Forum
u96025
u96025

Predɢovor:
Moje ime je Karin. V resnici mi je ime Karineja (:'oo) a sovražim to ime. Imam 14 let in hodim v 9 razred.

Karin
Imam mlajšo sestro Rebeko, ki je ZELO tečna. Stara je 10 let. Mama in očka sta ločena, zato živima z Rebeko pri mami.

Rebeka
Imam tudi najboljšo prijateljico na svetu s katero si vse povema. Ime ji je Lara.

Lara

prvι del:
"Karin! Zakaj za vraga si vedno tako počasna!" sem zaslišala mamin obupani glas. "Že grem!" sem zaklicala in si oblekla svojo najlepšo obleko. Šli smo na tetino poroko. -.-''

Stekla sem v spodnje nadstropje ter si obula čevlje. Stekla sem v avto in smo se odpeljali.
(se nadaljuje)
Nextam? < 3
16. junij 2012
u96025
u96025

ɴαdαljevαɴje prveɢα delα:
Po 30 minutah vožnje smo prispeli pred manjši bel šotor v katerem je bilo okoli 40 stolov.
"Karin!" sem zaslišala Anamarijin glas. "Ana!" sem rekla in jo objela. Anamarija je moja sestrična in tudi moja dobra prijateljica. "Kako si mi" je rekla. "Ja no. Kot vedno" sem zavzdihnila. "Aja" je zamrmrala. "Anamarija! Pridi sem" je zaklicala Anamarijina mama Sara. "Se vidima!" mi je zaklicala Anamarija in stekla k svoji mami.

Anamarija
"Kaarin" sem zaslišala in se še pravočasno obrnila. Rebeka je padla name in me skoraj podrla na tla. "Drugič si pa ne obuj petk" sem ji rekla in jo postavila na noge. Rebeka se je namrdnila in počasi šla do njene preljube sestrične Anje, ki je prav tako stara 10 let. Ostala sem sama zato sem se vsedla k bližnji mizi. Gledala sem okoli in.....asdfghjklags *.* OMG! Zagledala najpopolnejšega fanta na svetu. Hodil je naravnost proti meni. Hitro sem si s prsti 'počesala' lase in se delala kot da nič ne vidim.

(klikni)
"Hej" je rekel tisti fant. Še enkrat sem pogledala okoli sebe, da sem bila prepričana, da je govoril meni. "Živjo" sem rekla, ko sem bila dokončno prepričana. "Ime mi je Nejc" je rekel in se nasmehnil, "sin od sestre tvoje tete" je še povedal, ko je opazil moj zbegani pogled. "Aha. Kako, pa da te še nikoli nisem videla?" sem vprašala. "Eh. Pa živimo na drugi strani Slovenije pa pridemo recimo da 1x na 3 leta" je rekel in se nasmehnil, pri tem pa pokazal vse svoje bele zobe. "Aha" sem spet zamomljala. "Zdaj pa se bomo preselili, zdi se mi, da prav blizu vas" je nadaljeval Nejc. "Super" sem dejala ne da bi prej pomislila. "...Kako ti je pa ime?" je po nekajminutni tišini dejal Nejc. "Ooo?" sem se zmedla potem pa se zbrala in odgovorila "emm... Karin sem" "Najs nejm" je rekel in se zasmejal. "Hah. Tenkju" sem rekla.

(Sicer to pišem zase tk daa...)
17. junij 2012
next
18. junij 2012
u96025
u96025

drυɢι del:
"Karin in...." je pritekla mama do mene. "Nejc" je rekel Nejc in podal mami roko. "Super. No zdaj pa hitro v šotor. Poroka se bo začela" je rekla in stekla k Rebeki. Vstala sem in se napotila k šotoru, Nejc pa za mano. Na stolu v kotu sem zagledala Anamarijo in stekla k njej. Nejc pa se je odpravil k svojim staršem. "Kdo je pa on?" me je takoj vprašala Anamarija. "Nejc" sem rekla. "IN?!" je še naprej rinila vame Anamarija. "In kaj?" sem jo vprašala. "Ti si resnično trda" je rekla Anamarija in se zasmejala. "Zdaj pa reči, da ti nisi" sem ji takoj rekla. Nekaj je zamomljala, nato pa so se oglasile orgle. -.-'' V šotor je stopala moja 'tetka' Klavdija s svojim očetom-mojim dedkom. Na koncu šotora jo je čakal njen 'zaročenec' Matija. Res nevem, kako ji je lahko všeč. Prvič~je 5 let starejši; torej ima 30 let :'o. Drugič~ je nasploh zelo 'čuden' :'/. In tretjič~ ma zelo grdo čupco x'D
Ah, nevermind. Klavdija je že bila pri Matiji (prow napisano? :'o) in 'poroka al obred' (nevem kaj je bolš, da napišem) se je že začel. Potem je župnik nekaj nakladal in končno sta 'dahnila tisti usodni da' in se kisnila. o:
"Sedaj pa na pogostitev" je rekla tetka Klavdija in skupaj z Matijo šla na teraso. Počasi sem se prebijala iz vste stolov in se pri tem opravičevala starim tetam. "Mladi res nimajo več manir" sem slišala eno mrmrati ko sem se spotaknila ob NJENE noge, ki jih je imela stegnjene čez cel prostor med enimi stoli ter drugimi. Najraje bi jo kar zadalvla.
Ampk; Some people just need a hug, around the neck... with a ROPE. (':
Pustimo zaj to. Na pogostitvi sem se tk nažrla, da sem bila garantirano za 5 centimetrov bol široka in enih 5 kg bol težka. Sicer pa za to nisem sama kriva. Ampk če sediš zraven svoje druge tete, ki meni, da si 'ANOREKSIČNA? :'OO' je pač tako. Nevermind.
Z miz znesli vso hrano, in teta je bila KONČNO zadovoljna s količino hrane, ki sem jo požrla. Vsi smo se preselili nazaj pod šotor v katerem tedaj ni bilo več stolov, saj je začelo deževati. Uklopili so glasbo in vsi smo MORALI plesati... Saj bi plesala če bi plesali nekaj NORMALNEGA. Ampk. 'Na porokah se pleše valček' so bile babičine besede, ko sem se namrdnila nad izbiro plesa...

Next? V tem delu sem opisovala sam poroko pa to ampk naslednji del bo bolj zanimiv, trust me. (':
18. junij 2012
nujno next & meni je tut ime karin%1000000% najgrše ime-.-
18. junij 2012
u96025
u96025

тreтjι del:
Da nebom preveč opisovala nadaljnega dogajanja.
"Andreja najej jo. Da ne bo 'anoreksična' *zgrožena fh0lj* " so bile zadnje tetine besede in mami je odpeljala. Komaj sem čakala, da končno pridem domov, saj so me balerinke
že pošteno tiščale :'o. Prispeli smo na dovoz in mama je odklenila vrata. Hitro sem stekla v predsobo in z nog zbrcala balerinke. Šla sem v kopalnico, si spucala make-up ter se preoblekla v pižamo~boksarice in majica brez rokavov (':
Šla sem v sobo in se ulegla na posteljo. Še dobro, da mi jo ni treba deliti z Rebeko. C:

Potem sem SPET vstala in odprla okno, saj je bilo poletje in je bilo tudi ponoči ZELO vroče. Skozi vrata sem šla na moj mali balkonček. Vsedla sem se na svoj stol in se zazrla v lepo jasno noč. Razmišljala sem o tem dnevu, Nejcu,... "Aaaaa!" sem zaslišala iz spodnjega nadstropja. Hitro sem stekla dol in našla Rebeko, v kopalnici, pred ogledalom. "Whaaat?" sem rekla in gledala, kaj se je zgodilo. "Glej to!" se je zadrla in pokazala na majhen rdeč mozolj sredi nosa."Kaj tok tuliš. Sem pa mislila da te pol manjka" sem rekla in zavila z očmi. "Saj me!" je zatulila Rebeka "Sure" sem zavila z očmi in šla v kuhinjo. Iz vrča sem si v kozarec nalila limonado in šla nazaj na svoj preljubi balkonček. Popila sem limonado in pustila kozarec na mizi kot vedno. (': Zaprla sem vrata in vzela telefon z mize ter ga priključila na polnilnik.

Ulegla sem se na posteljo ter takoj zaspala. ;w
'Primadonna gir, yeah. All I ever wanted was the world. Ican't help that I need it all The primadonna life, the rise and fall...' je zapel moj telefon. "Laraa noo! Jas bi spala!" sem se brez pozdrava oglasila. "Tečka" je zamomljala Lara "Dej te pokličem potem okej? Zaj slišim, da nisi razpoložena" je rekla, se zasmejala in prekinila. Telefon sem položila nazaj na nočno omarico. Hotela sem nazaj zaspati tedaj pa sem zaslišala piskanje tovornjaka.
Vstala sem in pogledala skozi okno. Tovornjak je stal pred sosednjo hišo, v kateri že dolgo ni stanoval nihče. Pogledala sem podrobneje in zagledala Nejca! :'D 'What teh fuck pa on dela tukej?' so bile moje prve misli. Potem pa sem se spomnila, da je rekel, da se bodo preselili blizo naas. Yaaaaaaay! :3333 Hitro sem stekla do omare in si oblekla kratke hlače ter majico brez rokavov.

Next?
18. junij 2012
u82346
u82346
Next..! :3
18. junij 2012
Neext.;3
18. junij 2012
u96025
u96025

(klikni or I will kill you. Šalamala :3)
čeтrтι del:

(tako sem se oblekla :3)
Z nočne omarice sem pobrala telefon in si ga dala v žep. Šla sem v kopalnico ter si umila zobe ter se čisto malo naličila. Počesala sem si lase, ter si jih spela v čop. Šla sem v kuhinjo in si v skledo stresla tono mojih preljubih čokoladnih kroglic. :33
Pojedla sem in z omare vzela svojega Najdražjega. Najbrž se sprašujete, kaj za vraaga je pa zaj to? No naj povem, da sem z omare vzela Nikona. Naj omenim, da zelo rada fotografiram. Eh, kaj zelo. Naravnost OBOŽUJEM fotografiranje. < 33333333

Obula sem svoje flipflopke* in šla na vrt. Kot vedno, sem fotografirala metulje, ki jih je bilo vedno veliko, rože,... predvsem naravo. Pogledala sem proti hiši v katero sse bo, oprostite, se je vselil Nejc. ;w Ko se je obrnil proti naši hiši, Nejc seweda, sem se hitro skrila za najbližje drevo. In seveda, jaz ne bi bila jaz, če se pritem, ne bi udarila v glavo... x'D In potem, sem se odločila, da bom prenehala z 'opazovanje' in se raje vrnila v hišo, kjer ni teh zabitih dreves. :3 Torej, šla sem v hišo. Rebeka je še spala mama, pa je odšla v trgovino. Vsedla sem se na kavč in odprla TV. Phineas & Ferb! To je itak jaća risankaa. :L "Karin! Doma sem!" je zaklicala mama ko je prišla. "Okej" :w sem rekla in se posvetila risanki. "Poglej, kaj sem ti prinesla" je rekla in zraven mene postavila vrečo. Ker sem najbolj 'firbčen' človek na svetu, sem morala takoj odpreti vrečko. V njej sem zagledala majico, ki sem si jo že dolgo želelaa, ter hlače. *o*

(glej hlače!)
"Hvala!!" sem se zadrla in objela mamo. "Saj je bil že čas, da ti kaj kupim" je rekla. Pogledala sem jo s tistim 'what the fuck' pogledom. Mama je skomignila z rameni in šla. Juuj. :3 Kak sem vesela, da mi je mama končno nekaj kupilaa. :33333 Iz omare pri kavču sem vzela Pringles :33 in se vsedla nazaj na kavč. Njamii. ;w

'Primadonna gir, yeah. All I ever wanted was the world. Ican't help that I need it all The primadonna life, the rise and fall...' je SPET zapel moj telefon.

Next? < 3
19. junij 2012
Ja.*.*
19. junij 2012
u96025
u96025

čeтrтι del:
"Kaje?" sem se oglasila saj sem vedela da je Lara. "Prvič: Hej drugič: greš z mano po štacunah ob 16h?" je rekla Lara."Šur! Nebošverjela kaj se je zgodila. Mamca mi je kupila ono majico pa hlače. Sej veš kaj mislim ne?" sem navdušeno rekla. "Koza! Jas bi tuji" se je namrdnila Lara. "Hohohohohohoh" sem se smejala. "Hhahaha. Very Funny" je mrko dejala Lara. "Oh sorej občutljivka" sem jo zbodla. "Koza. Ajd se vidima" je rekla in prekinila. "Waaaaaaaaaaw!" sem zaslišala iz zgornjega nadstropja. Očitno je tudi Rebeka dobila nekaj novega. "Karin! waaw! Lej kasem dobila!" se je zadrla in mi prinesla pokazat kaj je dobila.
https://www.polyvore.com/cgi/set?id=51335556
"Pa ti si več dobila!" sem se razjezila. Pokazala mi je jezik in odhitela nazaj v svojo sobico.
"Oblecite se! Gremo na pico" je čez kako uro rekla mama. "Super!" sem se zadrla in stekla v sobo.
Oblekla sem si kratke hlače ter kratko majico. Vzela sem še torbico in vanjo dala mobitel ter fotoaparat, če bo kaj zanimivega za fotografirat. :33

"Pohiti Karin!" se je spet zadrla mama. Hitro sem stekla v predsobo, si obula črne flipflopke in stekla v avto. V piceriji sem naročila CocaColo ter pico s morskimi sadeži *o*. Mama je naročila pomfrit ter jabolčnik Rebeka pa navadno pico ter Fanto. "Kdaj bo pica prišla noo!" sem nejevoljno rekla čez 45 minut. Ravno tedaj pa je k naši mizi pristopil natakar. "Iskreno se oproščam, ampak smo izgubili vaše naročilo. Ali ga lahko poveste še enkrat?" je rekel. Najraje bi mu zabrusila, naj najdejo naročilo, a sem raje ostala tiho. Mama je še enkrat ponovila, kar smo naročili in čez 15 minut je bila pica že pri nas. "Končno!" sem rekla naglas in začela jesti. Ko smo pojedli je mama plačala in odpeljali smo se nazaj domov. Med potjo je mami zazvonil telefon. "Ja prosim?...Seveda...Kako?....Kdaj?....Res?....Dobro....Pridem....Čez 10 minut!" je govorila mami in prekinila. "Oprostita. Hitro moram v zdravstveni dom. Saj me bosta počakali kajne? Ne bom dolgo obljubim" je rekla in obrnila proti zdravstvenem domu. Z Rebeko sma morale počakati v čakalnici, kjer je bilo veliko starih tetk in stricev. "Upam, da bo kmalu. Nočem gledat teh tet" je zagodrnjala Rebeka. "Če bi te zdaj slišala moja učiteljica slovenščine, bi te kar ubila. 'Stari ljudje niso vaše tete ali strici! Morate jih klicati gospe in gospodje!' " sem oponašala učiteljico slovenščine. Rebeka se je zasmejala in se zatopila v branje nekega bednega letaka.

Next? :3
20. junij 2012
Next
20. junij 2012
u96793
u96793
next
21. junij 2012
u96025
u96025
jutri nextam, okej? :3
26. junij 2012
neext
26. junij 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!
najb0jša siiii, n000!!!!! (: < 333333333
27. junij 2012
nexxxxxtttt!!
27. junij 2012
u96025
u96025

peтι del:
"Tako punci pa sem" je iz ordinacije pritekla mama. "Končno" sem zagodrnjala in vstala ter pobrala svojo torbico. Šli smo do avta in se odpeljali domov. Ko smo prispeli sem hitro stekla v sobo. Svojega Najdražjega sem dala na omarico torbico pa vrgla v kot. 'Hrsk!' se je zaslišalo. Ups! Pozabila sem, da sem imela v torbici tudi telefon. Se zgodi?
Hitro sem stekla do torbice in iz nje pobrala telefon. Na srečo je dobil samo nekaj manjših prask. Thanks God! "Karin!" se je zadrla Rebeka in pobutala po vratih. "Kaje!" sem se zadrla nazaj. "A lahk pridem noter?!" je zakričala Rebeka. Namrdnila sem se in odklenila vrata. Rebeka je takoj udrla in iz sobe vzela MOJ računalnik, ki je bil samo MOJA last!

Stekla sem do njene sobe in odprla vrata. [Na srečo nima ključa, ker je mami rekla, da nima kaj skrivati al nek]. "Zakaj si mi pa MOJ kompek uzela če pa maš SVOJEGA" sem poskusila biti mirna a mi ni preveč uspevalo. "Zato ker pač" je bil Rebekin odgovor. Stopila sem do nje in ji iz rok izpulila kompeka. Stekla sem v svojo sobo in se hitro zaklenila, ter vrgla kompek na posteljo. Ulegla sem se na posteljo. "Karin, noo!" sem zaslišala Rebekin glas in butanje po vratih. Pokazala sem ji jezik, čeprav me v resnici ni mogla videti.
'Primadonna gir, yeah. All I ever wanted was the world. Ican't help that I need it all The primadonna life, the rise and fall...' je zapel moj telefon. "Pa kje si ti, koza no'Primadonna gir, yeah. All I ever wanted was the world. Ican't help that I need it all The primadonna life, the rise and fall...' je SPET zapel moj telefon
"Pa kje si mi ti kozica?!" sem zaslišala Larino kričanje skozi telefon. "Ofak! Pridem takoj!" sem se zadrla v telefon in prekinila fakoof. Kaj naj oblečem. Po petih minutah sem se končno odločila za kratke hlače ter kratko majico.
https://www.polyvore.com/lt/set?id=51774998
Stekla sem v predsobo si obula Vanske in stekla do Lare. "Sorii!" sem se zadrla ko sem pritekla do nje. "Ah. Daj. Grema" je rekla in me potegnila za sabo. Na začetku sma šle v Zaro.

Jas sem si kupila kratke hlače, kratko majico, uhane, kapo ter Vansike.
https://www.polyvore.com/33/set?id=51427014
Lara pa si je kupila kratke hlače, kratko majico, verižico ter očala.
Šle sma še v Newyorker. Jas sem kupila: https://www.polyvore.com/cgi/set?id=51348177 [brez copatov], Lara pa si je kupila: https://www.polyvore.com/33/set?id=51334783
Otovorjene z vrečkami sma se odpravile na sladoled v park. Naročila sem limono ter čokolado. Lara, ki se je zgražala nad mojo kombinacijo pa je naročila vanilijo ter jagodo s smetano. Vsedle sma se k eni od miz in čakale na najin sladoled. KONČNO je natakarica prinesla sladoled. Počasi sma jedle, se pogovarjale, smejale... 'Pip, pip' je čez čas zapiskal moj preljubi telefon. "Moram domou" sem zagodrnjala in vstala. "Okej" je rekla Lara in tudi sama vstala. Plačale sma, in se odpravile proti domu. "Karin! Zakaj si Rebeki vzela računalnik" me je takoj, ko sem vstopila, vprašala mama. "Če je pa moj" sem rekla. "Rebeka. Ti si mi rekla, da ti je vzela tvojega" se je tedaj obrnila k Rebeki. "Ja.....ampk....a....." je jecljala Rebeka. Zavila sem z očmi in šla v svojo sobo. Vrečke sem dala v kot in telefon ''posadila'' na mizo. Šla sem na balkonček in se ozrla proti hiši, kamor se je vselil Nejc. Videla sem go skozi okno njegove sobe. Bila je obrnjena proti moji. Yaay al neke. Ker je bilo zunaj še vedno zeloooo vroče sem šla raje v sobo in vklopila majhno klimo, ki sem jo imela.

Next? :333
27. junij 2012
next
27. junij 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT JAAAAAA!
27. junij 2012
nneext
27. junij 2012
u73295
u73295
next
27. junij 2012
u96025
u96025

šeѕтι del:
Ulegla sem se na posteljo in odprla svoj kompek. Šla sem na Facebook in skoraj eno uro klepetala z Laro. Potem sem zaprla računalnik in šla v kuhinjo. Iz hladilnika sem vzela mrzlo Coca Colo in šla na vrt, kjer sta sedele mama in Rebeka.

[klikni]
V tišini smo vse tri sedele in gledale v zvezde, ki so svetile na nebu. "Spat grem" sem oznanila čez kakšne pol ure. "Uredu" je tiho rekla mama. Pobrala sem steklenico Coca Cole in šla v hišo. Steklenico sem vrgla v koš ter se odpravila v kopalnico. Na hitro sem se stuširala ter si oblekla spalno srajico. Šla sem v sobo zaprla klimo in odprla okno. Ulegla sem se na posteljo in [po eno-urnem premetavanju po postelji] KONČNO zaspala. Sredi noči, me je prebudila grozna nevihta. Hitro sem vstala in zaprla okno, pod katerim je nastala luža zaradi dežja. "Karin. Lahko spim pri tebi?" sem zaslišala Rebekin glas. "A te je še vedno strah grmenja?" sem posmehljivo rekla. "Jaa" je poklapano dejala Rebeka. "Oh. Pridi no" sem rekla in ji zabičala naj ostane na svoji strani postelje, ker ne mislim SPET iti spat na kavč. Zaprla sem luč, ki sem jo prej odprla in zaspala. Zjutraj sem se zbudila
.
.
.
na tleh. Rebeka je bila raztegnjena čez celo posteljo. Jezno sem vstala in šla v kuhinjo. V skodelo sem natresla kosmiče, si nalila malo mleka in iz predala vzela žlico.

Pobrala sem skledo in se vsedla na kavč. In seveda jaz nebi bila jaz če pri tem ne bi polila vsaj kančka mleka. Jaoooooo! -.-'''''''''' Skledo sem odložila na mizo in šla po krpo. Obrisala sem mleko a je na kavču ostal bel 'flek'. Shit! Kak naj mami razložim? In takrat se mi je porodila čudovita zamisel. x'd Iz omare sem vzela odejo in z njo pogrnila kavč, da se madeža ni videlo. Zadovoljna s svojim delo sem z mize pobrala skodelo, z že preveč namočenimi kosmiči, in KONČNO začela jesti.

Next? < 3 Hvala vsem ki berete. :33
27. junij 2012
u73295
u73295
next
27. junij 2012
neeext
27. junij 2012
LOL
27. junij 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!
27. junij 2012
Waau res huda dej next.;3
27. junij 2012

ѕedмι del:
Zdolgočaseno sem sedela na kavču in jedla kosmiče. Medtem sem prižgala televizijo ter gledala neke brezvezne risanje v kitajščini :'ooooo 'Top, top, top' zaslišim butanje po stopnicah. V dnevno sobo se je zaspano primajala Rebeka v pol premajhni spalni srajci.
"Jutro" sem jo pozdravila. Rebeka je v odgovor le nekaj zamomljala in iz omare vzela rogljič. "Kje je mleko?" je zagodrnjala Rebeka in me zaspano pogledala. "V hladilniku" sem odgovorila in jedla svoje kosmiče. Primajala se je do kavča in se dobesedno zvrnila nanj. "A nisi dovolj spala?" sem jo uprašala "mimogrede. Ali slučajno veš zakaj me boli vrat" sem jezno dodala. "Nisem. Ammm... Ker si mogoče spala na tleh?" je previdno uprašala Rebeka. "In kdo je kriv?" sem rekla in jo grdo pogledala. "Jaz?" je ugibala. "Ne, babica iz španije" sem zagodrnjala in se obrnila proti televiziji. -.-'' Ko sem pojedla svoje [pre]namočene kosmiče sem skledo dala v pomivalni stroj in šla v sobo. Oblekla sem si kratko majico ter legice.

Šla sem v kopalnico si umila zobe ter obraz in si lase spletla v fishtail kitko. < 3

Vrnila sem se nazaj v sobo in odprla vrata na svoj balkonček. "Shit!" sem se skoraj zadrla ko sem stopila naravnost v lužo, ki je ostala od nevihte, prejšnje noči. Z mizice sem pobrala 5[!!] kozarcev od limonade in jih nesla v kuhinjo. Rebeka je sedela na kavču in gledala nek film. Ker nisem hotela motiti Rebeke, saj če jo motiš totalno ponori, sem se odpravila v sobo. Z police sem vzela DVD Harry Potter and the Deathly Hallows.

DVD sem dala v računalnik in začela gledati. Tako sem bila zatopljena v film, da sem preslišala mamine klice. "Karin! A mi lahko prideš pomagat?!" se je zadrla mama, ko je udrla v sobo. "Whaat?" sem jo uprašujoče pogledala. Grdo me je pogledala in zaloputnila z vrati. Skomignila sem z rameni in naprej gledala film.

Next? < 3
28. junij 2012
u73295
u73295
next
28. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg