65. DEL
Tole je biu pa dolg presledek med dvema deloma, sorry
Ampak res sem semogla vrnt h zgodbici, preprosto zasvojila me je In evo, nasledn, malo daljši del
--------------------------------------------------------------------------------------------
Pokrila sem se z odejo in v upanju zaspanosti štela ovce. Maša se je v trenutku, ko sem videla tretjo ovco, prevalila na drugo stran in zaspano odprla oči. »Zakaj si jo začela nadirati, saj veš da ne misli tako!« Debelo sem jo pogledala. »V večini sem branila Zayna. Saj si slišala kaj je rekla o njem. Terminator. Prekleti terminator! Naj bo vesela, da je njen nos še vedno cel!« Maša me je zaskrbljeno pogledala, nato pa ponovno zakopala glavo v vzglavnik in začela bolj globoko dihati. Kaj naj pa sedaj delam?! Ovce mi niso več pomagale, niti ne karkoli drugega. Mašo sem rahlo žoknila v ramo in tako povzročila, da je Maša poskočila od prestrašenja in se ob enem obrnila nazaj proti meni. »Oprosti.« sem tiho zinila. »Kaj želiš, Lisa?« »Bi lahko z menoj podoživela tisti trenutek, ki se ga ne spomnim?« Maša se je oprla na komolce in me debelo pogledala. »Se mi zdi, da ti bo to Zayn bolje razložil.« »Najbolje bi mi razložila skupaj.« Vstala sem in skozi balkon odšla v sobo, kjer sta mirno spala Liam in Zayn. Celotna soba je odurno smrdela po alkoholu. Zayna sem močno žoknila v ramo, da se je zbudil. »Želiš pikica?« S prstom sem pokazala na kopalnico. »Zobje.« Moj glas je bil odločen, zato mu ni ostalo drugega. Tiho je vstal in si umil zobe, nato pa prišel na skupni balkon, kjer je na naju že čakala Maša s kavo v roki. Iz mizice sem v roke vzela še eno kavo in se vsedla na stol. »Lisa želi, da ji razloživa tisti pripetljaj na palubi.« je zaspano rekla Maša in pogledala Zayna. »Kar začni, te bom sproti dopolnjeval.« »Prav. Koliko se spomniš?« »Spomnim se, kako si mi razlagala, da bosta Louis in Niall zapustila skupino. Nato je mene in Zayna prišel iskati Niall in rekel, da je bil prepozen. Nato mi manjka kakšne pol ure, nato pa se ponovno spomnim večerje.« sem rekla. Maša je pokimala in zajela sapo. »Louis in Niall sta meni in Harryju rekla, da onedva preprosto ne podpirata tega, da je Harry skupaj z menoj, in da za ugled skupine in na splošno ni dobro, da bova imela otroka. Nato je Niall rekel še nekaj čez mene in Louis je preklel Harryja. Harryju je prišlo to do srca, ker sta res zelo dobra prijatelja in ga je to močno prizadelo. Prav tako mene. In ko sva s Harryjem sedela na palubi, sva se pogovarjala, kaj narediti. Niall in Louis sta zahtevala, da greva narazen, na kar Harry ni želel niti pomisliti. In edina možnost, ki se nama je v tistem trenutku zdela prava je bila, da ..« utihnila je. Vprašljivo sem jo pogledala, ona pa je pogled preusmerila na Zayna. »V tistem trenutku je v najino sobo pritekel Niall. Zadrl se je, da je bil prepozen in da ne ve kaj naj naredi. Stekli smo na palubo, kjer smo zagledali gnečo ljudi, ki so nam kazali hrbet. Slišalo se je tiho ihtenje in nekaj prerekanja in ostrih besed. Pognala si se mimo množice in nato obstala. Zagledala si Mašo in Harryja, kako sta na drugi strani ograje na kakšnih 2 centimetrih stala nenormalno blizu morja in posledično motorskih propelerjev. Ustrašila si se zanju in nisi takoj vedela kaj narediti. Poskušala si lepo prepričati in Mašo in Harryja, da tega ne naredita.« Zayn je utihnil za nekaj časa in zaskrbljeno pogledal Mašo. Ta je nadaljevala. »Harry je bil odločen. Čutila sem, kako mu je srce močno utripalo, adrenalin se mu je razprostil po žilah. Bil je 100 odstoten, da bo to naredil. Ni več videl smisla v življenju. Nikogar ni želel poslušati, niti mene. Nato si me ti začela prepričevati. Verjetno si mislila, da če prepričaš mene, bo tudi Harry obupal nad tem. Začela si govoriti o najini babici in kako naju je prizadelo, ko sva ugotovili, kaj si je naredila. Takrat sem se obrnila da bi splezala nazaj čez ograjo, toda spodrsnilo mi je. Harry me je ujel za roko in nato se je vse zgodilo hitro. Nekdo se je vrgel po tleh in prijel Harryja, naslednji se je vrgel poleg njega in poskušal dvigniti mene. Veliko moških iz gneče je priskočilo na pomoč. Najprej ste čez ograjo spravili mene. In nato sem lahko videla, da je Harry še vedno želel skočiti, tudi če brez mene. Takrat ga je Zayn povlekel čez ograjo in se zmagovito vsedel nanj.« Zaprla sem oči in v tistem trenutku se mi je počasi začel vračati spomin. Kako sem pripovedovala o babici, kako sem se poskušala približati in zgrabiti Mašo, kako sem previdno stopala po palubi, kako sem se v trenutku, ko je Maša padla, prestrašila in stekla do ograje. Kako je veliko moških priteklo na pomoč. In na koncu, kako je Zayn z velikim nasmeškom na obrazu zmagovito sedel na Harryju in ga tako obvaroval, da ne bi naredil kakšne neumnosti. Ponovno sem odprla oči in zagledala Mašo in Zayna, kako prestrašeno strmita vame. »Si v redu pikica?« pokimala sem in se nasmehnila. »Nekako je bilo tole lažje kot sem mislila. Nič me ne boli glava. In lahko skoraj čutim Mašine nohte v moji koži, ko smo jo poskušali povleči skozi ograjo. Neprecenljivo.« Vsi smo se nasmehnili in objeli. Maša je privihala nos in se izvila iz skupinskega objema. »Zayn, pojdi pod tuš. Nato pa zbudi Liama in še njega pripravi do tega. Odurno zaudarjaš po alkoholu!« Zayn se je zasmejal in pokimal. »Seveda šefica.« Mašo sem ponovno objela in uživala v njenem objemu. »Ne moram verjeti, da si v kateremkoli trenutku življenja pomislila, samo pomislila na kaj takega, kaj šele da si bila sekunde pred tem, da bi to tudi naredila.« Maša je samo skomignila z rameni. »Ljubezen je bolezen.« Povlekla me je proti njeni spalnici. »Se zavedaš da je ura 5 zjutraj?« je ostro rekla. Pokimala sem in se nasmehnila. »Danes bo še dolg dan.« Vzela sem brisačo in odšla v kopalnico. »Sposodila si bom tvoj šampon.« sem še rekla, nato pa se veselo prepustila mrzli, tekoči vodi, ki me je zbistrila.
Iz kopalnice sem prišla ovita le v brisačo, saj so bile vse moje obleke v sosednji sobi. Maša je mirno spala na postelji, zato sem tiho odprla vrata na balkon in odšla v svojo sobo. Zayn je z mokrimi lasmi ponovno ležal v postelji, iz kopalnice pa se je slišala voda. Odprla sem omaro in si poiskala oblačila za danes.
Budilka je začela zvoniti v vseh 5 sobah naenkrat. Sedela sem na balkonu in gledala neskončno morje, ki se je odpiralo pred nami. Ob budilki sem poskočila. Tri ure sem presanjarila? Zayn je prišel na balkon in me poljubil. »Dobro jutro.« sem veselo rekla in se nasmehnila. Počasi so začeli prihajati še ostali. Vsi so mi čestitali, ker sem se končno spomnila, kaj se je zgodilo na palubi. Nato je prišla Danielle, edina ki je še manjkala. Žalostno se je vsedla na prazen stol in čakala, da smo glasno vznemirjenje ob moji vrnitvi spomina znižali na normalne tone. »Jaz ... « je začela. Liam jo je objel in ji nekaj zašepetal v uho. »Jaz vam moram nekaj priznati.« je potiho dodala in počakala, da smo se vsi posedli.
07. maj 2013
Neeeeext
08. maj 2013
u120491
u120491
neeeeeeeeext
08. maj 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt!!!!!!
(NOVA BRALKA)
14. maj 2015
a še bo Next
04. december 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg