neextt!!!!!!!
02. junij 2012
next
02. junij 2012
next!!!
02. junij 2012
u63958
u63958
Pomoje,da bo Louis reku ja,pa zgodbica mi je ful dobra in kar tako naprej piš.
Neext
02. junij 2012
u88247
u88247
neeeeeeeeext!!!!!!
02. junij 2012
next
02. junij 2012
u76047
u76047
next next next
ful svetovna zgodbica
02. junij 2012
next čimpreeej
02. junij 2012
neext ziher bo zahtevau kkšn korenje ipd?
02. junij 2012
u94182
u94182
next, plis
02. junij 2012
neext
02. junij 2012
u40060
u40060
neeeeeeext, čim prej
02. junij 2012
7. D E L
---------------------------------
Želela sem, da reče veliki ja in da gremo k nama domov. Toda Louis se je zdej precej zamišljen. Vsi, vključno z gorilami, smo ga neučakano gledali, a on se je obrnil stran,, sedaj proti kipu Prešerna in še naprej razmišljal. Harry se mu je počasi približal in mu položil roko na ramo. »Stari, kaj toliko časa razmišljaš? Saj nimaš toliko stvari za premleti?« ampak sedaj je Lou prav potiho odgovoril, da smo ga slišali le jaz, Zayn in Maša. »Dobro veš da se ogrevam za neko punco, ne? In komaj sem jo malo pridobil, očaral, al kakorkoli lahko temu rečem, pa me bo po tv-ju vidla, k bom sam v gromozanski hiši dveh punc. Verjetno mi ne bo ravno zaupala. Nevem, mogoče sem sebičen ali kaj...« postal je žalosten in malo je zahlipal. Harry je z umirjenim glasom nadaljeval prepričevanje. »Ah, Lou..Pa saj ne morem verjeti.. To te skrbi? Pa saj bomo rekli, da smo pri moji punci in da smo pač...eh, uglaunm, spimo pri moji punci. Vredi?« Pogledala sm Mašo in oči so se ji iskrile, skoraj je jokala. Nato se je njunemu pogovoru pridružil še Zayn. »Harry, dobro veš da so ti taglavni skoraj prepovedali imeti punco. Ker bi zgubili nekaj fanic ker so nenormalno zaljubljene vate. Ni dobra ideja Harry« »Pa kaj je Zayn! Maš boljšo idejo!?« »Pa ubistvu lahko rečemo, da smo pri moji punci?« Začutila sem rdeča lica in malo rosne oči. »Prosim, ne jokaj, ker bova obe jokali.« je rekla Maša in me objela. »Okej. Vredi. Kakorkoli, najdta dobr razlog!« jeiuzjavil Lou in se obrnil. »Ajd, gremo!« vsi smo vzkliknili. »MULARIJA!« se ježe zaslišalo skozi okno. Zahihitali smo se in se odpravili proti najinemu domu. Gorile tokrat niso ugovarjale, hodile so za nami. Sedaj nismo bili poparčkani. Hodili smo vsi v eni vrsti in se na vsake toliko časa naglas zasmejali. Ljubljančani niso bili ravno zadovolji, nekaj fanic pa smo zbudili in gorile so jih morale kar pospremiti v hiše. Bilo nama je kar smešno.
Ko smo prispeli pred hišo, se je slišal Harryjev krik: wouu. Niallove usta so se odprle in izdavile tih glasek »Hrana.« Zasmejali smo se, ponovno, in z Mašo sva odšli malo naprej do vrat. Odklenile sva in prižgale luči. Fantje so prišli malo kasneje in gorile porinili ven.
»Počutte se kot doma« je še dodala Maša, nato pa prijela Harryja in ga popeljala po stopnicah predvidevam da v sobo. Niall je zažvižgal za njima. »Jah no,...Niall, napadi hladilnik zaradi mene, ostali pa se res počutite kot doma. Spite lahko kjerkoli tukaj, pa sedežna se raztegne za dva, Harry bo spal pri Maši predvidevam...Zayn lahko v moji sobi?« Tukaj sem vprašujoče pogledala, Niall pa je že zaloputnil s hladilnikom in v sobo prišel z kupom hrane. »Za ostale tri pa bo tukaj dosti prostora, lahko pa vsi trije spite v eni zakonski postelji od staršev?« »Jap, od staršev mi je dosti všeč.« je rekel Niall s polnimi usti. Louis in Liam sta pokimala. »No, super poj. Pa jz vm nebom pobegnla kot je Maša z Harryjem, tako da kar povejte kaj naj gremo delati?« Vsedla sem se na dvosed, zraven Zayna. Niall se je nato zakotalil na fotelj s polnim krožnikom hrane, Lou in Liam pa sta se razkomotila na sedežni, ki je bila postavljena v kotu vobliki črke L. Bili smo razporejeni okoli manjše mizice in se gledali. »Predlagam flašo resnice.« je rekel Liam. »Ampak po angleških pravilih« je dodal Lou. »Em..kakšna so pa to pravila?« sem izdavila in vprašajoče gledala naokoli.
-------------------------------------------
Ni korenčka
02. junij 2012
neext
02. junij 2012
next
03. junij 2012
u63958
u63958
neext
03. junij 2012
u40060
u40060
neeext, čim prej
03. junij 2012
u88247
u88247
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
03. junij 2012
neext
03. junij 2012
u90248
u90248
next
03. junij 2012
u76047
u76047
next next next
03. junij 2012
neextt!!!!!!!
03. junij 2012
next
03. junij 2012
neext
03. junij 2012
next
03. junij 2012
u40060
u40060
Next
03. junij 2012
u47197
u47197
Neext
03. junij 2012
u94182
u94182
next
03. junij 2012
8. D E L
Hihi. se že malo zapleta;D
-----------------------------------
»Em..kakšna so pa to pravila?« sem izdavila in vprašujoče gledala naokoli. Lou se je nasmehnil in mi počasi razložil. »Kolikor vem, se tukaj igra flaša resnice tako, da nekdo zavrti flašo in oseba na katero pokaže zamašek, odgovarja, oseba, na katero kaže druga stran flaše, torej spodnji del flaše, pa sprašuje. Mi se gremo pa samo tako, da nekdo zavrti flašo in tisti, na katerega pokaže zamašek odgovarja na vprašanje tistega, ki je zavrtel. Nato ta, ki je bil vprašan, vrti flašo in sprašuje naprej.« Malo sem ga zmedeno pogledala. »Počasi se mi dozdeva« sem rekla in še vedno razmišljala. »grem po flašo« je rekel Niall. Takrat se je Zayn malo raztegnil in roko dal okoli mojega vratu. Malo sem se zatresla, a ne ravno preveč očitno. Niall se je nato prikazal s še enim polnim krožnikom v rokah in prazno flašo vina. »Em, Niall, toje steklenica, ni dobra. In kje si jo sploh dobil?« sem izdavila napol v smehu. »Jah no..bila je na pultu. Pijeta alkohol?« postrani sem ga pogledala in Liam je potiho prhnil. »Ne, so pa izjeme, naprimer kakšne posebne zabave ali podobno.« Razmišljala sem, kako je steklenica vina prišla na pult, ko je Niall pricopotal s flašo od ledenega čaja. Položil jo je na mizo in zavrtel. »Haha. Liam. Resnica ali izziv?« »Emm...bom izziv.« je rekel Liam. »hoho upal sem na to« je rekel Niall z njegovim irskim naglasom in začel razmišljati. »Pojdi potiho po stopnicah do Mašine sobe in potiho, res potiho pokukaj v sobo. Le kaj delata...?« je izjavil in se nasmehnil. »Ne bo potrebno tega Niall.« se je zaslišal glas. »Sva že tukaj. Se lahko pridruživa?« je rekel Harry med potjo od sobe do dnevne. »Seveda.« smo rekli in ju opazovali. Maša je bila rahlo objokana in skoraj depresivna (žalostna, ni se odzivala na okolico). Vsedla se je na majhen stolček poleg mene in s praznimi očmi gledala rob mize. »Maša, kaj je?« sem zašepetala, a se ni odzvala. »Jaz vrtim« je rekel Liam, kakor da ni opazil Maše. Pogledala sem po krogu, in nihče je ni opazil. Gledala sem Mašo. »Uouu, Lisa!« hitro sem dvignila glavo in se zastrmela v Liama, nato v flašo. »Izziv«. Sem rekla še predno me je sploh vprašal. »Nebo težko. Zahtevam poljub. Resničen. Sama si izberi enega od nas petih.« tale je pa težka izbira, sem si mislila. »Resno? Sama? Ne moram delati takih razlik med vami.!« sem rekla prepričljivo. »Ah daj, uzami Zayna, tako ali tako bi izbrala njega« je rekel Lou. Vprašujoče se pogledala Zayna, a ta je le rahlo pokimal. Približala sva se...gledala sem mu naravnost v njegove rjave oči. Nato sem oči zaprla in se predala. Zayn me je tesno objel in ustnice so se srečale. Objem sem mu vrnila in Liam je zažvižgal. Bil je najlepši trenutek življenja, ki pa je kajkmalu minil. Počasi sem se le malo odmaknila od Zayna, odprla oči in ga pogledala. Nasmehnila sem se in on tudi. Nato sem se naslonila na sedežno, Zayn je dal roko okoli mojega vrata in se tudi on bolje namestil. Nato sem se stegnila po flašo in jo zavrtela. »Maša. Kaj želiš?« sem rekla in jo pogledala. S hripavim glasom je odgovorila »resnica.« razmišljala sem nekaj deset sekund. Vse vem o njej. Le ene stvari ne. »Kaj je trenutno narobe?« pogledala me je in solza ji je spolzela po licu. Harry je vstal, spustil glavo in odšel v kuhinjo. »O tem ne bom govorila tukaj.«
----------------------------
Verjetno je bilo nekaj hudo narobe z Mašo?
Je bil za to kriv Harry ali kaj drugega?
03. junij 2012
next
03. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg