Forum
u202183
u202183
Hej vsem spet jaz. Pred nekaj dnevi sem prišla na idejo, da bi skupaj z eno odlično pisateljico pričela pisati kakšno zgodbo. Na moje veliko veselje se je strinjala s predlogom. Hvala Jinnetta, da si se odločila k skupnemu pisanju.

Veseli bova vsakega bralca komentarja. Nesramni komentarji in žalitve pa ne sprejemava. Lahko pokritizirate, a v dobrem smislu. Če želite oglaševati naju prosite za dovoljenje.

|Naslovnica|

1

Glasna glasba je odmevala po celotni hiši. Prepotena telesa so plesala v dnevni sobi v ritmu glasbe. Alkohol se je točil za pultom v kuhinji. Staršev ni doma. Na potovanju sta in se ne vrneta do jutri zvečer. Žur do jutranjih ur!
"Crystal! Super žurka!" se mi je na uho zadrl Ted. Sladko sem se zasmejala ter srknila vodko iz mojega kozarčka.
"Vse za veselje mojih prijateljev." sem zažgolela. Alkohol je že vplival na moje možgane. Opazovala sem dogajanje v hiši. V zgornjih nadstropjih, kjer so spalnice so parčki in bog ve kaj delajo.
Nekdo me od zadaj objame. Točno vem kdo je. Obrnem se k osebi, natančneje k Ricku.
"Hej tigrica." mi je šepnil v uho ter me stisnil za zadnjico. Poskočila sem ter se zasmejala.
"Hej mišek." rečem ter roke ovije okoli njegovega vratu. Prazen plastičen kozarec s pijačo spustim na tla, tako da se prevrne ter odkotali stran. Zasmejibse ter me poljubi. Vračam mu poljube. Med poljubi sem segla z roko v njegove črne lase.
"Greva v sobo?" je zamomljal med poljubom. Pritrdilno sem zamomljala. Prekinil je poljub. Dvignil me je v naročje ter me po stopnicah navzgor odnesel v prosto spalnico ter me odložil na posteljo. Takoj ko me je odložil, me je napadel s poljubi. Poljubljal me je po vratu, ustih ter ključnici. Poljub sva samo prekinila, ko sva želela sleči majico. Kmalu sva bila samo v spodnjem perilu. Čeprav se vam zdi čudno, a tole bo bil moj prvič. Čeprav je alkohol nadziral moj um, sem si ga želela.
"Pripravljena?" me je vprašal. Prikimala sem. Odmaknil je naramnico mojega nederčka ter poljubil mesto, kjer se je prej nahajala.
Nato pa so se vrata sunkovito odprla.
"Crystal Hastings!" sem zaslišala glas, ki si ga ta trenutek sploh nisem želela. Z Tedom sva skočila drug od drugega ter se ozrla k vratom spalnice. Tam je stala velika pojava. Moj oče.

Mnenje?
28. januar 2016
Nexttt*--*
Suprrr<333
Pa zaka je mpgu pridittttt-.-
28. januar 2016
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttt
Next
res ful top
+nova bralka
28. januar 2016
Neeeect
28. januar 2016
u201358
u201358
Next
Full perfect
28. januar 2016
Next
ful dobr začetek
28. januar 2016
omgggggggggg
neeeeeeeeeeeext! Ful uredu začetek
28. januar 2016
Next hh perfect!!♡
28. januar 2016
Perfektno
NEXTTTTT
28. januar 2016
u143259
u143259
Omg
Neeext
29. januar 2016
u201358
u201358
Sam ta je res dobra, da pride oče. Jz bi si mislila: Zemlja odpri sem. Full bi me blo sram.
Next
29. januar 2016
Next
29. januar 2016
u199774
u199774
Next Next Next
29. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttt
nova bralka
hahahahahahahahahahaha oče je pršu matdona je dobro
lepo si se spominla
29. januar 2016
Hej
Za tiste, ki me še ne poznate, jaz sem Jinnetta in bom pisala to zgodbo zraven. Res sem ful vesela da me je OxfordBabe vprašala če bi pisala z njo
2.

''Kaj pa vidva že doma?'' sem se začudila, saj naj bi se vrnila šele jutri zvečer.
''Se ti zdi to zdaj v tem trenutku pomembno?!'' je vzkliknil moj oče.
Njegov pogled ni kazal na nič dobrega.
''Tigrica jaz moram iti.'' Je rekel Rick ter me na hitro poljubil. Pograbil je svoje hlače ter si jih začel oblačit.
''Tigrica? Takšne vzdevke imate v današnjih časih?'' je pripomnil oče.
Zavila sem z očmi ter še sama začela iskat moja oblačila. Naenkrat se po hiši ni več slišalo glasbe, samo še glasovi ljudi, ki so hodili po naši ulici. Ko sem se oblekla, me je oče zgrabil za roko in me peljal v spodnje nadstropje, v dnevno sobo. Tam je bila mama, ki je hodila naokoli in opazovala razmetan prostor.
''Zdaj pa se bomo resno pogovorili mlada dama!'' je rekla ko me je zagledala.
Namignila mi je naj sedem.
''Midva greva na službeno potovanje in misliva kako ti lahko zaupava ker si že dovolj stara, tam nam rečejo da lahko greva domov že danes, midva se odločiva da prideva že danes in te presenetiva saj rada preživljava čas s teboj kolikor se le da…'' je začela razlagati mama.
Medtem sem samo zavijala z očmi in si s prsti zvijala lase.
''In midva prideva domov. In kaj najdeva? Pijane otroke, ki hodijo napol goli po hiši in seveda za vrhunec še najino hčerko v postelji s tistim bedakom!'' je rekel oče in medtem je ves čas gledal grdo.
Jezno sem prekrižala roke in seveda nisem mogla biti tiho.
''Rick ni bedak! Moj fant je in ga spoštujta!'' sem vzkliknila in vstala.
''Če bi on tebe spoštoval bi mogoče midva njega!'' je rekla mama.
''Dajta no kot da vidva pa pri takih letih nista imela spolnih odnosov saj vsi to počnejo v današnjih časih. Vidva sta pač staromodna!'' sem jima zabrusila.
Že sem se odpravila proti stopnicam, ko sta me ustavila.
''Kdo bo pa počistil?'' je vprašal oče.
''Saj imamo služkinje in čistilke za to. Vama slučajno jaz delujem kot čistilka ali služkinja? Ne bi rekla.'' Sem rekla ter se odpravila v zgornje nadstropje.
''To še ni končano mlada dama, določila ti bova kazen!'' je še zavpila mama.
Zaloputnila sem z vrati moje sobe in se vrgla na posteljo. Sploh mi ni bilo mar za njune besede. Počutila sem se kot kraljica. Nenadoma mi je zapiskal telefon. Dobila sem sporočilo od Ricka.
'Hej moja tigrica. Komaj čakam da te spet vidim in da končava tisto kar sva danes začela. Saj veš da ne morem brez tebe.'
29. januar 2016
u193093
u193093
nnnnnnnneeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttttttttttttttt
hhahahahahaha
boga sam da nebo se kaj hudega zgodlo
29. januar 2016
u199774
u199774
Next Next Next
29. januar 2016
Next
29. januar 2016
u201358
u201358
Next
OMG
29. januar 2016
u143259
u143259
Js mislm da jo tale rick res izkorisca
Drgač pa fuuuul dobr
Neeext
29. januar 2016
u201358
u201358
Jz mislim, da hoče sam dpat z njo, ker somu dal prijatli izziv. Poj k pa bo spal z njo (če bo), jo bo pa pusti. Zaenkrat lahko rečem, da je KRETEN!!!
Nextt
29. januar 2016
neeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt
29. januar 2016
tole se mi zdi fuuuul zanimivo zato hočm Next čiiimprej hvala za razumevanje
29. januar 2016
Neeeeeeeeeext
29. januar 2016
Neeeeeeeeeeeeext ful zanimiv
29. januar 2016
neeeeeeeeext
29. januar 2016
NEXTT
29. januar 2016
Next
29. januar 2016
u202183
u202183
Hej evo tukaj ne Next. Res hvala vsem, da berete in za pohvale.
I hope you like it

3

Naslednje jutro sem se zbudila z groznim mačkom. Želela sem vstati, a me je presekala neznosna bolečina na vrhu glave ter se razširila po vsej. Vrgla sem se v posteljo ter glavo zarila v blazino. Zastokala sem vanjo. Potrebujem tableto proti bolečinam.
Svoje telo prisilim, da vstanem. S težavo ulovim ravnotežje. Sem se ga prejšni večer morala napiti? Počasi sem odcapljala po stopnicah navzdol v kuhinjo. Mami in oče sta že v kuhinji. Oče sedi za mizo v jedilnici ter bere jutranji časopis, mama pa je pripravljala zajtrk. Ob sobotah in nedeljah ni kuharice, zato si kuhamo sami. Kuhinja je bila lepo očiščena. Niti duha ne sluha o zabavi, ki je potekala prejšni večer.
Stopila sem v kuhinjo ter v omarici poiskala tableto proti bolečinam. Nalila sem se kozarec vode ter tableto pogoltnila skupaj z vodo. Vsedla sem se za mizo nasproti očeta ter gledala okoli. Povčerajšnjem pripetljaju, ko sta me našla napol golo pod telesom mojega fanta, ki mu ni veliko manjkalo, da bi izgubil tudi spodnjice, res ne vem kako se vesti.
Mama je na mizo postavila palačinke ter nutello, mrmelado in javorjev sirup. Vzela sem si palačinko ter si jo namazala z nutello. Zagrizla sem vanjo. Res je bila odlična. Moja mama una res speči odlične palačinke. Med zajtrkom je vladala tišina in v ozračju se je dalo čutiti napetost.

Ko semnpojedla sem želela od mize. Vstala sem ter želela narediti korak, a me je ustavil strog očetov glas. "Da se mi ta trenutek vsedeš na svoje mesto!" je preteče rekel ter srknil malo kave iz svoje črne skodelice, na kateri je pisalo 'Good morning'. Tole jutro ni nič kaj dobro. Ubogala sem ga ter sedla.
"Zelo si naju razočarala." je začela mama. Srepo sem gledala predse. Res nisem marala, da me kdo kara. Še posebaj ne, če to počneta starša.
"Sta mi že včeraj jasno povedala." sem zajezikala.
"V takšnem toni se ne boš pogovarjala z mamo!" se je razburil oče ter odložil skodelico na mizo. Njegove sive oči so bile hladne.
"Že prav, že prav." sem rekla ter dvignila roke v bran. Zdolgočaseno sem razpotegnila noge ter opazovala svoje prste na nogah. Premikala sem jih gor in dol. Obnašala sem se, kot da sem jih prvič opazila na nogah.
"Pojdi se sedaj obleči. Učitelj je že prišel." je zavzdihnila mama ter me nagnala v sobo. Vsa jezna sem odšla v sobo ter vzela bele kavbojke in svetlo vijolično svileno majico. Oblekla sem se ter odšla v kopalnico. Pogledala sem se v ogledalo nad umivalnikom. Pogled mi vrača bledo dekle z svetlimi lasmi. Med njimi se najdejo naravni prameni odtenka skoraj bele barve las. Njene oči so modre, ob zenici pa se opazi odtenek turkiza.
Na trpalnice sem si nanesla nekaj maskare ter z črtalom za oči potegnila elegantno črto. Lase sem si spletla v kito, ki mi počiva na ključnici. Nekaj pramenov sem pustila, saj dajejo vtis elegance. Nasmehnil sem se odsevu v ogledalu ter se napotila v našo knjižnico, kjer imam navadno pouk.
Knjižnica je bila od tal pa do stropa natrpana s knjigami.
Vsedla sem se poleg mojega dobrega starega prijatelja Winstona, ki me je že od petega leta poučeval doma. Začrla sva z poukom. Kot si sedaj prišel do spoznanja, ne hodim na srednje šole. Šolam se doma. Preveč dobra sem za navadno srednjo šolo.
Ko se je učna ura končala sem sta v knjižnico prispela starša.
"Crystal. Pogovoriti se moramo glede tvoje šole." je rekel oče z jeznim glasom. Mama se je obrnila k Winstonu.

"Hvala vam za trud Winston. Sedaj je več ne boste poučevali, ampak lahko prihajate ob vikendih sem ter ji pomagate pri težkih predmetih." je rekla mama. Čakaj?! Kaj?!
"Kaj to pomeni?" sem zbegano v0rašala ter se namrščila proti mami.
"To pomeni, da boš hodila v navadno srednjo šolo kot tvoji vrstniki." je namesto nje odgovoril oče. Usta so se mi samodejno odprla. Ne!

Mnenje?
30. januar 2016
u199774
u199774
Next Next Next
30. januar 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg