Forum
Odločila sem se da bom napisala svojo izmišljeno zgodbico o 3sestrah in 1bratu...hope you like it
___________________________________________________________________________________________

Sem Gabrielle Brown...stara sem 16...obožujem avte,sem prijazna,rada pomagam,in rada imam svojo družino,ki pa je precej velika...to sem jas:

Imam starejšo sestro Sarah...stara je 19...obožuje avte,je najlepša in je emo ampak je vseeno najbolša sestra ki ji lahko zaupam in najrajši jo imam...to je ona:

Imam starejšega brata Alexa...star je 17...je najboljši in najlepši brat ki me vedno brani in seveda tudi on obožuje avte...to je on: (klikni na sliko)

Imam pa tudi mlajšo sestro Sophie...stara je 14...je ful lepa in ful jo mam rada je pa občasno tudi nora tako kot vsi v naši družini...to je ona:

In potem sta še tukaj naša starša
Naša prelepa mamica Beyonce...ki je super pevka in super mama...to je ona:

Naš oče je najlepši in najboljši Aaron...igral je v veliko telenovelah in izdal je tudi svoje pesmi...to je on:
https://lh6.googleusercontent.com/-knmNO_J0_Ps/UQsnkJpSQjI/AAAAAAAALjA/h_nPSMNmODU/s800/Aaron_Diaz_explore_01_02.jpg
Smo čisto preprosta družina, ki obožuje avte ter seveda dirke ker sodelujemo kot družina na različnih tekmovanjih.
Živimo v tej hiši:

kje imamo vsak 3sobe in v vsaki sobi kopalnico...imamo zelooo veliko jedilnico in kuhinjo...potem še imamo eno veliko dnevmo sobo kjer se druži cela družina...imamo tudi dva velika notranja bazena in 3velike zunanje bazene...imamo tudi 24 dirkalnih avtomobilov in 12 normalnih...nwm zakaj ampak za to sta se odločila oče in mama mi nismo imeli besede pri tem...slike dobite v nadaljevanjo ko se bo vse šele prav začelo...pa samo da vas opozorim...nismo razvajeni otroci!!!
_________________________________________________________________________________________
Upam da vam je moj začetek všeč...za nadaljevanje vsaj 3nexte...hvala vnaprej...in upam da bom lahko zgodbico dolgo pisala in da vam bo zanimiva ly :***
30. oktober 2013
next!
30. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg