Forum
Never Say Never about One direction~ 1D&J.B. Fanfic
…...........................................................................................................................Heej everbody! Začela sem pisati nov fanfic, ki se bo šel o 1D in o Justinu Bieberju. No pravzaprav o 1D,ampak bo notri tudi Justin. Za to zgodbico sem se odločila pisat zato, saj bi lahko tudi Belieberke brale, ker mislim,da ni ravno dosti zgodbic od Justina.Upam,da vam bo ušeeečč +Belieberke se opravičujem, ampak tukej bodo spremenjena imena in vse,ker nevem prav dosti o Justinu.
Uvod:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lottie Emma je bila stara 18. Bila je Justinova sestra.Seveda je bila Belieberka in živela je v Kanadi. Zaradi šole se bo morala preseliti v London. Lottiejena najboljša prijateljica je bila Selena Gomez,ki je pred kratkim se skregala z Taylor in nista več BFF. Selena in Lottie sta še vedno najboljši prijateljici ne glede na to, da sta z Justinom skregana. Njunega prijateljstva ne more nihče preprečiti. Selena je imela pred kratkim rojstni dan, ki ga je praznovala v klubu in povabila veliko slavnih oseb. Čeprav je Lottie zeloo sovražila One Direction, ni vedela da se je dala dol z Niallom, članom od njih, saj sta bila oba pošteno pijana. Ko je bilo zabave konec jo je Niall pospremil do doma. Naslednji dan pa je bilo v časopisu napisano na veliko: Ima Lottie Bieber, Justinova sestra res nekaj z Niallom Horanom iz 1D ?. Za to novico je seveda izvedel Justin in nadrl Lottie, ona pa ni vedela, da je bila res z Niallom in bila jezna sama nase. Ko se bo preselila v London, skupaj z Seleno sta hodili ravno na tisto šolo, kjer so bili One Direction. Bo Lottie še vedno sovražila One Direction, ali se bo razvila kakšna romanca?
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
„Sel!“ sem skoraj zavpila. „Ja?“ je vprašala Selena zaspano. „Zbudi se, danes greva v šoping saj morava kupiti stvari za tvojo zabavo.“ sem rekla nasmejano. „Ok, ok.“ je odgovorila ter vstala in se odpravila v kopalnico. Danes ima Selena zabavo za svoj 19. rojstni dan. Bila je eno leto starejša od mene, pa nič za to. Jaz sem Lottie Bieber. Ja verjetno mislite, da sem Justinova sestra ali sestrična. No naj vam povem, da je to res. Justin je moj brat in super se razumeva. Sem Belieberka, One direction pa zelo sovražim. Sploh ne znajo peti! In tista pesem od njih Best Song Ever, raje Worst Song Ever. Pesem mi je šla že zelo na živce, saj je skoraj vedno po MTV-ju. Komaj čakam, da bo moj bratec izdal novo pesem. Naslov pa bo All Around The World. Seveda sem lahko prva slišala njegove pesmi, saj je bil moj brat. Živim v Kanadi, pri starših. Justin ima res veliko oboževalk, jaz pa sem zelo dobra v plesu. Zelo rada bi postala koreografinja v plesu Hip-hop. To si res zelo želim. Selena Gomez je moja najboljša prijateljica. Tudi ona hodi na isto šolo kot jaz. Skupaj hodive v srednjo koreografsko šolo. Verjetno veste, da Selena tudi zelo dobro pleše, saj ste jo verjetno videli v filmu Pepelka.Z Seleno se super razumeva. Je res super prijateljica, kateri se da zaupat. Jaz sem samska, Selena pa tudi. Nekaj o podobi. Seleno ste verjetno že vsi videli, jaz pa sem podobna Justinu. Imam njegove oči in ustnice. Nos ter lase imam po mami, lica pa po očetu. Bila sem kar suha, imela sam dolge lase približno do konca prsi rjave barve. Rada sem imela tudi glasbo, najraje sem poslušala še Katy Perry, Little Mix in pa Miley Cyrus, poleg Justina seveda. Res ne morem verjeti kaj dela Miley iz sebe, bila je moja prijateljica in super sva se razumeli. Toda zdaj se drogira in sploh je ne poznam več, njenega obnašanja. Poznala sem kar veliko slavnih oseb. Ja ok, tudi One direction, čeprav ne vem kako zgledajo saj ko zagledam njihove slike se samo hitro obrnem stran. Res jih ne maram in nikoli jih ne bom imela rada! Bila sem rahlo živčna. „Kaj pa ti je?“ me je vprašala Sel začudeno, vendar se je kmau nasmehnila. „Nič, nič.“ sem odgovorila nazaj. „Si pripravljena.?“ sem vprašala veselo. „Samo še torbico vzamem.“ je rekla Sel in kmalu sva se odpravili iz njene hiše. Imela je manjše stanovanje v bloku v Londonu. Oboževala sem London, saj je bil prelep. Odpravili sva se v trgovino in tam nakupili veliko čipsa, smokijev, pijač, bonbonov, čokolad in še vse živo. Oboževala sem nakupe z Sel, saj sva se vedno zabavali. Selena je bila dobra prijateljica od One direction, no oziroma samo z enim od njih. Res ne vem, kaj vidi na njih, saj so pravi bedniki! Tudi nihče od njih ni lep... „Si v redu?“ me je vprašala Sel zaskrbljeno, ko sem bila jaz zatopljena v misli. „Ja, ok sem, le malo sem se zamislila.“ sem odgovorila in se nasmehnila. Vsaka od naju je nosila 2 polni vrečki raznih dobrot, ki jih bomo pojedli na zabavi. Komaj sem čakala, saj sem vedno oboževala zabave. Selenina zabava se bo začela ob 20h, ura pa je zdaj 16h. „Greva še malo pogledat obleke?“ je vprašala Selena z nasmeškom. „Seveda!“ sem vzkliknila in odpravili sva se v veliko trgovino, kjer so imeli veliko raznovrstnih oblačil. Z Seleno sva šli skoraj čez celo trgovino in se razgledali, saj so bila vsa oblačila res lepa. Nato pa sem jo zagledala. Bila je preprosta črna oprijeta obleka, do sredine stegen in bila je brez naramnic. Oboževala sem obleke brez naramnic. Sel je očitno opazila, da gledam obleko. „Hej, pomeri jo, lepa je.“ je rekla in se mi nasmehnila. Prikimala sem in vzela obleko ter odšla v garderobo. Slekla sem oblačila in si oblekla obleko. Bila mi je kot ulita in bila mi je zelo všeč. Pod prsmi je bil priložen še črn pas (tisti, ki so zdaj moderni). Odšla sem ven do Selene. „Vau, prelepa si.Kupila ti jo bom.“ je rekla Selena nasmejano. „Okej in hvala.“ sem rekla in se ji nasmehnila. Odšla sem nazaj v garderobo in se preoblekla nazaj v svoja oblačila. „Sedaj pa potrebujeva obleko še zate.“ sem rekla Seleni in ona se je nasmehnila. Kar nekaj časa sva hodili po tej trgovini saj je bilo našteto oblek. Ko sem hodila, sem opazila, da Selene ni več zraven mene. Le kam je šla? Verjetno je že zagledala pravo obleko in stekla tja. „Selena!“ sem rahlo zakričala. „Tukaj sem!“ sem zaslišala njen glas. Malo sem se sprehodila nato pa sem jo zagledala pri nekem oddelku za maturanski ples. Kaj pa dela tukaj, saj ne greva na maturo. Ah, saj je vseeno. Odšla sem k njej in jo videla vso nasmejano. „Si našla obleko?“ sem jo vprašala z nasmeškom. „Ja!“ je skoraj zakričala. Verjetno je bila za njo, saj je stala pred nečem. „Umakni se vendar.“ sem ji rekla in umaknila se je. Zagledala sem rdečo oprijeto obleko, ki je bila tudi brez naramnic in imela je pod prsmi tudi črn pas. Obleka je bila ista kot moja, le barva je bila drugačna.“Vau, prelepa je!“ sem vzkliknila in se ji nasmehnila.“Sem vedela, da ti bo všeč.“ je rekla Sel in se mi nasmehnila.“Podobna je tvoji, kajne?“ je vprašala. „Ja, le barva je drugačna.“ sem rekla in se ji nasmehnila. „Torej, kaj že čakaš?Pomeri jo.“ sem rekla in Sel je prikimala, vzela obleko in odšla v garderobo. Kmalu je prišla ven in bila je čudovita v tej rdeči obleki. „Prelepa si.“ sem rekla in se ji nasmehnila. „Hvala.“ je odgovorila in se še malo ogledovala v ogledalu.“To bom vzela.“ je rekla in z nasmeškom odšla v garderobo se preoblečt. Skupaj sva se vsaka z svojo obleko odpravili k prodajalni. „O moj bog, ste vi Selena Gomez!?“ je histerično rekla prodajalka. Sel je prikimala in se nasmehnila, prodajalka pa jo je še naprej opazovala. „Bi lahko dobila vaš avtogram, prostim?“ je prijazno vprašala prodajalka. „Seveda.“ je odgovorila Selena in se ji nasmehnila. Prodajalka je bila kar mlada, mislim, da je imela okoli 24 let. Mene je nekaj časa gledala, nato pa le spregovorila: „Vi pa ste mi nekomu podobni...“ je začela govoriti in bilo je videti, kot da premišljuje. „Jaz sem Lottie Bieber, Justinova sestrica.“ sem rekla veselo. „Seveda, zdaj sem se spomnila. Res si podobna Justinu.“ je rekla z nasmehom. „Bi lahko dobila še tvoj avtogram, prosim?“ je vprašala. „Seveda.“ sem odgovorila in se ji nasmehnila. Podpisala sem se ji, nato pa je pogledala najini obleki. „No, ker sta bolj slavni osebi, vama dam 50% popusta.“ je rekla prodajalka in se nama nasmehnila. Z Sel sva se spogledali, nato pa nasmehnili. „Super.“ je rekla Sel. Ko sva plačali obleki, sva pomahali prodajalki in se odpravili. Z polnimi rokami vrečk sva se ustavili še v Nandosu. Usedli sva se za mizo in kmalu je prišla natakarica Melissa. Ja, njo sva poznali, saj smo prijateljice in vedno dobro ustreže. „Hej punci, kaj bosta danes pili?“ je veselo vprašala. „Ojla, jaz bom kakav.“ je rekla Selena. „Am...jaz pa bom CocaColo.“ sem rekla, Melissa si je zapisala, nato pa odšla. Mizo naprej od naju sem zagledala nekega fanta, ki je imel blond lase in svetlo modre oči. Bil je prelep, takoj mi je ratal všeč. Kar nekaj časa sem ga gledala in on je tudi naenkrat pogledal mene in najine oči so se srečale. Pomahal mi je, jaz pa sem zardela. „Koga pa gledaš?“ me je vprašala Sel ko je videla kako gledam nekoga. Obrnila se je in se nasmehnila. „Niall!“ je poklicala blond fanta po imenu. Od kje pa ga pozna? Ta fant, rečeno 'Niall' je prišel do naju. „Selena! Dolgo te že nisem videl.“ je rekel Niall in objel Seleno. „No, danes me boš še čez 3 ure.“ je rekla in mu pomežiknila. Jaz sem ju samo gledala, toda ta Niall je bil res hot. „Oh, no nisem ti še predstavila svoje najboljše prijateljice. Niall to je Lottie Emma Bieber, Justinova sestrica.“ je rekla, jaz pa sem se nasmehnila. „Oh, torej si ti Justinova sestrica, lepo, da sem te spoznal.“ je rekel Niall in rokovala sva se. „Lottie, to pa je Niall Horan, član skupine One direction.“ je rekla Selena in se mi nasmehnila. Nasmeh mi je takoj zbledel z obraza. Kako je to mogoče!? Bil je tako lep fant, peti mora pa pri tej zanič skupini! Kako sem se lahko sploh zaljubila vanj!? O ne, to ne bo dobro. Odšla sem, preprosto sem odšla in bila jezna, da sem se pogovarjala z osebo, ki je v skupini, ki jo sovražim za vedno! „Lottie, kam greš!?“ sem zaslišala Sel za sabo. Nisem se obračala, le hodila sem naprej in se pri tem zaletela v nekega fanta. Imel je kodraste rjave lase in zelene oči, bil je prav luškan. Okej, ne smem se zaljubiti vanj. „Oh, oprosti. Nisem te videl. Si v redu?“ me je vprašal prikupen fant z kodrastimi lasmi. „Ja, v redu sem.“ Zazrla sem se v njegove velike zelene oči, ki so se mu kar bleščale. „Jaz sem Harry, iz One dire...“ še preden je dokončal stavek sem ga porinila stran od sebe in z vso jezo odšla naprej. Kako se lahko zaljubljam v fante, ki jih najbolj sovražim!? Saj to ni mogoče, upam, da me ne bo ustavil še kakšen od njih. Na živce mi gredo. Malo naprej od Nandosa je bila klopca, na katero sem se usedla, in poslušala muziko, ki jo je vrtel še en bližnji lokal.

*Niall*

Ker nisem imel nič za početi, sem se odločil, da grem v Nandos, na sok. In res sem odšel, in naročil pomarančni sok, nato pa se povezal na wi-fi. Bil sem na twitterju, kjer ni bilo nič kaj novega. Imel sem občutek, kot da me nekdo opazuje. Pogledal sem naprej in zagledal prelepo, predvidevam najstnico, ki je bila mislim, da mojih let. Imela je rjave lase in zelo lep obraz. Na nekoga me spominja, toda še zdaj ne vem, na koga. Nasmehnil sem se ji, ona pa se je meni nazaj. Dekle je bilo nekaj posebnega. Še neko dekle je sedelo nasproti nje, ki se je kmalu obrnila v mojo smer. Prepoznal sem jo! Bila je Selena! Moja dobra prijateljica. „Niall!“ je zaklicala Sel. Odšel sem do mize kjer je bila Selena in tisto posebno dekle. Objel sem Seleno, saj se že dolgo časa nisva videla. „Selena!Že dolgo se nisva videla.“ sem vzkliknil. „No, danes me boš čez 3 ure.“ je rekla in mi pomežiknila. Sel vedno zapeljuje po svojih poteh. Bila je res dobra prijateljica. „Oh, no nisem ti še predstavila svoje najboljše prijateljice. Niall to je Lottie Emma Bieber, Justinova sestrica“ je povedala Sel in se mi nasmehnila. „Oh, torej si ti Justinova sestrica, lepo, da sem te spoznal.“ sem odgovoril in se rokoval z njo. Imela je tako lep nasmeh, sem vedel, da je nekomu podobna toda Justinu...nisva ravno v najboljših razmerah. „Lottie, to pa je Niall Horan, član skupine One direction.“ je povedala Sel, toda Lottie ni bila ravno zadovoljna videti. Njen prikupen nasmeh ji je zbledel z obraza in odšla je proti izhodu Nandosa. Seveda, da je! Če je Justinova sestrica, je seveda Belieberka in za to nas verjetno močno sovraži...izgubil sem jo. Pa mi je postala res zelo všeč. Užaljeno sem pogledal v tla. „Niall, si v redu?“ je vprašala Sel zaskrbljeno. Vedno je znala skrbeti za ljudi. „Ja, ok sem.“ sem se zlagal. „Niall, veš, da je Justinova sestrica in bojim se, da vas zeloo sovraži. Moraš razumeti, da je zelo trmasta, saj poznaš Jusa.“ je povedala Sel zaskrbljeno in spila požirek kakava. „Vem, toda nekako mi je postala všeč in...“ sem začel. O ne! Pa zakaj imam tako dolg jezik, da vedno vse povem?! Sedaj me bo Sel zafrkavala. „Všeč ti je ohh kako lepo!“ je skoraj zavpila Selena. „Pššt!“ sem hitro rekel in utihnila je. „Vem, da boš osvojil njeno srce, toda potrudi se.“ je povedala Selena veselo. Prikimal sem. „Na zabavi.“ je rekla Selena in mi pomežiknila.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kako se vam zdi?
Kaj mislite, da se bo zgodilo na Selenini zabavi?
Next?
16. september 2013
perfektno!!!!
no jst rajš nam nč povedala, saj že vem
ja itak neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
16. september 2013
ful faja

nimam pojma

neeeeeeeeeeeext
16. september 2013
wma
Next
16. september 2013
neeeeeext... zakon zgodbica oz. zakon je že prvi next ka šele bo...
18. september 2013
u144414
u144414
neeeeeeeeeeeeeeeeext <3333333333333
+nova bralka P
18. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
18. september 2013
neeext
21. september 2013
pišem ga
21. september 2013
u82298
u82298
next
21. september 2013
toooo!!!!!! hvala ti zakon si hahahah pa tisto na skajpu sam nehi govort prosm te ok? hahhaha
21. september 2013
Nekej mi je ratal napisat tk da hope u like it +Hvala ker berete!*:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kmalu je do naju prišel Harry. „Hej, sta videla tisto rjavolasko, ki je tekla ven, vendar se je zaletela vame?“ je zadihano vprašal Harry. „Ja, tisto je Lottie Emma, Justinova mlajša sestra.“ sem rekel in namignil na Seleno. „Oo heej, Selena!Dolgo se nisva videla!“ je vzkliknil Harry in Seleno močno objel, no vsaj tako je zgledalo. Saj sta bila lušna skupaj.“Sel, poznaš tisto dekle?“ je vprašal Hazza Seleno zapeljivo. Oh ja, naš Harry je že na osvajanju punc. „Seveda jo poznam, moja najboljša prijateljica je.“ je povedala Sel nasmejano. „Toda kaj ji je, ko sem ji povedal, da sem iz One direction me je samo odrinila in odšla naprej?“ je vprašal Harry. „Seveda te je odrinila, kaj pa misliš, Justinova sestra je in Belieberka je, če nisi opazil...in vas zelo sovraži.“ je potarnala Sel in postala zaskrbljena. „Oh..“ je izdavil Harry in ostal tiho. Čez nekaj časa se je oglasila Selena „No fanta, jaz grem zdaj k Lottie, se vidimo na zabavi.“ je povedala Sel, naju objela z Harryem in odšla ven iz Nandosa, midva z Harryem pa sva se tudi odpravila domov.

*Lottie Emma*

Sedela sem na klopci in poslušala muziko iz sosednjega lokala. Čez nekaj časa je do mene prišla Selena. Še vedno sem bila slabe volje, saj sovražim One direction, bojim pa se, da mi je postal Niall všeč. O, ne kaj pa govorim!? Ni mi všeč!No, mogoče malo...ampak ne ni mi! Oh kaj se dogaja z mano!? Tega Nialla si moram izbit iz glave. „Daj no Lottie, moraš se sprijazniti z 1D, saj jim nič ne manjka.“ je povedala Selena. Seveda, hoče me prepričati, da bi bila Directionerka in ne Belieberka, svojega lastnega brata pa bi pustila na cedilu. NIKOLI! „Selena! Sploh ne vem, zakaj si mi ga predstavila, saj dobro veš, da jih ne maram!“ sem jezno rekla. „Oprosti no, pozabila sem, da jih sovražiš.“ je povedala Sel. Ne vem, ali naj ji verjamem ali ne. Whatever. „Toda mislim, da ti je Niall malo všeč.“ je povedala Selena in mi pomežiknila. Oh ja, mi je bil, preden sem izvedela, da je v skupini 1D. „Pa mi ni!“ sem jo zabičala nazaj. „Seveda ti je, vedno si padala na blondince!“ je nasmejano rekla Selena. Res je,da so mi bili blond fantje vedno všeč, toda vseeno ne. Niall ne. „“To sploh ni res!“ sem se ji rahlo zadrla nazaj. „Verjamem ti.“ je rekla Sel in mi pomežiknila. „Pridi, greva zdaj domov.“ Prikimala sem in odšli sva domov. Na pol poti sem se spomnila. „Selena!Kje so najine vrečke z oblekami!?“ sem rekla histerično. „O, ne!Nandos!“ sva rekli v en glas in začeli hitro hoditi nazaj proti Nandosu. Na srečo so bile vrečke še tam. Vzeli sva vrečke in se odpravili domov. Ko sva prispeli domov je bila ura že pol sedmih. „Mislim, da je čas, da se začneva pripravljati za tvojo zabavo.“ sem veselo rekla, Selena pa se mi je nasmehnila in prikimala. Najprej sem odšla pod tuš, nato pa sem si lase rahlo skodrala, da sem imela malo skodrane. Oblekla sem si svojo črno obleko ter se malo naličila. Nisem bila ljubiteljica ličil. Na terpalnice sem nanesla malo maskare, to pa je bilo to,lase pa sem imela spuščene. Ko sem se v svoji sobi urejala, je kmalu notri prišla Selena. Bila je tako ljubka v tej rdeči oblekici. Lase si je tudi rahlo skodrala in nanesla malo maskare ter rdeče šminke. Jaz sem obula črne visoke čevlje s peto, no niso bili zelo visoki. Bili so normalni, Selena pa je imela iste, le da rdeče. Ura je bila že pol osmih in čas je bil, da se odpraviva. Vzela sem majhno črno torbico v katero sem dala telefon in denarnico. Sel sem videla, da si je dala isto v torbico in še nekaj...nisem videla kaj. „Pripravljena?“ sem z nasmeškom vprašala Seleno, ki je bila že prav nestrpna. „Ja!“ se je skoraj zadrla Sel zadovoljno. Pograbili sva vrečke v katerih so bile razne dobrote za zabavo in odšli v avto. Selena je že imela izpit, jaz pa še ne. Avto je bil znamke Mini-Moris. Meni je bil avto zelo všeč, zato sem se že odločila, da si ga bom tudi sama kmalu kupila, le da bo moj zelen, saj je Selenin rdeč. Vrečke sva spravili v prtljažnik, nato pa se odpravili proti klubu. Med potjo sva z Seleno poslušali pesmi na radiu. „Ne napij se preveč.“ mi je rekla Sel in se mi nasmehnila. „Ne bom.“ sem odgovorila in se ji nasmehnila nazaj. Res sem na zabavah vedno preveč spila, toda danes se bom poskusila zadržati, če bo šlo. Po nekaj časa sva prišli do kluba in tam je bilo že kar veliko slavnih oseb. No, Sel ni povabila samo slavnih oseb, ampak seveda tudi prijateljice in prijatelje še iz osnovne šole. Zagledala sem najine dobre prijateljice iz osnovne šole. Ella se je malo spremenila, zdaj ima daljše lase, saj je prej imela krajše, zagledala sem tudi Jane in pa Liso, ki sta bili dvojčici. Objele smo se in malo pogovorile o vsem. Lisa mi je povedala, da si zelo želi videti Justina v živo. Seveda sem ji povedala, da pride lahko enkrat k meni.
Zagledala sem Josha, ki je bil moj fant v osnovni šoli. Odšla sem do njega. „Hej, Josh!“ sem ga pozdravila ter se mu nasmehnila. „O, hej Lottie!“ je odzdravil ter se mi nasmehnil. „Tako dolgo te že nisem videl.“ je rekel ter me objel. Še vedno je bil lep, kot se ga spominjam v osnovni. Bil je tudi moj sošolec in vedno sva se zabavala pri pouku. Spomnim se, ko sva neki tečni sošolki Lindi prilepila čigumi na lase in to tako, da naju ni videla. Naslednji dan pa je prišla postrižena v šolo, saj svojih las ni morala dati narazen zaradi čiguma, midva pa sva se samo smejala. Enkrat pa je bilo tudi, ko je Linda prišla sredi pouka v čisto kratki minici, ter se spotaknila ob moje noge, padla je po tleh in minica se ji je tako dvignila, da smo ji vsi videli spodnjice. Vsi smo se začeli smejati, saj je bilo res smešno za umret, ona pa je vsa od sramu odšla sedet na svoj sedež. Ob tej misli sem se nasmehnila. „Kaj pa je smešno?“ je vprašal Josh. „Ah, spominjam se tistih stvari iz osnovne, saj veš o Lindi, kaj sva ji vse naredila.“ sem rekla on pa se je zasmejal. „Vem.“ je odgovoril Josh. Zagledala sem Miley Cyrus! „Josh, jaz grem še malo k Miley, se vidiva.“ sem rekla in odšla k njej. „Miley!“ sem zavpila. „Lottie!“ je zavpila nazaj. Objela sem jo. „Kako si?“ sem jo vprašala nasmejano. „Super, pa ti?“ je odgovorila Miley veselo. „V redu sem.“ sem rekla z nasmehom. „Kako pa kaj tvoj starejši bratec?“ je vprašala. „Pa v redu...ravno se pripravlja, saj bo kmalu izdal novo pesem.“ sem rekla ter se nasmehnila. „Super.“ je odgovorila Miley. Glede na to, da nisem bila pevka, sem poznala veliko slavnih oseb, saj jih veliko pozna tudi mojega brata, zato jih poznam tudi jaz. Zagledala sem Katy Perry in odšla k njej. „Katy!“ sem zavpila, ona pa se je obrnila k meni. „Hej Lottie, kako?“ je vprašala in se mi nasmehnila. „Super, pa ti?“ sem rekla. „Jaz sem v redu, kot vedno.“ je rekla in mi pomežiknila. Oboževala sem njene pesmi, saj imajo njene pesmi zalo dobra besedila. Firework ima tako lepo besedilo. Še malo sem se pogovarjala z Katy, nato pa odšla nazaj k Seleni. „Sel!“ sem zavpila in jo objela. „Ojla.“ je odgovorila nato pa sem zagledala 5 fantov in dva sem prepoznala. No, enega po imenu, drugega po videzu. Bil je Niall in vedela sem, da so bili One Direction – največji kreteni na svetu. „Selena!“ je zaklical eden od njih. „Fantje!“ jim je zaklicala in vsakega od njih poljubila na lice. Fuj no, kako lahko...Saj ne pravim, da so grdi, ampak so nagnusni, le Niall mogoče...bil mi je lep, toda ko sem izvedela, da je pri njih je bilo konec z njegovo lepoto. Toda vseeno...ah, ne nič. Ni mi lep, konec. „Kdo pa si ti?“ je vprašal nekdo od njih in se mi nasmehnil. Prhnila sem, zavila z očmi in odšla drugam. Preveč mi gredo na živce.

* Niall *

Bil je čas, da smo se z fanti morali odpraviti na Selenino zabavo. Komaj sem čakal, da bom spet videl lepoto tiste Lottie. Moram jo osvojiti, ker je res lepa, drugačna od drugih deklet. Glede na to, da je Justinova sestra, nas je na žalost sovražila. Žal mi je za to. Z Justinom se moramo nekako spoprijateljiti nazaj. Morda bi lahko skupaj posneli kakšno pesem. No, ne vem še. „Fantje, pridite že.“ sem zaslišal Liama. „Takoj!“ sem zavpil in vzel jeans jakno. Oblečen sem bil v raztrgane kavbojke, belo majico in jeans jakno. Lase sem imel razmršene in sprednji so mi štrleli navzgor. Odpravil sem se dol k fantom, kjer smo bili vsi, razen Zayna. Odšel sem v njegovo sobo, kjer si je ravno urejal frizuro. „Zayn pridi, iti moramo.“ sem rekel. „Ja, no“ je odgovoril in odšel sem nazaj k ostalim. „Kje je?“ je vprašal Harry. „Ah, frizuro si ureja.“ sem rekel in zavil z očmi. Čez 5 minut je končno prišel Zayn in odšli smo v limuzino. Odpeljali smo se do kluba, kjer je bilo že veliko avtov. Seveda, naša Selena vedno povabi veliko ljudi. Stopili smo iz avta, kjer so nas fotografi začeli slikati. Nekdo je prosil, če se postavimo skupaj, da nas lahko slika. Prikimali smo in se postavili skupaj ter se nasmehnili, da so lahko slikali. Nato smo se odpravili noter, kjer sem zagledal Seleno in...oh, kako je bila lepa. Bila je Lottie zraven Selene, ki je bila tako lepa. Imela je črno oprijeto obleko, ki ji je segala do sredine stegen. Imela je tudi rahlo skodrane lase, ki so opletali naokoli. Bila je takoo vroča. Z odprtimi usti sem jo gledal, Harry pa je to opazil in mi jih hitro zaprl. Gledal sem jo kot zmešan, medtem ko smo hodili do Selene in Lottie. „Selena!“ je zaklical Harry. „Fantje!“ je vzkliknila veselo in vsakega od nas poljubila na lice. „Kdo pa si ti?“ je Lottie sladko vprašal Zayn. Upam, da se ne bo zaljubila vanj, no vseeno se ne more, ker ima Zayn Perrie. Lottie je prhnila, zavila z očmi in odšla drugam. „Kaj pa ji je?Nas ne mara?“ je vprašal Liam. Selena je zavzdihnila. „Fantje, tisto je Lottie Emma Bieber, Justinova mlajša sestrica- in ja ne mara vas...“ je povedala Sel obupano. „Ne skrbi, ko nas po spoznala, bo videla kakšni smo.“ je rekel Liam. „Ah, mislim, da to ne bo ravno mogoče, saj se ne želi pogovarjati z vami in izogiba se vas.“ Je povedala Selena žalostno. „Bomo že nekako.“ je rekel Harry in se ji nasmehnil. „Torej, zabavajte se fantje.“ je povedala Selena in odšla. Malo smo se razšli, toda videl sem, kako je Harry odšel za Lottie, jaz pa sem seveda odšel za njim. Lottie sem iskal po celem klubu, vendar je nisem našel. Nato pa sem jo zagledal, kako se je pogovarjala z Katy. Harrya sem videl, da jo je iskal na drugem delu kluba. Super, zdaj je moja. Odšel sem k njej in jo malo dregnil. Pogledala me je in njene oči so se zalesketale. Bile so prelepe, nisem še videl lepših oči. „Kaj hočeš?“ mi je jezno zabičala. Ostal sem brez besed. „No?“ je spet vprašala. „Nič, le rad bi...“ sem začel, a me je prekinila. „Nehaj mi slediti in če misliš, da bi imela kaj s tabo, si se zmotil.“ je rekla in odšla stran. Malo sem postal žalosten, Katy pa je to opazila in me objela. „Kaj ji je?“ sem vprašal žalostno. „Ah, Niall veš kakšen je Justin. Trmast in mislim, da ima to Lottie po njemu. Ne skrbi, omehčala se bo.“ mi je rekla Katy jaz pa sem prikimal. Odšel sem k fantom.

* Lottie Emma *

Odšla sem k Joshu, saj teh idiotov ne morem prenašati. Ne vem zakaj, toda pač ne morem. Kot, da bi imela fobijo pred njimi. Weard. Kakorkoli. „Hej, Josh.“ sem rekla in se mu nasmehnila. „Hej, spet se slišiva.“ je rekel Josh. „Boš malo spila?“ je vprašal in mi dal kozarec, kjer je bila notri vodka. Prikimala sem in vzela kozarec ter spila. Odšla sem k Katy, saj nisem vedela h komu grem. „Hejla, spet.“ sem rekla. „Oj.“ je rekla Katy. Malo sva se pogovarjali o stvareh v šoli in pa o plesu. „Niall hodi do naju.“ mi je potiho šepnila Katy in že me je nekdo dregnil. Bil je on. Čeprav ga sovražim ima takoo...oh ne, kaj govorim. Toda te oči..., ne ne nič ni z njimi. Čisto sem bila zmedena. „Kaj hočeš?“ sem ga jezno vprašala. Bil je kar tiho, le gledal mu je. Kaj mu je? „No?“ sem ga spet vprašala. „Nič, le rad bi...“ je začel, toda sem ga hitro prekinila. „Nehaj mi slediti in če misliš, da bi imela kaj s tabo, si se zmotil.“ sem rekla jezno in odšla stran. Na živce mi gre, toda na živce mi gre tudi to, da se vedno prenašam iz tu, tja in iz tam spet drugam. Odšla sem k šanku, kjer je bilo neko blond dekle, natakarica. „Živijo.“ sem jo pozdravila. „Joj! Ti si Lottie Bieber! Lahko dobim tvoj podpis?“ je vprašala blondinka. „Seveda.“ sem rekla in se ji nasmehnila. Dala mi je papir in svinčnik, jaz pa sem se ji podpisala. „Kako vam lahko ustrežem?“ je vprašala blondinka z nasmehom. „Ledeni čaj bi, prosim.“ sem odgovorila. Medtem, ko mi ga je pripravljala sem jo vprašala kako ji je ime. „Kristen sem.“ je rekla. „Saj te lahko kličem Kris, kajne?“ sem jo vprašala. „Seveda lahko.“ je rekla in se nasmehnila ter mi podala ledeni čaj. Malo sva se še pogovarjali, nato pa je zraven mene sedel, tisti iz Nandosa, ki se je zaletel vame oz. Jaz v njega. Ah, problem je to, da on tudi poje pri tistih kretenih. „Hej.“ je pozdravil. „Ne začni še ti.“ sem ga zabičala nazaj. „Kaj?Nič ti ne bom naredil.“ je povedal kodrasti. „Samo pojdi.“ sem rekla, nato pa se je srečal očesni stik. Imel je lepe zelene oči, toda vseeno je kreten. „Ne grem.“ je rekel in se mi približal, jaz pa sem ga hitro odrinila. „Pa kaj ti je?! Nisem rekla, da me moraš poljubiti!“ sem zavpila. „Saj nisem hotel!“ je rekel. „Pa ja, verjela ti bom.“ sem rekla in zavila z očmi. „Harry.“ je rekel in mi podal roko. Nisem je sprejela le povedala sem svoje ime. „Kaj bi rad?“ sem ga vprašala. „Nič, le družil bi se.“ je rekel. „Ne smeš.“ sem rekla. „Zakaj?“ je vprašal. „Nisem Directionerka.“ sem rekla in zavila z očmi. „Pa kaj potem.“ je rekel Harry. „Ne morem no, nehaj.“ sem rekla in se obrnila v drugo stran. Končno je nehal siliti vame. Prav nadležen je...toda je lep...Ne ni! Kako sem lahko pomislila na to!? Ni lep! Spet sem zmedena, joj! „2 vodki, prosim.“ sem zaslišala Harrya.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kaj se bo zgodilo potem?
Mnenje/pohvale?
Next? (:
21. september 2013
neeeeeeeeeeeext
21. september 2013
u144414
u144414
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext <3333333
21. september 2013
neeeeeeeeeeeext!!!
cool
pohvale dddddddddddddd
21. september 2013
u82298
u82298
next
22. september 2013
ja jst spet nam nč povedala, saj že vem ane! in to sm ti rekla da mi ne govor, k mi je pol krneki!
ok: Ta zgodba je tok najboljša!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hitr mi nexti oz. kadar boš pač lahk k jst nam zdržala še brez enega nexta!!!!!! i love it
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!! <333333333333
22. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!DDDDDDDD <3
pomoje bo ena vodka za njo
22. september 2013
next
22. september 2013
Nekej mi je še ratal dans napisat hope u like it + ta next je posvečen: .............USEM!!haha pa sem vas q: torej hope u like it

* Lottie Emma *

Obrnila sem se k njemu. Pogledal me je. „Kaj boš zdaj?“ sem ga vprašala. Kristen je Harryu podala 2 vodki. „To je zate.“ je rekel in mi podal kozarec vodke. Zavila sem z očmi toda jo vseeno vzela. „Hvala.“ sem zamrmrala. „Ni za kaj.“ je rekel. Spila sem jo in malo se mi je že vrtelo. Harry ni več pil, jaz pa sem spila še 3 kozarce. Ne vem, kaj mi je bilo, toda že dolgo nisem pila vodke in pasalo mi je. Vse skupaj sem spila 5 kozarcev vodke, še od prej. Nikoli še nisem toliko pila, bilo je prvič. Postalo mi je slabo in odšla sem na stranišče. Notri je prišel tudi Niall. „Si v redu?“ me je vprašal zaskrbljeno. Vrtelo se mi je toda bo ok. „Ja ok sem.“ sem rekla in se mu približala. Poljubila sem ga. „Hej, pijana si, ne smeva biti skupaj.“ je rekel in me odrinil stran. Vem, da delam napako, toda sem bila pijana.“Vseeno mi je, hočem biti s teboj.“ Poljublja se prav super. „...sek-hk..“ sem rekla toda se mi je kolcnilo med besedo. Najprej me je začudeno gledal toda je vedel, kaj mislim, zato me je dvignil in svoje noge sem ovila okrog njega. Poljubljal me je po vratu in bilo je divje. Kmalu je prodrl vame. Stokala sem od užitka, no najprej od bolečine, potem pa od užitka. Tako je lep...sploh se mu ne moreš upreti, vsaj jaz ne. Roke sem zakopala v njegove blond lase. Njegovi lasje so tako mehki, takšni kot najmehkejše blago ki obstaja. (mau pretiravam q: ) . Vsa zadihana sva končala in se oblekla, no jaz sem si le spodnjice, saj sem imela obleko, Niall pa boksarce in kavbojke. Tako lep je bil. Vsa pijana sva se odpravila ven, z roko v roki. Odšla sva sedet za pult, no jaz sem sedela na pultu, Niall pa si me je ogledoval. Tako sladko me je gledal z temi modrimi očmi, ki so se mu kar svetlikale. Vseeno se mi je še zmeraj vrtelo, nisem se zavedala, kaj sem naredila...ali kaj sem naredila? Saj je vseeno. Potrebovala sem svež zrak, zato sem Nialla prijela za roko in ga odvedla ven iz kluba. V klubu je bilo zelo vroče, jaz pa sem potrebovala svež zrak. Odprla sem klubska vrata in se postavila ven, Niall pa tudi. „Si v redu?“ me je vprašal Niall. Prikimala sem. „Veš... všeč si mi.“ je rekel Niall in se mi približal. Zaprla sem oči in čutila njegovo sapo na ustnicah... še malo se je približal in me nežno poljubil. Dobila sem metuljčke v trebuh, bilo je tako čarobno. Preprosto najlepše. Odprla sem usta in najina jezika sta se počasi staknila. On me je držal za boke, jaz pa sem imela svoje roke ovite okrog njegovega vratu. Imela sem občutek, kot, da naju nekdo opazuje. Med poljubljanjem sem počasi odprla oči in malo poškilila v desno, kjer sem zagledala Seleno! Kaj ona dela tukaj?! Nialla sem rahlo odrinila in jezno pogledala Seleno. „Kaj delaš tukaj?“ sem jo jezno vprašala. „Uf, nič am...tako lušna sta skupaj.“ je povedala Sel in se nasmehnila, z Niallom pa sva zardela. „Nekdo pa zardeva.“ je rekla Sel in mi pomežiknila. „Torej...kaj hočeš?“ sem jo vprašala. Vedela je, da sem pijana. „Čas je za najin skupni ples...saj veš.“ je povedala Selena. „Oh, točno!“ Sem rekla in se nasmehnila. Poljubila sem Nialla na lice in skupaj z Seleno sva odšli v zgornje nadstropje, se pravi nad klubom, kjer je bila nekakšna plesna dvorana, tako bi se lahko reklo. Res je, z Seleno bova imeli plesno točko hip-hopa in seveda se morava pripraviti na to. Najprej sva se preoblekli v svetlejše kavbojke, ki so bile na podobo begicam in bile so malo raztrgane (modno). Nato pa sva si oblekli še rdečo oprijeto majico brez rokavov ter rumeno bolj usnjeno jakno.(mislm, da je usnena nevem no xp). Obute sva imele črne Vansice in imeli sva kapo Obey. Koreografijo sva sestavili čisto sami, brez pomoči. Postavili sva se v začetni položaj in glasba se je začela. Ko sva odplesali, se mi je malo vrtelo in padla sem na tla. Selena je hitro prišla k meni. „Si v redu?“ me je vprašala zaskrbljeno. „Ja, le malo se mi je zvrtelo.“ sem rekla. „Pijana si!“ je vzkliknila Sel. Prikimala sem. „Potrebuješ vodo!“ Je rekla histerično in mi prinesla kozarec vode. Spila sem ga in se počutila bolje. „Boš lahko odplesala?“ me je vprašala zaskrbljeno. Prikimala sem, nato pa sva še enkrat ponovili točko. Zdaj je šlo brez napake, saj sem se prej nekje zmotila. Popila sem še malo vode, nato pa sem ob glasbi namišljeno plesala.

* Selena *

Bil je že čas za najin skupni ples z Lottie. Iskala sem jo po klubu, toda je nisem našla. Le kje bi lahko bila? Mogoče je zunaj. Odšla sem do vrat, ki so vodila iz kluba, jih odprla in zagledala Lottie in Nialla kako sta se poljubljala! To ne bo dobro! Lottie vendar sovraži njega in ostale člane. Vem, da se to ne bo dobro izšlo. Joj! Kako sem lahko dopustila, da se napije. Vem, da je pijana, ker če nebi bila, se zdaj sploh nebi poljubljala z Niallom. „Kaj delaš tukaj?“ Me je jezno vprašala Lottie. „Uf, nič am...lušna sta skupaj.“ sem izdavila iz sebe in videla kako sta oba zardela. „Nekdo pa zardeva.“ sem rekla ter pomežiknila Lottie. „Torej...kaj hočeš?“ me je vprašala Lottie. „Čas je za najin skupni ples...saj veš.“ Sem rekla. „Oh, točno!“ je vzkliknila Lottie, poljubila Nialla na lice in skupaj sva odšli v zgornje nadstropje. Ko sva se preoblekli v najina plesna oblačila, sva se postavili v plesni položaj. Glasba se je začela in začeli sva plesati. Bila sem malo v skrbeh, saj je Lottie pijana in...ko sva končali z točko je padla na tla. Stekla sem k njej in jo vprašala, če je v redu. „Ja, le malo se mi je zvrtelo.“ je rekla. „Pijana si!“ sem vzkliknila in stekla po kozarec vode. „Potrebuješ vodo.“ sem rekla in ji dala v roko kozarec. Spila ga je. „Boš lahko odplesala?“ sem jo vprašala zaskrbljeno. Prikimala je, nato pa sva še enkrat ponovili točko, ki je šla tokrat brez napake. Lottie je popila še malo vode nato pa namišljeno plesala. Videlo se je, da njej ples pomeni vse. Vedno si je želela postati koreografinja. Mora postati, saj pleše res skoraj profesionalno. Jaz bi tudi lahko plesala z njo, toda kaj, ko imam že pevsko kariero. Morda bi lahko imela oboje. Ne vem. „Lottie pridi, odpraviti se morava.“ sem rekla, Lottie je prikimala in odšli sva nazaj v klub (spodnje nadstropje). Vzela sem mikrofon in glasba se je utišala. „Pozdravljeni vsi!“ sem rekla v mikrofon. Iz plesišča so se moji prijatelji/prijateljice umaknili in z Lottie sva prišli na sredino. Videla sem kako je gledala Nialla...tako zaljubljeno. Pogrešam te trenutke z Justinom. „Vesela sem, da ste prišli na mojo zabavo in z mojo najboljšo prijateljico Lottie Emmo, sva skupaj sestavili hip-hop koreografijo, ki vam jo bova zdaj zaplesali. Upava, da vam bo všeč.“ sem veselo povedala v mikrofon, ter ga odnesla k DJ-u. Z Lottie sva se postavili na začetne položaje in glasba se je začela. Med plesom nama je šlo super, tudi Lottie sem videla, da je bila zadovoljna z nastopom. Ko sva končali so nama vsi ploskali. Priklonili sva se in veselo sem odšla po mikrofon. „Upam, da sva vam bili všeč, hvala.“ sem rekla nato pa sva se z Lottie odpravili nazaj gor v plesno dvorano. „Super sva bili!“ je veselo rekla Lottie. „Ja!“ sem ji rekla nazaj. „Se dobro počutiš?“ sem jo vprašala. Prikimala je, nato pa sva se šli preoblečt.

* Niall *

Med trenutkom, naju je zmotila Selena. Nič za to. Odpravili sta se v zgornje nadstropje, jaz pa sem odšel za pult. Usedel sem se in si mislil o Lottie. Bila je tako lepa, lepša kot angel. Ni popolnejšega dekleta od nje. Res ne. Bila je drugačna od vseh. Kmalu sem jo zagledal, skupaj z Seleno, ki sta prišli na plesišče v enakih oblekah. Ona tudi pleše? Očitno da. Selena je nekaj povedala, nato pa sem gledal njujin ples. Lottie je tako dobra v plesu hip-hop! Mislim, da bi morala postati koreografinja. Pred začetkom me je gledala in se mi nasmihala, jaz pa njej nazaj. Zelo dobro plešeta skupaj z Seleno, res. Nisem si mislil, da tako dobro pleše...ko sta končali sta se zahvalili in odšli nazaj gor.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kakšen se vam zdi tale fanfic ?
Mnenje/komentar/pripombe?karkol
Next?(:
22. september 2013
gd SFBJWEVUIGRFHCDGhrnihdfisuvthavirnzzrnuiozg najboljš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pa nč nimam proti temu ff, same pohvale, ki pa ti jih bom itak jutr povedala predn umreva
itaaaaaaaaaaaaaak
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
<333333333333333333333333333333333333333333333333333
22. september 2013
u144414
u144414
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
22. september 2013
neeeeeeeeext
22. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext !!!
23. september 2013
u82298
u82298
nexr
23. september 2013
heellloo everybody! tale next je kratek, sam sem se odločla, da ga bom useen prlepla posvečen je: nikica<33 -- k tok lepo berš torej hope u like it..
------------------------------------------------------------------------------------------------
* Lottie Emma *

Z Seleno sva se odšli preoblečt. „Mislim, da sva bili super!“ sem vzkliknila in se ji nasmehnila. „Jaz, mislim enako.“ je rekla ter mi pomežiknila. Ko sva se preoblekli sva se odpravili nazaj v klub. Vsi so naju začeli napadati, kako sva bili dobri. Zagledala sem Nialla, kako je hodil proti meni. „Super sta bili.“ je rekel ter me poljubil. Poljub sem mu vrnila. „Hvala.“ sem rekla ter zardela. „Nisem vedel, da tako dobro plešeš.“ je rekel Niall in mi podal kozarec vodke. „Ja, plešem že celo življenje in mi res veliko pomeni...zelo rada bi tudi postala koreografinja v kakšni šoli.“ sem povedala in naredila požirek vodke. Niall me je malo zamišljeno gledal, nato pa prikimal. Na enkrat sem postala zelo utrujena, oči so se mi počasi zapirale, nato pa sem padla, toda me je Niall na srečo ujel. „Si v redu?“ je vprašal zaskrbljeno. „Ja sem...le zaspana sem.“ sem rekla zaspano. „Pokliči Seleno.“ sem rekla in odšel jo je iskat. „Si v redu, Lottie?“ me je vprašala Sel. „Ja, le zaspana sem...bi lahko odšli domov?“ sem jo vprašala in prikimala je. „Pospremil vaju bom.“ je rekel Niall in odšel z nama do Seleninega avta. V avtu sem očitno zaspala. Čutila sem, da se je avto ustavil in, da me je nekdo prijel v naročje ter me odnesel v hišo. Vedela sem, da je bil Niall. Odnesel me je v posteljo, me poljubil na lice ter odšel, jaz pa sem zaspala. Zjutraj sem se zbudila z zelo močnim glavobolom. Že ko sem se zbudila, sem se takoj prijela za glavo, saj me je tako bolela. Sanjala sem, da sem bila na zabavi z tistim Niallom Horanom, ki poje pri tistih kretenih. Upam le, da to ni bilo res. Seveda ni bilo, ne more biti. Nikoli nebi bila z njim, niti v sanjah. No, čeprav sem bila. Obžalujem to! Joj! Glava me tako močno boli, kaj sem delala včeraj!? Malo sem še legla in na nočni omarici zagledala kozarec vode. No, upam, da je to zame. Vzela sem ter popila vodo. Počutila sem se malo bolje, toda še vedno ne v redu. Verjetno sem včeraj preveč pila...ne smem več toliko piti. Malo sem še legla, ter poslušala glasbo na telefonu. Glasba ter ples, sta me vedno sprostila, toda zdaj ne ravno najbolje. Pogledala sem na uro, ki je kazala pol dvanajstih. Počasi sem vstala iz postelje in malo se mi je zavrtelo. Odpravila sem se v kopalnico, kjer sem se umila nato pa si na oči nanesla malo maskare in eyeliner-ja. Odšla sem nazaj v sobo ter odprla omaro. Vzela sem kratke roza hlače in turkizno rumeno majico brez rokavov, ter se oblekla. Odšla sem v spodnje nadstropje, kjer sem zagledala Seleno. „Jutro.“ sem jo pozdravila. „Jutro tudi tebi.“ je rekla Sel in se mi nasmehnila. „Dolgo si spala.“ je rekla, jaz pa sem prikimala in odšla sedet na kavč ter prižgala televizijo in preklopila na MTV. Ravno se je vrtela Selenina pesem, Come&Get It. Dala sem bolj naglas, nato pa slišala Seleno, kako je pela. Imela je prečudovit glas, vesela sem, da je pevka. Spomnila sem se na telefon, ter hitro stekla ponj, gor v svojo sobo. Ko sem ga vzela sem spet odšla nazaj dol in pogledala, če je kaj novega. U, eno novo sporočilo od Justina! >Lottie, da mi takoj prideš nazaj v Kanado, pogovoriti se morava.< je pisalo. Super, da le niso kakšne težave. Joj! „Selena, jaz se bom morala za nekaj dni vrniti v Kanado, ker se hoče Justin pogovoriti z mano. Boš šla z mano?“ sem vprašala Seleno. „Ja, seveda bom šla s teboj.“ je rekla in odšli sva spakirat oblačila. Vsaka od naju je imela le eno potovalko, saj ne bova ostali tam kaj več, kot tri dni. Zaklenili sva hišo, ter se odpravili na letališče. Ko sva prispeli sva odšli kupit karte in najin let je bil čez eno uro, zato sva imeli čas za kosilo. Odpravili sva se v bližnjo restavracijo in naročili skupaj eno veliko pico, ki sva jo kmalu pojedli, nato pa se odpravili nazaj. Let za Kanado je bil čez pet minut in midva sva se kmalu spravili na letalo. Usedli sva se vsaka na svoj sedež ter poslušali muzike vsaka na svojem telefonu. Med letom sem tudi zaspala, nato pa me je zbudila Selena. „Lottie, prišli smo.“ je rekla, jaz pa sem prikimala in vstala. Odpravili sva se iz letala, vzeli kovčke ter poklicali taksi, da naju je prišel iskat. Povedala sem naslov in peljali smo se do moje ulice ter kmalu prispeli. Plačala sem prevoz, nato pa stopila iz avta, Selena pa tudi. Voznik nama je dal iz avta kovčke in odšel, midva pa sva se odpravili do moje hiše. „Končno doma.“ sem rekla in z nasmehom pogledala Seleno. Nasmehnila se je, nato pa sem pozvonila. Čez nekaj sekund mi je odprl moj starejši brat Justin in skočila sem mu v objem, ter ga poljubila na lice. „Bratec!“ sem vzkliknila. „Lottie!“ je odzdravil nazaj, nato pa objel še Seleno. „Torej, v čem se moramo pogovoriti?“ sem vprašala nekako bolj začudeno. „Pridi.“ je rekel Jus in z Seleno sva mu sledili. „Pojasni mi tole.“ je rekel ter mi v roke vrgel revijo. Na naslovnici je na veliko pisalo: Ima Lottie Bieber, Justinova mlajša sestra, res nekaj z Niallom Horanom iz 1D? KAJ ZA VRAGA!? Na naslovnici je bila slika kako se...POLJUBLJAVA!? Dobila sem močno jezo v sebi. To sploh ni dobro! Kaj je sploh bilo, kdaj?! To se je 99% zgodilo včeraj, na zabavi! Znorela bom! Kako mi je lahko to naredil!? TA PREKLETI NIALL! Sovražim ga! Sedaj bo moj brat razočaran nad mano... kako sem lahko to naredila? „Kako si lahko dopustila!?“ sem iz nenada napadla Seleno, dobila solzne oči, ter stekla v svojo sobo. Kaj sem naredila? Joj, ne! Začela sem jokati, pa sploh ne vem zakaj. Vedela sem le, da za vedno sovražim tega Nialla! Preklet naj bo! Prekleti kreten! Ubila ga bi najraje! Mislim, da sem bila pijana...bila sem! Sicer tega ne bi naredila, nikoli. Selena naju je sigurno videla skupaj! Zakaj ni nič ukrenila!? Ja, ja verjetno je mislila, da sem se zares zaljubila vanj, oh največja zmota, kar sem jih imela, resno. Justin je razočaran nad mano. Kako sem lahko dopustila sploh? Joj, ne...in bog ve, kaj sva še lahko delala...joj ne! Kaj, če sem noseča!? To nikakor ne bo dobro! Imela sem polno misli v glavi, misli jeze ter razočaranja. Vem le to, da Nialla sovražim. Za vedno.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
Naslednič dobite daljši next, obubm..
Kaj bo naredila Lottie?
Kaj bo povedala Justinu, in kaj bo naredila Seleni? Ji bo odpustila?
23. september 2013
sj je ok.
ja nwm, nimam pojma kr ti mi povej
tut nwm
sm čist brez idej sej veš zakaj...zarad tistig glupih slovanou
23. september 2013
pa kašnih to ahahah mi tega sploh še nimamo? O.O pr gefi...
23. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
23. september 2013
u144414
u144414
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
24. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg