Forum
Moje ime je Aiden Newton. Star sem 22 let. Tukaj ze začne moja zgodba.
Sedel sem na letališču JFK v New Yorku in čakal, da se vkrcam na letalo. Moje življenje še nikoli ni bilo tako prazno. Pred enim letom mi je umrla mama. To me je zlomilo. V upanju, da bi našel smisel v življenju sem prepotoval cele ZDA, a smisla še vedno nisem našel. Ja, moj oče je še živ. Nikoli nisem in ne bom razumel, kako se je moja mama lahko zaljubila vanj. Z njim nisem bil nikoli povezan. Bil je bančnik, hladen človek in če ne bi bilo moje mame, kot otrok ne bi prejel toliko ljubezni kot sem jo. Moja mama je bila iz Irske. Bila je vesela, vedno razigrana... Najboljša mama na svetu. Z mojim očetom sta se spoznala, ko je bil na izletu s prijatelji po koncu srednje šole. Bila je ljubezen na prvi pogled. Pripovedovala mi je, da je bil moj oče nekoč pravi kavalir, zabaven, nežen... Tem zgodbam nikoli nisem verjel. Nekaj v njem se je moglo zlomiti še preden sem se rodil. Nikoli nisem razumel, kako ga je lahko ljubila.
Pred letom so zdravniki odkrili, da je mama zbolela za rakom. Nobeno zdravilo ni pomagalo. Nič niso mogli narediti. Na dan njenega pogreba sem spakiral svoje stvari in odšel. Na poti, sem v nekem baru v Chicagu spoznal nekega moškega, ki je na ves glas govoril o svojih sorodnikih na Irskem. To mi je dalo misliti. Odločil sem se, da opotujem na Irsko. Teden kasneje sem kupil karte, še en teden kasneje pa sem že sedel na letališču, pripravljen na odhod. Odločil sem se, da se bom nastanil v bližini Gallwaya in si našel delo.
Glas po zvočniku je napovedal vkrcanje. Pograbil sem torbo in se odpravil na letalo. Zaenkrat vam bom prihranil dolgočasne podrobnosti o deset urnem letu v Dublin. Prebudil sem se in pod seboj zagledal čudovito Irsko, spuščali smo se nad Dublin. Zdaj sem vedel, zakaj imela moja mama tako rada svojo deželo...
08. december 2014

Obljubim veliko drame in zanimivih dogodkov!
08. december 2014

Aidenova mama.
(Zgoraj na sliki je Aiden.)
08. december 2014
kr neki
08. december 2014
Zakaj pol sploh pišeš, če ti je kr neki. Če maš take komentarje ne rabš pisat...
08. december 2014
eh
08. december 2014
K da nimaš bolšga za počet v lajfu... Betttt
08. december 2014
next
08. december 2014
Next
08. december 2014
u173906
u173906
next