Forum
»Izgini Ann, nočem te več videti ne hodi mi blizu!«
Solze so se mi ulile po licih najprej sem se z solznimi očmi obrnila h Katy, njena jeza je bila na vrhuncu, hotela sem zakričati ampak nisem mogla, nisem imela moči da bi ji vrnila, požrla sem cmok, ki mi je nastal v grlu, pogled se mi je ustavil na ostalih učencih v razredu, verjetno nihče ni domneval da se bosta dve osebe ki sta nerazdružljivi že 14let tako skregali, saj so naju opazoval, se sumnično spogledovali in si šepetali na uho. Čutila sem pritisk, hotela sem obrisati solze in sesti vendar nisem mogla, čutila sem krivico, krivico ki sem jo naredila Katy, še vedno nerazumnem zakaj sem to storila osebi katera mati mi je pred 14leti rešila in mi našla boljše življenje, brez trpljenja v sirotišnici...
»Posedite se učenci« ,moje misli so se ponovno vrnile v sedanjost. Sedla sem ob klop poleg Maxa, ki se mi je prikupno nasmehnil, nasmeh sem mu hotela vrniti ampak nisem mogla, moja dejanja so me preveč pretresla.
-Sem začetnica, to je moj prvi blog zato bi vas prosila za kritike in pohvale**
01. april 2015
Neeeeext*-----*
01. april 2015
next
01. april 2015
Sm že prebrala. Next
01. april 2015
neeext
01. april 2015
Tale poglavje posvečam ✖Dreams<33 ✖bunny.si in ✖ STYle girl
Iz torbe sem potegnila zvezek za fiziko, ter se ozrla h Katy, njene oči so bile rahlo priprte ter zagledane v neko točko na šolski tabli…
»Max mi posodiš svinčnik?« sem siknila in ga frcnila v roko. Brez besed je pobrskal po puščici in mi podal zelen kemični svinčnik. Med fiziko se nikakor nisem mogla skoncentrirati, nenehno sem razmišljala kakšno krivico sem naredila Katy, v glavi so se mi zavrteli vsi najini skupni dogodki ki sva jih preživele, vsi majhni prepiri in sestrsko ljubezen ki sva si jo izkazovali že od zgodnjih let. Obžalujem svoje dejanj, sramujem se sama sebe…
Po končani zadnji uri(fizika) sem stekla iz učilnice proti avtu da bi se čim prej skesala mami kaj sem storila Katy tekla sem in tekla, šola se mi še nikoli ni zdela tako velika kot je bila danes..
»Awwč« sem zakriča ko sem se zaletela v fanta ki je po mojem mnenju igral košarko saj je bil za svoja leta zelo visok, oranže-lasec se mi je nasmehnil pograbil torbo, ki mi je ob padcu padla na tla in mi jo podal.»Naslednič pazi kje hodiš!« je dejal z hripavim glasom in se napotil naprej po hodniku…
Na rami sem začutila hladno roko, obrnila sem se ter zagledala Katy kako hlasta z zrakom »Ann ne približuj se MOJI mami po tem kar si mi naredila ti nebom nikoli več oprostila, izgini iz mojega življenja zavedno!« Na licih sem ponovno začutila soze..
✖Kaj je naredila Ann?
✖Kritike pohvale?
01. april 2015
Neeeeeeeext*---*
01. april 2015
1.ukradla ji je fanta.
2. Kulska zgodba! next!!!!!
01. april 2015
u168197
u168197
http://www.igre123.com/forum/tema/the-impossible-becomes-possible/79995/ + next
plisssss poglejte!!!!!!!
01. april 2015
Waw!
NEXT!
01. april 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. april 2015
u173906
u173906
✖Kaj je naredila Ann? ne vem, ampak bi rada vedla
✖Kritike pohvale? sam next napiši oa bo ok
next
01. april 2015
u183717
u183717
Next+Nova ♥
01. april 2015
u183712
u183712
Next
02. april 2015
next
02. april 2015
Tale poglavje posvečam ✖I love hip hop* ✖cool girl* ✖I love freedom ✖Laura Podregar ✖laurič ✖unicorn✔ in ✖LouišUnicorn
.
.
…Ki niso bile moje, bile so Katyne. Hladnokrvno in brez kakršnih koli zadržkov sem stopila dva koraka nazaj in po tihem rekla »Reci mami da bom danes prespala pri prijateljici« Katy mi je pokimala in se napotila proti vratom, ko je že prijela za kljuko je siknila »s tvojim odnosom boš izgubila vse prijatelje..« Sedla sem na sedežno, ki je bila v bližini, brez Katy sem bila ničla, oseba ki ne obstaja zame je pomembna le Katy saj brez nje ne obstajam, sem kot rastlina brez vode. V 9letih osnovne šole si nisem poiskala drugih prijateljev, saj mi je bila ''sestra'' vse. Kljub temu, da mi trenutno po glavi hodi samo Katy me ne skrbi za najin spor, bolj me mori kje bom danes ponoči saj so vse nezanimive sošolke stopile na Katyno stran saj vsi dobro vejmo, da sem za spor kriva jaz…
Na licih sem ponovno začutila solzo, ta je bila moja. Ne razumem kako me je prepir spremenil, neprestano jokam že zaradi malenkosti, to se mi ni zgodilo še nikoli…
Na sedežni sem izgubila čisto ves občutek za čas, zato ne morem točno razbrati kdaj se je pred mano ponovno pojavil oranže lasec, stegnil je roko proti meni, ker se nisem odzvala je z še bol hripavim glasom kot prej dejal »Živjo, sem Lars« nasmehnila sem se »Ti pa si verjetno Ann?« Sumnično sem ga pogldala in potrdila njegovo trditev, nato je sedel poleg mene ter me prijel za stegno, kljub temu da bi večino fantov ob taki reakciji ''zašamarila'' tega nisem storila saj sem rabila prenočišče on pa je bil danes edina rešitev…

✖Kritike/Pohvale?
02. april 2015
neeeeeeeext
Dej ze napis kaj je naredila^^
waw super pises glede na to da mas 12let
02. april 2015
Napiš kaj ji je natdila. Drugač pa next
02. april 2015
Next + nova bralka
02. april 2015
u183717
u183717
Next
02. april 2015
u189210
u189210
next
02. april 2015
Poglavje posvečam ✖spela panda ✖FOREVER

Čeprav to ni bilo naključje sem že po nekaj urah sedela na kavču v njegovi sobi ter se predstavljala staršem ki sta se mi zdela zelo prijetna, čeprav me je Lars predstavil kot njegovo punco mu tega nisem zamerila saj bi brez njega noč preživela na klopci v parku. John(Larsov oče) mu je od odhodu iz sobe že nekaj šepnil, Lars pa je brez ugovarjanja ostal in odšel, torej sem bila v sobi sama. Pogled se mi je ustavil na rdečem okvirju ki je bil pritrjen na steni, ker je bila skica v okvirju zelo meglena sem stopila bližje ter si jo natančneje ogleda na njej je bil Lars kot otrok, nasmeh mu je zakrival polovico obraza, njegove velike modre oči pa so živahno gledale proti fotoaparatu.
Na vratu sem začutila hladno sapo, ki mu je sledil poljub na ustnice. Larsove hladne roke so se dotikale mojih bokov, nato pa so počasi drsele višje tako da so se dotikale mojega nedrčka. Čeprav do sedaj nisem imela občutka, da si to želim, sem se v tem trenutku nad njegovo idejo navdušila ter mu začela slačiti majico pod katero se je skrivala mišična postava.
»Tok,Tok,Tok« Lars je zacvilil in ves nejevoljen odšel do vrat, ter zaklel, temu je sledila mučna tišina. »Nisi mi še povedala zakaj si me prosila da bi spala pri meni« je rekel Lars ter se mi nasmehnil, nezainteresirano sem ga pogledala ter počasi spregovorila, vedela sem da nekomu moram povedati resnico…
✖Pohvale/Kririke/Mnenja?
02. april 2015
neeeext
Najbolsa si
dej ukluc se kaj se dogaja pri njih doma pč d je tko kdaj kdo govori, pogled večih ljudi na to..
02. april 2015
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
02. april 2015
Neexxxttt
02. april 2015
u183717
u183717
Next pa full dobr pises
02. april 2015
u191176
u191176
Next