Forum
Začelo se je z mojimi sanjami. Bile so zelo prijetne. Vendar jih je nekdo prekinil. Na mojo nesrečo. Prekinil jih je moj starejši brat Alex. Ura je bila pol petih zjutraj. Moje oči so bile rahlo priprte saj jih nisem mogla na široko odpreti, ker so bile čisto zlepljene. Moji skodrani lasje so bili še bolj razmršeni kot ponavadi. Kita ki mi jo je mama naredila pred spanjem, se mi je že podrla. Roka mi je drsela po valoviti rjuhi. Iskala sem elastiko s katero je bila speta moja kita. Moji temno-rjavi lasje so se z nežno karamelnim pridihom pramenov boječe lesketali v polni mesečini. Mesec je danes bil poln. Alex je še spal in pri tem nežno prhal. Moje noge so se tiho dotaknile tal. Vstala sem iz postelje. Čisto tiho sem se zaspano privedla do kuhinje. Iz hladilnika sem vzela mleko. Odprla sem ga, poiskala čist kozarec, mleko natočila v kozarec in ga s svojimi tankimi in temnimi ustnicami počasi in pomalo srkala. Ko sem s pitjem naredila premor, sem videla da je na kozarcu od mleka ostajala tanka in bela sled. Moje oči so bile zdaj že popolnoma odprte. Skozi roleto je v kuhinjo prodirala mesečina. Po tleh se je videla svetla črta...

Nadaljujem...?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. avgust 2011
u51905
u51905
Next. (;
20. avgust 2011
bom
20. avgust 2011
next
20. avgust 2011

Jaz Elizabeth