Forum
u158730
u158730
Heiila. Z najbolšo Tajdo- Mahone.* sva se odločli da napiševa One Direction ff. Ampak ta ff. bo res drugačen ker bo imel malo drugačno tematiko in vsebino. Glede k onca bi radi že vnaprej povedali da bo tragičen, tako sva se odločili in tega nebova spremenili. Ampak upava da boste kljub temu brali.
Hope u like it!

∞ Never give up → Sophia Rose Payne∞

“Sophia, ali me slišiš? Sophia Rose?” je govoril nežen glas.
Slišala sem piske, ki so bili vedno glasnejši. To so bili piski naprave ki sem jo dobro poznala. Ja merila je srčni utrip bolnika. Spet sem bila v bolnišnici zaradi zastoja srca. Zakaj mi prepsrosto nedovoli da umrem? Saj sem samo granata ki bo nekega dne eksplodirala.
“Živjo, sem Alli in bom tvoja medicinska sestra” je dejalo mlado dekle staro okoli 25 let. “Živjo Alli, moja medicinska sestra” sem ji odvrnila. Spet me je preplavila utrujenost od operacije zato sem zaspala.
Živjo, moje ime je Sophia Rosie Payne. Stara sem 20 in imam dolge rjave lase ter čokoladno rjave oči. Živim z mojim očetom v majhni hišici ob morju. Mame nikoli nisem spoznala, saj je odšla že pred mojim rojstvom. Moja najbolša prijatelica Emma mi pravi da sem zelo podobna nekemu slavnemu pevcu iz Londona a jaz podobnosti nevidim.
Počasi sem se prebudila iz “kratkega” spanca. Pred mojo posteljo so stali Alli, nekaj medicinskih sester ki jih nisem poznala, zdravnik ter neka ženska ki je neprestano jokala.
“Kaj se dogaja?” sem razburjena vprašala? “Oh Spohia tvoj oče..” je začela govoriti neka ženska a stavka ni mogla dokončati saj so jo preplavile solze. “Sophia tvoj oče je utrpel hudo prometno nesrečo. Ima zelo malo možnosti za preživetje a mislimo lahko le na najbolše” je rekel zdravnik.
Naslednji next napiše Tajda. (:
Next?
01. februar 2014
omg, addicted! neeeeeeeeext in to hitr drgač me bo infarkt pa bote mogl za mene molt da bom ok ne pa za fotra
01. februar 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
01. februar 2014
next
01. februar 2014
neext...sam tko za info, nočm bit nesramna ampak..kako je lahko njena mami odšla že pred njenim rojstvom?
brez zamere, dobr začetk!
01. februar 2014
omg, sam res
01. februar 2014
-Ok jaz sem tista Tajda, ki piše z njo zgodbico hah!(:
-Am ok Ana se je malo zmotla...mislila je, da po tem, ko se je rodila ahahah
01. februar 2014
nexxxxxt <3
01. februar 2014
u158730
u158730
moja napaka: Mama jo je zapustila takoj po porodu
tak ko je že Tajda povedla
02. februar 2014
hahahah sej men se je res zdelo mau čudno
nexxxt n <3
02. februar 2014
Neeeeext
02. februar 2014
u153451
u153451
hahaha pred rojstvom ok
POPOLNO0 JEEEEE *__________* JST SM ŽE FAKING OBSEDENAAA *O* WAAAAU RES BREZ BESED SEM. DVE POPOLNICI IN POPOLNI PISATELJICI STA SE SPRAVLI SKUP PISAT *W* JE LAHKO ŠE KAJ BOLJŠGA?
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextt
02. februar 2014
u163118
u163118
Neeeeeeext *w*
02. februar 2014
u158730
u158730
patricija shut up ker ti popouno pišeš sam si nočeš priznat *___*
02. februar 2014
u161435
u161435
nexttt
02. februar 2014
u28319
u28319
Neext:3
02. februar 2014
u142227
u142227
'O' neeeeext
02. februar 2014
u150743
u150743
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXTT TO JE TKO PERFEKTNO ŽE KO SI MI NA ZS POSLALA SM VEDLA DA BO PERFEKCIJAA *.* FUUL DOBRE IDEJE MASTE PA PIŠESTE TOOOP *0* KOMAJ ČAKAM NADELJEVANJE.
IN JS TE BOM UBILA NE SME UMRET NE KONCU! ŠTEKAAŠ!? KER BOM MELA JS SRČNI NAPAD ŠTEKAŠ ŠTEKAŠ?! TEGA NE MOREŠ NARDIT NE MENI NE USEM KER VEM DA SE BOM ZALJUBLA U TO ZGODBICO IN POTEM BOŠ ME UNIĆLA KER BO ŽALOSTE KONEC NE DELAAAJ MI TEGA :CC TO JE ZLOBNO JASNO!? NE SMEEEŠ! JAS JOKALA POTEM :c NE SMEŠ NE SMEŠ.. VIDIŠ ŽE ZDEI MAM NAPADE! PAZI KAJ DELAŠ
BTW TOPTOPTOP!! *..*
02. februar 2014
u153281
u153281
neeeeeeeeeeeeeeeext
02. februar 2014
Neeeeeeext!!
02. februar 2014
Hvala vam, ker berete!:* Še next iz moje strani.
Hope u like it!

∞ Never give up → Emma Khloe Willson ∞

“Bila sva sama in saj veš punca je čudovita- ” je rekel in se pri zadnjem stavku rahlo nasmehnil. Sesedla sem se na tla, z svojimi rokami sem si pokrila obraz in glasno zajokala.
“Emma bil je samo nedolžen poljub.” Je mirno rekel, se vsedel na tla zraven mene in si prižgal cigaret. Ali me heca? Nedolžen poljub ja. Če ju nebi Sophia po pomoti zalotila, bi se že posilila sredi mesta.
“Kako bi bilo tebi, če te bi jaz prevarala? Če je bilo tako naključje zakaj potem mi nisi sam povedal? Že tako boli, ampak še bolj, če slišiš od drugih” sem tiho rekla. Bilo je grozno. Solze so še, kar tekle po mojih licah in verjetno sem zgledala, kot zabuhtel zombi.
“Saj nisi mislila, da si vredna zakaj več kot za kakšno nočno avanturo? ” je naposled mirno rekel, ter pihnil val dima iz ust, da se je pomešal z zrakom. To pa je bolelo. Zadelo me je naravnost v srce. Kako lahko? Misli da sem cipa? Hitro sem si obrisala solze, ter se z težkoto spravila na noge.
“Veš kaj? Navaden idiot si. Več kot eno leto sva skupaj in ti mi zdaj poveš, da samo zato, ker si hotel spat z mano? Konec je” sem zakričala. Že sem hotela oditi, ko sem se obrnila.
“Pa še to! Raje bi spala z Bieberom, kot pa z tabo” sem rekla in v solzah odhitela stan od njega.
Naslednji next napiše Ana. (:
Mnenje?
Next?
02. februar 2014
u153451
u153451
Mnenje? POPOLNO JEEEEEEE *___________*
Next? itaaaq
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeextt
02. februar 2014
Neeeeeeeeeeeeeexxt!!
02. februar 2014
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
02. februar 2014
u153281
u153281
Neeeeeextt
02. februar 2014
u163118
u163118
neeext *__*
02. februar 2014
TO, DEJMO ŠE BIEBERJA NOT UPLEST
sam drgač pa, waaaa popolno! *w* res je supr *w*
neeeeeeeeeext