Forum
To zgodbo bo pripovedovala dekle po imenu Emma.
A najprej vam bom povedala nekaj o in njeni preteklosti:

Emma je 17 letno dekle in živi Londonu.
Prej je živela v Španiji a so se s starši ko je bila stara 8 let preselili v London.
Emma je odlična športnica kot tudi pevka in plesalka pa tudi riše rada v prostem času.
Kasneje tudi njena učiteljica za glasbo odkrije njen talen.
Je velika oboževalka Selene Gomez in upa da bo jo nekega dne lahko spoznala.
Na šoli ima kar nekaj prijateljev a ima tudi nekaj sovražnic.
Ena izmed teh ki najbolj sovraži Emmo je Annie.
Najprej ni imela veliko prijateljev a se je v 5 razredu zbližala z sošolko Lucy in čez čas sta postali najboljši prijateljici.
Vsak dan sta se več družili in čez čas postali nerazdružljivi
Veliko prijateljev jo kliče Em.
Ko je bila stara 13 je doživela veliko tragedijo in so ji umrli starši v prometni nesreči.
Najprej je mislila da nima več razloga za živeti in se je začela rezati in poskusila narediti samomor.
Na srečo je ob njej vedno bila Lucy in jo je čez čas prepričala da bo ona vedno ob njej in je ne bo nikoli zapustila in spet si je povrnila smisel za življenje.
Nekaj dni po smrti staršev naj bi se preselila v New York k teti Lauren a ni želela zapustiti Lucy in zato je njena teta šla živet k njej.

Emma je ob smrti staršev videla da njeno življenje še zdaleč ni popolno in da bo poti k sreči naletela na veliko vzponov in padcev ampak ali je dovolj močna da bo prestala še kakšne druge tragedije v življenju?

03. maj 2014
Če želite izvedeti 1 del zgodbe napišite next in povabite še prijatelje saj bom začela s 5 nexti
03. maj 2014
odločila sem se da bom kar napisala prvi del da boste zečeli brati in tukaj ga imate
03. maj 2014
1.DEL.

Bil je spet ponedeljek in kot normalno sem se prebudila ob zvoku pesmi Tell Me Something I Don't Know od Selene.
Ko sem končno prišla v kuhinjo sem najprej pozdravila teto in si za zajtrk pripravila kosmiče in pojedla eno jabolko.
Ko sem si umila zobe sem še samo preoblekla in pripravila za pouk.
Po mene bo prišla Lucy.
Zazvonil je zvonec na vratih in bila je Lucy.
Lucy:Hej!Včeraj sem te klicala po telefonu pa te nikakor nisem mogla dobiti.Kaj se s tabo dogaja zadnje čase?
Jaza saj veš..problemi…
Lucy:Jaz bi bolj rekla da ti fantje mešajo glavo.
Jaz:Meni??!Kaj ti si resna?Vse ki sem do zdaj spoznala so bedaki in jih niti omenjati nočem.
Lucyaj pridi greva raje preden še zamudiva k pouku saj veš kako naju je učiteljica zadnjič nadrla.
Jaz:Raje mi niti ne omenjaj še zdaj se spomnim kako nama je govorila:
Punci z zamujanjem ne bosta prišli nikamor!Bosta tako neodgovorni tudi ko odrasteta?Zdaj se je treba naučiti nekega reda!Da se to več ne bo ponovilo.Kadar sem bila jaz vajinih let sem bila zato kaznovana in bla bla bla bla bla -.- .Zdaj pa se usedita v klop in brez besede!
Lucy:Ko je bila ona najinih let so živeli še v jamah!
Obe sva se zasmejali si vzeli rolko in si na telefonu naredile pesem ki je šla takole:
You see me standing there
And act like you don't know me
But last night you were calling me
Saying you want me
Oh why you always make me feel
Like I'm the one that's crazy
You feel my heart racing
My, my heart racing
Boy, I need you here with me
We can't go on this way
I'm falling hard for you
All I can say…
Tako na glas sva si jo pele da naju je vsak ko se je peljal mimo pogledal čudno midve pa sva se kar naprej smejale.
Ko sva prišle do šole sva rolki pospravili v najin skrit kotiček blizu šole ker nihče ne ve zanj.
Ko sva to storile vsa se odpravile direktno v šolo.
A sva morale srečati Annie in njene prijateljice:
Annie:Glej jo no glej!
Jaz:Annie res mi ni zdaj do prepira in prosim če me pustiš na mi miru.
Annie:Tako sem bila jaz oblečena lani.Ni čudno da nimaš fanta če pa si še novih oblačil ne moreš privoščiti.
Jaz:Za tvojo informacijo jaz ne padam za vsakim luštkanim fantom ki ga vidim in kaj se je zgodilo z tabo in tvojim bivšim fantom Bradom?Te je zapustil ker je videl kakšna ničvrednica si?
Annie je s svojima prijateljicama odšla v šolo in me pogledala z sovražnim, obrazom.
Annie je pred nekaj časa pustil njen bivši fant Brad in nihče ne ve zakaj.
Pa tudi njeni starši so bogati.
V razred sva prišli 5 min. pred zvonenjem in sva bili veseli da nisva zamudili.
Ko je učiteljica vstopila v razred nam je najprej rekla tole:
Zdravo učenci.Kako ste?No danes imam za vas eno novico.V ta razred bomo dobili novega učenca.

Bo Emma takoj sprejela tega učenca?Če te res zanima kaj se bo zgodilo dalje spremljaj nadaljevanje
NADALJUJEM ČEZ 5 NEXTOV
03. maj 2014
next
03. maj 2014
next,verjetno bo
03. maj 2014
še 3je nexti in nadaljujem
03. maj 2014
neeeext
neeeext
neeext)
evo trije nexti
04. maj 2014
še 2 nexta in nadaljujem
04. maj 2014
2.Del

Nekaj iz prejšnjega dela:
V razred sva prišli 5 min.pred zvonenjem in sva bili veseli da nisva zamudili.
Ko je učiteljica vstopila v razred nam je najprej rekla tole:
Zdravo učenci.Kako ste?No danes imam za vas eno novico.V ta razred bomo dobili novega učenca
Fant je bil zelooooooo privlačen.Bil je sanjski.Kot nekakšen princ na belem konju.
Ime pa mu je bilo Ross.
Učiteljica je rekla tudi da nam da 10 min da se malo spoznamo kasneje pa začnemo nadaljevati s snovjo.
Vse punce so se začele sukati okoli njega in tudi z nekaj največjimi idijoti v razredu ki so popularni se je spoprijateljil.
Annie je seveda takoj začela osvajati Ross ker se je videlo da ji je všeč.
Ross je videl da sem edina ki sedim in me je želel priti pozdraviti a je učiteljica da se bomo lahko bolje spoznali v odmoru.
Takoj ko je zazvonil zvonec je Ross hitro pospravil v torbo svoje stvari in prišel do mene.
Jai:Hei jaz sem Ross
Podal mi je roko da bi se pozdravila.
Jaz:Vem.Zdaj pa me prosim pusti.
Odklonila sem roko in hitro odšla iz učilnice na hodnik.
Ross je hitro prišel do mene.
Jaii mi želela pokazati pot do učilnice kjer bo pouk ker jaz res ne vem kje je.
Jaz:Glej jaz resno nimam časa reči nekomu drugemu.
In ko je iskal nekoga da bi mu pokazal učilnico je ravno naletel na Lucy.
Jai:Hej,jaz sem Ross in ti?
Lucy:Jaz sem Lucy.
Rossi mi lahko pokazala pot do učilnice ker jaz sem malo izgubljen.
Lucy: Seveda.Ni problema.
Ross:Ammm…te lahko še samo nekaj vprašam?
Lucy:Ja ti samo povej kaj.
Ross:Mogoče veš kdo je tista punca s katero sem govoril malo prej?
Lucy:Misliš Emmo.Ja ona je moja najboljša prijateljica kolikor sem slišala vajin pogovor te je kar odposlala brez da bi ti naredil karkoli narobe ne?haha
Ross:Ja.Sploh ne vem kje sem kaj naredil narobe.
Lucy:No saj nisi edini do veliko fantov je taka.No večinoma so vsi po njenem mnenju bedaki no po mojem mnenju tudi so ampak ona je edina ki odpošlje luštkanega fanta v tri krasne.
Ross:Hahaha.Zakaj pa je taka?
Lucy: Dve leti nazaj no letos bo 3 leta odkar so ji umrli starši in jo je to hudo prizadelo in ni želela da jo še kaj prizadene kot jo je smrt staršev raj ne izbira fantovske družbe.
Ross: Pa misliš da bi lahko bila prijatelja?
Lucy:Ja poskusiti ni greh mogoče se bi odneslo.
Ross:Ja.Zdaj pa raje greva hitro k pouku ne želim že zamuditi na svoj prvi dan.
Po pouku sva se z Lucy vsedli na klop in ker sva pozabili malico se je Lucy odločila da bo nama šla po nekaj za jesti v trgovino.
Med tem časom ko sem pa jaz čakala pa je prišel do mene Ross.
O čem se bosta pogovarjala Ross in Emma in ali bosta končno postala prijatelja vse to boste videli v 3 Delu.
05. maj 2014
neksti
10. maj 2014
3.Del

Nekaj iz prejšnjega dela:
Po pouku sva se z Lucy vsedli na klop in ker sva pozabili malico se je Lucy odločila da bo nama šla po nekaj za jesti v trgovino.
Med tem časom ko sem pa jaz čakala pa je prišel do mene Ross.

Ross:Hej mislim da sva malo narobe začela.Jaz sem Ross.
Jaz:Vem.Kaj želiš od mene?
Ross:Kaj misliš s tem?
Jaz:Glej spoznala sem že veliko takih fantov in vem kaj želijo od punc kot sem jaz.
Ross:Glej jaz sem želel biti samo tvoj prijatelj in nič drugega.
Jaz:Res?
Ross: Prisežem da res.Bi lahko za zdaj bila prijatelja?
Jaz:Ja lahko sva prijatelja.
Ross:Torej kolikor vem si ti Emma?
Jaz:Ja Emma sem,ampak lahko me kličeš Em.
In takrat je prišla Lucy.
Poslovili sva se od Rossa.
Lucy:Torej sta na koncu le postala prijatelja kaj?
Jaz:Ne vem zakaj je tako vztrajal na tem
Lucy:Ammm…Mogoče zato ker si mu všeč?
Jaz: Daj ne bodi no smešna.
Lucy: Pravijo da obstaja ljubezen na prvi pogled mogoče se je to zgodilo pri njem.
Jaz: Daj ne sanjaj.
Ko sva pojedli sendviče sva šli vsaka sama domov.
Morala sem še iti učit Fiziko saj je učitelj rekel da jutri sprašuje.
Najprej sem se šla učit saj nisem želela dobiti slabe ocene.
Učila sem se jo 3 ure saj na začetku nisem nič razumela ampak čez čas sem dojela snov.
Ko sem se naučila sem pregledala prenosnik in se vpisala v FB.
Videla sem da mi je Ross poslal prošnjo za prijateljstvo ampak najprej nisem bila prepričana če bi sprejela prošnjo.
Na koncu sem le sprejela.
Začela sva si dopisovati.
Dopisovala sva si vse tja do 11.30 ko je teta prišla v mojo sobo in me upozorila na to in sem šla spat.
Drugi dan je kot vedno do mene prišla pred poukom Lucy s katero sva skupaj šli do šole.
Bila je malo radovedna in me vprašala.
Lucy:Kaj si včeraj zvečer delala?Mislila sem da me boš poklicala preden boš šla spat.
Jaz:Ammmm…Učila sem se Fiziko.Saj veš da je težka.
Lucy:Res???
Jaz:Ja.Čemu me to sprašuješ?
Lucy: Samo malo me je zanimalo.
Ko sva prišle do šole je prišel do naju Ross.
Ross:Zdravo punci.Kako sta?Kaj se je včeraj teta zelo razjezila ko sem te malo dolgo zadržal na računalniku.
Lucy me je pogledala z čudnim izrazom na obrazu saj ni vedela kaj se dogaja tu.
Jaz:Ne ni se jezila.Samo povedat mi je prišla da bi bilo dobro da grem spat da se bom spočila.Pa tako ali tako ni bila tvoja krivda tako da ne skrbi.
Ross:Mi je malo odleglo.Žal moram zdaj iti.Annie sem včeraj obljubil da ji bom nekaj pomagal.Se vidimo v učilnici.
Lucy:No mi boš zdaj povedala kaj se tu dogaja ker sem mi zdi da mi nisi povedal čisto po resnici kaj si včeraj zvečer delala.
Jaz:No če že vstrajaš.Včeraj zvečer sva si z Rossom dopisovala na FB-ju
Lucy:Tukaj se nekaj plete med vama vem da bosta enkrat več kot samo prijatelja.
Jaz: Si spet začela s tem?Spet si nekaj domišljaš haha.
In potem sva odšli k pouku.
11. maj 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg