Forum
u90832
u90832
"A reason, a victim, A shining beacon in the sky." Nisem mogla nehati peti te skladbe. "Never give in, (hey, hey) Never back down, (hey, hey )Never give in! (hey, hey, hey, hey)."
"Jane, nehaj. Ali pa ti vzamem CD." Nisem mogla verjeti? Vzela mi bo CD? "Pa mi ga daj!," sem rekla. Vzela mi jih je že vsaj 10 ampak jaz imam zmeraj rezervne. Pograbila sem svoj telefon, se odpravila na računalnik in zagledala... JULIET SIMMS! "Ne,ne,ne,ne," sem si govorila. "Zakaj?" Najbolj sem se bala, da jo bo Andy zaročil, že tako ali tako sem bila NORO ZATRESKANA VANJ. "Prosim, Andy, ne stori tega." Preverila sem Twitter stran. "Sreča, ni je zaročil." Okej, okej, morala sem se pomiriti.
"The tales of their beatings,To feel what lies beneath our eyes." Zazvonil mi je telefon. "BVB website," sem zatulila. Na ekranu se mi je pojavilo novo sporočilo BVB spletne strani. "Spet fotografije Ashley." sen zajamrala. "Kako je lahko tako nagnusen?" Zaslišala sem odgovor. "Nevem." Obrnila sem se in zagledala Ariano. "Arri," sem zakričala. "Ni je še zaročil, ni je še zaročil" Ariana me je čudno pogledala? "KAKO TO MISLIŠ?

05. januar 2013
next
11. februar 2013
next
01. oktober 2013
next
01. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg