Forum
u163651
u163651
To bo moja 1. zgodbica ki jo bom pisala sama. Eno zgodbo pišem že z Lejo zdej bom pa še sama =)

Nekoč je živela deklica po imenu Becca. Stara je bila 3 leta, z mamo, očetom in 2 sestrama Lucio in Logan. Živeli so v mali kočici na robu mesta. Nekoč so prišli do hiše ljudje z masko. Ta dan je bil na pust. Potrkali so na vrtata in odprla je mama. Ko je oče prišel pogledat je mama polito s krvjo negibna ležala na tleh. Oče je upal da bo preževela, ampak kaj je upal če je po parih sekudah obležal na tleh. Enako se je zgodilo 5-letnima dvojčicama Lucii in Logan. Ampak 3-letne Becce pa niso našli. Becce ni bilo nikrjer, dokler je ni zagledal eden od njih. Hoteli so jo ubiti ampak se niso mogli upreti modrim jokajočim očem. Bile so take kot mamine. Niso se ji mogli upreti, tudi njenim zlatim lasem ki so se kar svetlikale.Tudi prelepemu obrazu po kateremu so lile kapjice solz polnih spominov. Becca je jokala ker je videla na tleh ležati dve negibni sestri, ki sta bili poškodovani. Becco so odnesli pred vrata 73-letne stare gospe ki jo je z veseljem sprejela in Becca ni več jokala saj je bila v toplem zlate objemu polnem ljubezni. <3

Sm Becca Abbey in sem stara 13 let. Živim pri gospe Bennet ki je zelo prijazna. Sicer je stara že 83 let ampak vseeno skrbi zame. Hodim v šolo in sem 7.a razred. Nimam nobene frendice ker me usi itak zejbavajo zarad g.Bennet ker je tok stara. Razumem se edino z Laliah Franklyn, ki je sicer v 8.c razredu.Je pa fuul zabavna in smešna pa ful rade se slikava skupi.
♫ Becca Abbey in Laliah Fraklyn ♫

07. februar 2014
Neeeeeeeeeeeeextttttttttttttttttttttttttttttt
07. februar 2014
u159007
u159007
next
07. februar 2014
next
07. februar 2014
u152233
u152233