Forum
omg to je fucking perfect *0*
neeeeeeeeeeeeeeeext
nova bralka
16. avgust 2014
Začetek mi je zelo všeč
Next+nova bralka
16. avgust 2014
Čez nekaj minut sva se že peljala, nisva se vozila dolgo ko je zavil v desno ter se vstavil pred hišo. Pravzaprav temu nebi mogla reči hiša ampak raje kar vila. "In tu ti živiš?" Sem ga začudeno vprašala. "Pravzaprav tukaj živimo vsi, moja hiša je malo manjša a vseeno velika." Se je nasmehnil ter mi pomežiknil in nakazal naj grem kar naprej. Po stopnicah sem hodila bolj počasi da me je lahko dohitel. Bila sem že skoraj pri vratih ko sem hotela pozvoniti a me je Harry prehitel in vrata kar odprl. "Hej fantje, tukaj sva!" Kar naenkrat je po stopnicah navzdol prihitel fant z črnimi lasmi. Frizuro je imel res top. Prišel je do mene in mi potisnil roko. "Hej, jas sem Zayn.. ti si verjetno Sam, Harry nam je govoril o tebi." Hotela sem ga vprašati kaj, a me je zmotil nek blondinec ki je prisel iz..kuhinje in me kar objel. "Hej, jaz sem Niall in ti si?" Harry ga je začudeno pogledal jaz pa sem se predstavila. "Jaz sem Sammy ampak kličeš me lahko Sam." Kmalu sta iz nekod prišla še dva. Očitno Liam in Louis o katerih mi je med vožnjo govoril Harry. Na žalost nisem vedela kateri je kateri a je do mene stopil očitno Liam in se predstavil. "Hej, jaz sem Louis." Moja napaka, ni bil Liam. "Jaz sem Sam." No in ostal je še Liam torej. Tudi on se je predstavil potem pa je nastala smrtna tišina. Končno jo je Harry prelomil. "Kaj ko bi se šli igrati resnica ali izziv?" Pogledal je vsakega posebej in po fantovskih obrazih je delovalo da so vsi zato. "Zakaj pa ne?" Sem se sramežljivo nasmehnila in skomignila z rameni. Sledila sem fantom do dnevne kjer se je na televiziji predvajala neka risanka. Vsi smo se posedli, razen Niall. Kar naenkrat je izginil a se je kmalu vrnil z veliko skledo pokovke in prazno plastenko. Zaprl je žaluzije potem pa prisedel. Prvi je vrtel Louis. Plastenka se je vstavila na Niallu. "Izziv." Je tezko izjavil in gledal Louisa ki se mu je smejal. "Polizi Zaynova stopala." "Eww, raje celi teden nič ne jem." Se je nakremžil Niall in milostno pogledal Louisa. "Izziv je izziv, zal." Se je Louis zacel smejati. "Če izziva ne narediš slečeš kos oblačila." Je hitro rekel Harry in Niall se je začel slačiti. Najprej majico. "Huh ta pa je dober." Vsi so se naenkrat obrnili proti meni. Ah daj no pa menda ja nisem tega rekla naglas. Začeli so se mi smejati jaz pa sem zardela. Naslednji je steklenico vrtel Niall. Stavila se je na meni. "Izziv." Sem rekla z težkim srcem in živčno gledala Nialla. "Poljubi Harryja." Saj sem vedela kaj bo rekel. Komaj ga poznam..ampak očitno mi ne preostane drugega ali pa se moram sleči. Vsi so me gledali ko sem se vstala in odšla proti Harryju. Počepnila sem on pa me je pogledal. Zaprla sem oči in se počasi začela pomikati proti njemu. Kmalu sem na svojih ustnicah začutila njegovo toplo sapo. Tega občutka nisem imela dolgo na svojem obrazu saj so se najine ustnice v naslednjem hipu že združile. Zdelo se mi je kot da se je vse ustavilo. Naenkrat sem zaslišala ostale fante kako žvižgajo in ploskajo ter se hitro odmaknila. Sramežljivo sem pogledala v tla potem pa nazaj Harryja ki se mi je smejal. Odšla sem nazaj na svoje mesto in vzela steklenico. Zavrtela sem jo in na mojo srečo se je vstavila na Niallu. Čas za maščevanje. "Izziv." Je izdavil Niall. "Poljubi Liama." "Samo tega ne, Sam prosim ne delaj mi tega." Vsi so se smejali in čakali ali bo slekel hlače ali pa izpolnil moj izziv. Vstal se je in slekel hlače. "Wow si pa pogumen." Sem mu rekla in se nasmejala. Niall je hitro skočil v kuhinjo in prinesel pijačo. "Kaj če bi tudi pili?" Je rekel in vsakemu dal en plastičen lonček. Potem smo nadaljevali z igro. Na koncu smo bili že skoraj vsi slečeni in malo pijani. Razen Harryja. To me je res čudilo. "Hej kaj če bi šli spat?" Je rekel Zayn ki mu je obraz krasil len nasmešek. "Veste pravzaprav moram domov." Očitno je bilo da sem pokvarila celotno vzdušje ampak ura je bila deset zvečer. "No.. če hočeš lahko pokličem tvojo mamo Sam." Je rekel Harry in me pogledal. Vsi so začeli prikimavati jaz pa sem bila malo začudena. "No prav..?" Sem rekla. Harry se ni obotavljal. Stekel je do telefona in vtipkal številko ki sem mu jo narekovala. "Ja halo? Pozdravljeni...Sammy je pri nas...ja...aha...pravzaprav bi vas vprašal če lahko prespi?....ja..ni problema...nasvidenje." "Urejeno." Je rekel in se mi široko nasmehnil. "Ampak kako..kar dovolila je?" "Ja, očitno." Je rekel in me pogledal. "Spala boš v moji sobi, jaz pa bom tukaj spodaj na kavču." Je še rekel potem pa mi nakazal naj mu sledim po stopnicah. Ustavil se je pred vrati in jih odprl. "No tukaj boš spala." Zahvalila sem se mu in odšla v sobo. Zaprl je vrata in l
slišalo se je kako gre nazaj po stopnicah navzdol. Pogledala sem malo po sobi in videla še ena vrata. Odprla sem jih in wow. Soba z svojo lastno kopalnico. Odprla sem vodo ter se slekla. Tuš je res prijal. Ko sem končala sem se obrisala in nase navlekla majico ki sem imela oblečeno prej. Odšla sem nazaj v spodnje nadstropje ker so bili fantje. "Kaj si se tuširala?" Me je vprašal Harry jaz pa sem pokimala. Vstal je in odšel na vrh v sobo. Kmalu je prišel nazaj z črno srajco. "Izvoli, lahko jo oblečeš, sveža je." Zahvalila sem se ter mislim da malo zardela. Odšla sem nazaj gor in si jo oblekla. Prekrivala mi je polovico stegen saj je bila res velika. In imela je čudovit vonj. Naenkrat se je prikazal Harry. "Prideš dol? Pogledali si bomo še en film." Pokimala sem in odšla za njim. Ker je bila sedežna zasedena sem se usedla na tla, Harry pa je prisedel in me objel. Glavo sem mu naslonila na ramo. Malo sem gledala film a sem ne namerno zraven zaspala. Zbudila sem se v Harryjevem naročju ki je hodil po stopnicah. Prišla sva do sobe. Položil me je na posteljo in pokril. Za čelo mi je stisnil poljubček ter zaželel lahko noč potem pa odšel iz sobe. Kmalu sem zaplavala v svet sanj.
###############################################################
Se opravičujem ker celi teden ni blo nexta. Res nisem mogla ker sm mela še neke stvari glede šole itd. Upam da vam je všeč in da boste še vedno brale. Če je karkoli narobe al pa da vam ni všeč, povejte, sprejemam kritike.
In še enkrat hvala ker berete.
Vsaj 8 nextov in nadaljujem..mogoče celo danes..
22. avgust 2014
u100166
u100166
*w*
Neeeeext! <3
22. avgust 2014
u154690
u154690
Neext, pišeš super, samo po mojem mnenju bi lahko šlo počasneje in ne razumem ravno zakaj Harry dela kot natakar in reševalec, če je slaven,ma dovol denarja in verjetno tut zelo malo časa (:
22. avgust 2014
NEXT NEJA
TAKOJ ZDEJ
22. avgust 2014
Se 5 nextov..
Lara sej kasneje nebo, pac za zacetek da se spoznata ipd.
22. avgust 2014
Neext ♡
22. avgust 2014
omfg popouno dei čimprei neeeeeeeeeeeext *0*
22. avgust 2014
Še 3 nexte
In hvalaa♥
23. avgust 2014
niceee nadaljuj NEXTT *o*
23. avgust 2014
ahah am supr je....sam velka kritika: zakaj more bogi harry spat na kavcu..sej postla ni tok mejhna d se nebi mogle stisnt ahha ne sej ne... supr jee! NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!
23. avgust 2014
u155843
u155843
nextt<3
23. avgust 2014
next (:
23. avgust 2014
Hvalaaa♥
Danes mal kasnej dobite next♥
23. avgust 2014
next huehue
23. avgust 2014
Omg!!!!! Neeeeeext! *_*
24. avgust 2014
NEXTTTTTTTTTTTTTTTT!!NAJBOLŠ PIŠEŠ
24. avgust 2014
Kdaj boš nextalaa?
24. avgust 2014
Neeext*0*
24. avgust 2014
Neext
24. avgust 2014
Am..A boš hmau nextala?
27. avgust 2014
Awww srčka
Next
29. avgust 2014
Nexttttt
huala za linkecc
prfect jeeeee
30. avgust 2014
isjsosnsk you guys made my day
Thanks
Do najkasneje treh dobite next
Hvala vam ful resno xoxo
31. avgust 2014
Hvalaaa vam tisockrat hvala ker berete resno lylylylyly♥♥♥
"Hej Sam, vstani." Na licih sem zacutila toplo sapo. "Zajtrk je na mizi." Odprla sem oči in zagledala Harryja ki me je gledal. Hitro se je odmaknil potem pa brez besed odšel iz sobe. Vstala sem se in odšla v kopalnico. Na hitro sem se počesala potem pa kar v Harryjevi srajci odsla v kuhinjo. Liam in Louis sta pospravljala kuhinjo, Niall in Harry pa sta se basala z toasti. "Hej fantje. Kje je Zayn?" Sem vprašala in vsi so se obrnili proti meni. "V kopalnici, ureja si frizuro." Je rekel Niall potem pa jedel dalje. Vsedla sem se za mizo in si tudi sama vzel en toast. Res sem bila že kar malo lačna zato sem vzela še enega. In še enega. In še enega. "No vsaj toliko jih ne poješ kot Niall." Je rekel Louis. Pogledala sem gor in videla fante kako strmijo vame. tako sem bila zaposlena z hrano da jih nisem niti opazila. "Obužujem punce ki veliko jejo." je rekel Niall in se mi nasmejal ostali pa so še vedno strmeli. Spila sem sok na mizi in odsla nazaj v sobo saj jih res nisem mogla vec prenasati. Oblekla sem si vcerajsnja oblačila ter na oči nanesla malo maskare potem pa odšla nazaj dol. Zdaj so fantje sedeli na kavču in igrali igrice. Tudi Zayn se je očitno že zrihtal saj je sedel poleg njih le da ni igral igric pač pa tipkal po njegovem zlatem iphonu. "Hej, bi se nam želela pridružiti?" Pogledala sem Liama ki mi je postavil vprašanje in se mi smejal, kot da, kaj bom jaz proti njim. "Zakaj pa ne." Sem rekla izzivalno in se vsedla zraven Harryja. Podal mi je konzolo in izbrala sem si 'figurico' s katero bom igrala. "No pa dajmo." Je rekel Liam in me pogledal. "Dirkalni autki, pri pravi si." Sem ga spet izzivalno pogledala in zacela dirkati ko se je odstevanje na enkranu televizije koncalo. Niall ni prišel daleč saj se je že pri drugem ovinku zaletel. Tudi Louisov avto sem kmalu pogrešila na televiziji. Očitno sva ostala samo še z Liamom. Pravzaprav sva bila dokaj izenačena ampak na njegovo žalost sem ga nekaj metrov pred startom prehitela. Ko se je igrica do koncno ustavila sem ga pogledala. "No kaj praviš?" Nisem se mu mogla ravno smejati saj je deloval dokaj žalostno. "Wooooow poglejte punca ga je premagala!!" Se je začel smejati Niall in pritegnil celo Zaynovo pozornost ki je "visel" na telefonu. Tako dolgo so ga dražili da je priznal. "Hej kaj če bi šli nekaj pojesti?" Je rekel Niall in nas pogledal. "Veš..saj bi ampak res moram domov da nebo mame skrbelo. Lahko ne peljete domov potem pa greste nekaj pojesti. Poleg tega nisem lačna..saj veste kako sem se najedla." Sem rekla v šali potem pa se vstala iz sedeže.

Harry's POV:
vstala je iz sedežne in odšla v mojo sobo. Gotovo po svoje stvari. Fantje so bili že oblečeni jaz pa sem samo vzel svoj pulover in si ga oblekel saj je bilo zunaj dokaj mrzlo čeprav je poletje. Fantje so že poskakali v avto jaz pa sem čakal pri vratih da jih zaklenem. Kmalu je prišla. "Wow kako je lepa." "Aw hvala Harry." Pa menda nisem razmišljal naglas. Malo sem zardel potem pa zaklenil vrata in odšel za Sam. Vsedla se je v naš avto in odpeljali smo. Vozil sem jaz saj ostali niso bili ravno najbolj resni. Vzadaj so se nekaj pogovarjali in smejali jaz pa sem izkoristil priliko in vzel v roke telefon. Poklical sem na bazen, da odhajam, saj glede na to da imamo snemanje nebom imel več toliko časa čeprav je bila služba res zanimiva. Pogovarjal sem se in pravzaprav niso nič zapletali stvari. Kmalu smo prispeli do hiše kjer je živela Sam. Poljubila je vsakega na lice potem pa prisla še do mene. Hotela mi je dati poljubček na lice ampak je prišlo do zapleta saj sem obrnil glavo in jo poljubil na usta.

Sam's POV:
hitro sem se odmaknila in malo zardela. "Adijo fantje." Sem hitro rekla in odšla do vrat. Harry je odpeljal ostali pa so mi mahali. Pomahala sem jim nazaj potem pa odšla v hišo kjer je bila mama in pripravljala kosilo. "Hej mami." Sem rekla in jo poljubila na lice. Očitno je oči delal in je bila doma sama. "Hej ljubica, kako si se imela?" Me je prijazno vprašala jaz pa sem ji vse povedala. No mogoče sem izpustila tisti del s poljubom....
31. avgust 2014
Bolj kratek next se opravičujem!
Zj ko bo šola bom bolj pogosto pisala ker zj ko so ble počitnice se mi res ni neki dalo ampak si bom našla čas med šolo obljubim!
5 nextov pa nadaljujem!
Hvala še enkrat res ♥♥
31. avgust 2014
NEJA
OK
ZE TKO MAM LARRY PA ZIAM IZPAD TI ME PA SE S TAM MUCIS
TO JE POPOVNO OK
1000X BOLS KO MOJE
NEEEEEXT TAKOJ ZDEJ
31. avgust 2014
u154690
u154690