Forum
*flashback*
Sedela sem na ležalniku in opazovala ljudi v vodi. Vsi so bili videti tako veseli. Malo sem še opazovala ko se mi je pogled ustavil na nekem fantu. Bil je lep, mišičash. Verjetno me je to še najbolj pritegnilo saj je bil zgoraj brez. Malo je hodil potem pa se vsedel na stol. Se en redar na bazenu. Ker je imel stol obrnjen v drugo smer ga nisem mogla videti v obraz, a sem imela srečo da se je vsake toliko časa vstal in malo hodil okoli bazena. Wow wow wow njegov pogled se je kar naenkrat ustavil na meni. Sramezljivo sem sklonila glavo potem pa ga še enkrat pogledala. Nasmehnil se je. Njegovi beli zobje so me spravljali ob zivce. Obrnil se je in se vsedel nazaj na svoj stol. Spet ga nisem mogla videti. Odlocila sem se da grem malo v vodo. Korakala sem ob bazenu in se pripravljala na skos ko je od zadaj pritekel moj brat in me potisnil v vodo. Zacela sem tezko dihati in nisem mogla stopiti na tla zato me je voda vlekla vedno bolj globoko. Pocasi sem zaprla oci in vse se je vstavilo. Cez nekaj casa sem se zbudila na ploscicah ob bazenu. Nad mano je bil redar ki me je zaskrbljeno gledal. Nisem rabila vec kot pet sekund da sem ugotovila da je to tisti, z prelepim nasmehom in mišičastim telesom. "Si vredu?" Me je vprašal zaskrbljeno jaz pa sem pokimala, dvignila sem glavo in pa se je odmaknil in mi ponudil roko da bi se vstala. Bil je precej vecji od mene. Se enkrat se mi je nasmehnil in me opozoril naj naslednjic pazim in sama takoj skocim v vodo. Nasmeh sem mu vrnila potem pa sla nazaj na svoj lezalnik. Cez nekaj casa je prisla mama iz bolj nizkega bazena, saj ona nezna ravno dobro plavati. Vsedla se je, obrisala ter me poslala po ostale. S tem je mislila mojega atija, strica, teto, babico, ter tri mlajse sestricne, brat je ze bil tukaj. Ja, tukaj sem z celo druzino. Vprasala sem jo koliko je ura in ob njenem odgovoru bila kar malo začudena saj nisem mogla verjeti da je čas na bazenu danes tako hitro minil. Ko sem vso druzino spravila do lezalnikov je minilo ze skoraj pol ure. "Pol osem je že?" Sem slišala teto ki se je čudila medtem ko sem se jaz oblačila v garderobi. Ko sem prišla ven so bili že vsi oblečeni. Jaz pa zadnja kot vedno. Vzela sem svojo torbo ter vanjo zatlacila mokre kopalke. Pogledala sem proti stolu a tam ni bilo nikogar. Gotovo je že končal z delom za danes. "Sam pridi!" Me je zmotil bratov glas med razmisljanjem. Obrnila sem se in napotila proti njim ki so me nestrpno čakali. Z vso prtljago smo se komaj zbasali ven iz bazena in do avta. Zmenili smo se da se bomo ustavili pri prvi restavraciji na poti, saj smo bili vsi zelo sestradani glede na to da smo celi dan živeli od samih sendvičev. Ko sem sedela v avtu sem si nataknila slušalke ter zaprla oči. Nisem mogla nehati misliti na njega. Bilo mi je žal da ga nisem vprašala za ime ampak zdaj je kar je. Mogla bi imeti res srečo da ga bom še kdaj srečala. Kmalu se je avtu vstavil. Odprla sem oči ter izklopila glasbo. Bili smo pred neko restavracijo. Glede na to da vožnja do sem ni bila dolga sem predvidevala da smo kar blizu kopališča. Zasedli smo dve mizi saj nas je bilo ogromno. Usedla sem se zraven otrok in kmalu je prišla natakarica. Najprej smo naročili pijačo, kasneje pa je prišla pobrati tudi naročila za hrano. Pri naši mizi smo naročili dve veliki pici, pri drugi mizi pa so jedli vsak nekaj drugega. Malo smo se pogovarjali ko smo končno dobili pribor ter dve veliki pici. Nekaj časa smo jedli potem pa je začelo pihati. To nas ni ravno oviralo dokler se ni pridružil tudi dež. Hitro je vsak nekaj prijel in nesel notri. Mi, ki smo prej sedeli skupaj smo se tokrat vsedli cisto na drug del restavracije kot pa naši starši. Notri smo v miru nadaljevali z večerjo, ko mi je zmanjkalo pijače. Zaklicala sem natakarja ki je stregel pri sosednji mizi. Ker je bil z hrbtom obrnjen proti meni ga nisem dobro videla. Ko je pobral naročila se je obrnil in se vstavil ko me je videl. Vstala sem se in se mu nasmehnila. "Želiš?" Me je vprašal in mi nasmej vrnil. "Še eno vodo bi prosim." Sem rekla in se usedla nazaj na klop. Kmalu se je vrnil z mojo vodo. "Redar, natakar, še kaj?" Sem ga pogledala in se mu nasmehnila. "Pravzaprav ja." Je odvrnil ter se predstavil. "Ime mi je Harry." "Jaz sem Sammy ampak ljudje me kličejo kar Sam." Naenkrat se je iz kuhinje zaslišal glas. "Očitno me potrebujejo." Je rekel in odšel. Kmalu je k naši mizi prišla mami in naročila naj se spravimo. Očitno so se že vsi navečerjali medtem ko sem jaz spoznavala Harryja. Oblekli smo se ter se odpravili proti vratom kjer so nas že čakali starši. Ko smo že odhajali skozi vrata je za mano pritekel Harry in me prijel za roko da sem se obrnila. "To je moja številka. Če ti bo, me pokliči." Pokimala sem z nasmeškom na obrazu potem pa odšla za ostalimi. Vsi so že sedeli v avtu. Prisedla sem ter si spet vzela slušalke, ko je ati že odpeljal. Številko sem si shranila potem pa zaspala. Kmalu se je avto spet ustavil. Pogledala sem in pravzaprav smo bili že doma. Bila sem tako utrujena da sem se na hitro stuširala, oblekla v malo preveliko majico. Vsem sem zaželela lahko noč. Tudi babici, teti, stricu in sestričnam saj bodo danes prespali kar pri nas. Potem sem odšla v sobo, se vrgla na posteljo in v roke vzela telefon. Nisem bila prepričana ali mu naj napišem sporočilo ali ne. Odločila sem se da ga bom napisala. Kar bo pač bo. "Hej, tukaj Sam se me spomniš? Pišem ti da boš tudi ti imel shranjeno mojo številko. Lahko noč xox" pritisnila sem 'pošlji' in si na telefon naredila glasbo. Kmalu sem ob tem zaspala.

Prvi next je bolj kratek, upam da vam je všeč in da boste brali.
sprejemam vse kritike, tako da če je kaj narobe in naj spremenim mi prosim napišite.
Nekaj časa bom še pisala v flashbacku potem pa ne več.
14. avgust 2014
OMFG FUUUL DOBR
+ sploh ni kratek *-*
neeeext
14. avgust 2014
u160233
u160233
Začetek je še kar vred.
Bom še videla.
Next!
14. avgust 2014
u100166
u100166
*0*
Kok dolg next !!!! Super!!!
NEEEEEEEEEEEEEEEEXT! <3
14. avgust 2014
waaah*0*
neeext*0*
14. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeext
coool je
14. avgust 2014
Co coooooooooooooooooooooooôooooooooooooooooooooooooooool next next
14. avgust 2014
next
14. avgust 2014
Waaa ful dobro!
+next, next, next!
14. avgust 2014
Še 3 nexte pa nextam ♥
14. avgust 2014
next next next.. evo 3-je nexti hahaha... ) men je vsec nimam kritik
14. avgust 2014
supr je nexxttt !
14. avgust 2014
Hvala vam dobite next za pol ure♥
14. avgust 2014
neeext <33
14. avgust 2014
Zjutraj so me zbudili soncni zarki na mojem obrazu. Zazehala sem in si pomela oči. Počasi sem se dvignila iz postelje, se preoblekla in odšla v kuhinjo. "Wow dobro jutro." Je rekla mama ki je že kuhala kosilo. "Jutro." Sem odvrnila in odšla v kopalnico. Med potjo sem se spomnila na Harryja. Hitro sem stekla v sobo in zgrabila telefon. *eno novo sporočilo*
"Gotovo je Harry." Sem rekla sama sebi in odklenila telefon.
"Seveda vem kdo si, kako bi te lahko pozabil. Jutri imam prost dan, mogoce bi se lahko dobila. Lepo spi, lahko noc.xx" bila sem vznemirjena. Res sem si ga zelela ponovno videti ampak vse kar sem vedela o njem je bilo njegovo ime, ter njegovo delo. "Čakaj, če mi je napisal lahko noč mi je sporočilo očitno poslal že včeraj. To pomeni da bi se danes dobila." Sem rekla sama pri sebi. Postala sem še bolj vznemirjena. Nekako sem čutila da ga moram ponovno videti zato sem stekla v kuhinjo in vprašala mamo. Ker razume moja najstniška leta mi je dovolila. "Dobro, ampak do enajstih bodi doma." Hitro sem šla nazaj v sobo in začela tipkati po telefonu. "Danes bi bilo super če bi se videla. Pridi po mene ob 2h. Aja in oprosti ker ti nisem odpisala že včeraj. Zaspala sem." Pritisnila sem pošlji in čakala na odgovor. Nista minili dve minuti ko mi je zavibriral telefon. Hitro sem odprla sporočilo. "Sem že mislil da me ne maraš več. Torej se vidiva ob dveh. X"
Hitro sem se vstala iz postelje in odšla k omari. Malo sem premlevala kaj naj oblečem potem pa sem se odločila za svetle visoke kratke hlače in majčko nad popkom. Hitro sem se oblekla potem pa šla v kopalnico. Vklopila sem likalnik ter počakala da se segreje. Med tem časom sem se počesala in umila zobe. Glede na to da imam kratke lase mi likanje ni vzelo dosti časa. Likalnik sem pospravila in si vzela nekaj ličil. Danes sem se odločila za bolj "naravno mene". Na obraz sem si nanesla zelo tanko podlago pudra, se namazala z maskaro ter na oči nanesla malo senčila. "Sam kosilo!" Se je zaslišal mamin glas iz kuhinje. Hitro sem pospravila ličila in odšla v kihunjo. "Nebom jedla." Sem rekla in pogledala mamo. "Sam nekaj moraš pojesti." Mi je rekla nazaj in pokazala na krožnik. "Sita sem še od včeraj, od večerje." Sem se nasmejala ko je nekdo pozvonil. Pogledala sem na uro in videla da je pol dveh. Z Harryjom sem zmenjena ob dveh, le kdo bi lahko bil. Odšla sem k vratom in jih odprla. "Harry? Kaj pa ti počneš tukaj tako hitro? Zmenjena sva ob dveh." Nasmehnil se je in odvrnil: "pridi, greva malo prej nekaj ti moram pokazati." Ker nebom kosila lahko grem, sem pomislila in pogledala Harryja. "Samo po torbico in telefon skočim." Hitro sem stekla v sobo in vzela kar potrebujem. Poslovila sem se od mame in odšla ven kjer je čakal Harry. Odprl mi je vrata pri sovoznikovem sedežu in z roko nakazal naj se usedem. Ko sem bila v avtu je zaprl vrata in in hitro prisedel v avto na drugi strani. "Glede na tvoj avto sklepam da imaš dovolj denarja." Sem rekla malo v hecu, malo za res. Pogledal me je z njegovimi precudovitimi ocmi "Haha pravzaprav imas prav." Je rekel in se osredotočil nazaj na cesto. Nekaj časa sva oba sedela v tišini ko je Harry končno nekaj izjavil. "Torej Sam. Koliko si stara?" "16 in ti?" Sem odvrnila in ga pogledala. "17" je rekel in se vstavil pri neki restavraciji. "Torej prispela sva." Se je nasmehnil in stopil iz avta. Hotela sem odpreti vrata ampak me je prehitel. Stopila sem iz avta in se zahvalila on pa me je spustil naprej v restavracijo. Usedla sva se za mizo ko je kaj kmalu prisla natakarica. "Kaj lahko ponudim?" Je veselo vprašala. Naročila sem navadno vodo in dunajskega. Enako kot Harry.

"Sploh ne vem zakaj se trudim jesti ko pa nisem lačna." Sem rekla Harryju, ki se je basal nasproti mene. "Bom jaz pojedel." Mi je odvrnil in vzel moj kroznik meni pa dal njegovega praznega. "Res ne razumem kam spraviš vse to
" sem mu začudeno rekla on pa je samo jedel naprej.
Ko je zmanjkalo tudi na mojem krožniku se je obrisal okoli ust in me pogledal. "No povej mi zdaj kaj o sebi." Nasmejala sem se mu in začela razlagati. Nisem rabila dolgo časa saj je moje življenje normalno in enako kot pri večini punc. "Zdaj si ti na vrsti." Sem mu rekla ko sem končala. "No sem Harry, očitno ti to ime ni nič znano ampak kar nekaj deklet me obužuje." To je zvenelo res samovšečno haha. "Poleg paznika na bazenu in natakarja sem tudi pevec. Pojem v skupini One Direction. In včeraj ko sem povedal fantom da sem te spoznal..no zdaj te hočejo spoznati tudi oni zato bi bilo super če bi zdaj šla tudi do njih." Vse to me je malo zmedlo. Ta "zmenek" sem si predstavljala malo drugače ampak pravzaprav me ne moti. "Seveda zakaj pa ne." Je bilo vse kar sem mu rekla. Poklical je natakarico in plačal.

Malo krajsi next ker sm zaspana, jutri dobite daljšega. Če je karkoli narobe, pa vam ni ok, pišite.
Lahko noč. X
14. avgust 2014
neeeext *o*
14. avgust 2014
Neeeeeext*-*
14. avgust 2014
um od kdaj maš že izpit za avto pr 17ih haha?
ok sej nevem sam mislm da se ga da met idk
neexxtt c:
14. avgust 2014
Um mislim da ga mac lahko haha cx
Hvala za nexte drugace še 6 pa nextam♥
15. avgust 2014
neext*0*
15. avgust 2014
u100166
u100166
neeeext! *0*
15. avgust 2014
Next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. avgust 2014
neeext )
15. avgust 2014
u160233
u160233
Hehehe, kak se Harry baše. Kavalir pa tak.
Sploh pa mi ne gre v glavo, zakaj bi nekdo kot je Harry Styles bil natakar in reševalec iz vode, al neki?
Mislim, saj ma dovolj denarja.
Sploh pa je Harry star 20 let, ne?
No okej, če je v tej zgodbi najstnik.
Next!
15. avgust 2014
Flashback je to potem bo pa v teh letih ko bo konec flashbacka c:
15. avgust 2014
aaa komi čakam next babe<3
15. avgust 2014
u160233
u160233
Aja sorry, čist sem pozabla.