Forum
Živijo, tudi js sm se odločla da napišem zgodbico o 1D. Vem da jih je veliko, ampak vseeno moram.
Potrudila se bom, da bom čim pogosteje pisala nexte in da bojo čim pol razumljivi.
No ime mi je Spencer. Imam brata Oscar-ja, ki je star 20 in sestro Sam, ki je letos prišla v najstniško leto in sicer je stara 13 let. Živimo z mamo. Oče nam je umrl pred 2 leti. Mama je slavno oblikovalka. Vsi smo navajeni novinarjev in paparacev. No na hitro sem opisala mojo družino zdaj pa bom še sebe. Stara sem 17 let. Hodim v srednjo šolo. Nimam fanta pa čeprav si zelo želim da bi bila srečno zaljublena kot je bila moja mama nekoč. Seveda imam tudi js najbolšo prijateljico Sophia, kličemo jo kar Sophi. Sma največji fenici 1D, na živce mi gre ko se moja sestra neki napravla kao da je tudi ona fenica. Kr neki. Moja BFF ima fanta Jack-a. Moram priznat da ji zavidam, saj je Jack tako sladek in sexi. Ooo tisti njegovi sixpacki. Vendar ga nikoli ne bom imela saj je to fant moje BFF, nisem taka da bi ga lahko prevzela.
Ko sem se zbudla je bila že ura 10. Ja spet sem zamudila u šolo. Pa sej mi ni treba it. ahah. Prijavla sem se na fb in prvo sporočilo ki sem ga vidla je bilo od Sophi, seveda je pisalao kje sem. Zavila sem z očmi, saj se mi ni to zgodilo prvič da sem zamudila v šolo. Zaspala sem ob računalniku, zbudil me je mamin glas ko je prišla iz službe "Živijo ljubčki doma sem". Mama bi dala vse za nas, najrajš nas ma na sveto. No tako se mi zdi. Prišla je v mojo sobo in me skregala ker spet nisem šla v šolo. Pa kaj naj, to se lahko vsakemu zgodi. Na slednji dan mi ni bilo treba iti v šolo saj je bila sobota. S prijatelji sem šla na vikend od Jacka. Bilo je zelo zabavno dokler ni začelo močno deževati, mi pa smo tisti čas v gozdu saj smo se skrivali. (Saj vem pač otročji). Do vikenda smo prišli čisto premočeni. Zelo mi je bilo hudo ko so bili vsi poparčkani in so en drugega greli. Js pa sem bila tam sama, zato sem se odločila da si bom načrtno piskala fanta. Z Sophi sma tri dni za poredoma šle zvečer ven v disko, ampak nikoli ni bilo koga ki bi bil lep. Seveda v šolo spet nisem šla tista dva dneva. Za sredo pa sem se odločila da grem v šolo. Šla sem na avtobusno postajo. Tam je sedel nek moški, na začetku nisem videla njegovga obraza. Ko pa se je obrnil proti meni sem videla...

Slike dam kasneje.

Next?
Kakšno mnenje o moji zgodbici?

Ali boš bral/a zgodbico? :)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
next
28. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
28. oktober 2013
Nexttt
28. oktober 2013
neeeext!!!
28. oktober 2013
u124372
u124372
neext... !!!!!
28. oktober 2013
Ko pa se je obrnil proti meni sem videla da je bil Zayn. Ja res Zayn je bil. Hotela sem začeti kričati vendar sem se spomnila da mu tako mogoče ne bom všeč. V sebi sem bila vsa vzhičena. Hotela sem ga ogovoriti a niti besede nisem iz sebe spravla. Kar na enkrat pa rečem: (J-js, Z-Zayn)
J: Živijo!
Z: Živijo!
J: Kk si?
Z: Vredo, a ne boš začela kričat.
J: Zakaj že, vem da si pevec skupine 1D, ampak vrjamem da ti ni glihk najbol kul če punce skos kričijo. Smiliš se mi. Vem kako je če si slaven vsi ti novinarji in paparaci. Moja mama je modna oblikovalka in vem kako je to. Drgač js sm vaša velika oboževalka in zelo si želim it na vaš koncert zato že devam vse svoje prihranke na stran. Upam da mi bo uspelo.
Kar naenkrat sem zardela, ampak ne vem zakaj.
Z: Kk lepo da obstajajo še take punce, ki vejo kako nam je težko. Naj se predstavim js sem Zayn Malik.
J: Vem, js sm Spencer Schmit.
Z: Kam si pa namenjena?
J: V šolo. Pa ti?
Z: Na vaje, avto se mi je pokvaril pa mal semhoto it med ljudi zato sem šel na bus.
Nato pa je prišel avtobus. Zayn mi je dal prostor da sem se lahko zraven njega vsedla.
Bilo mi je zelo lepo. Čez čas me je prosim za mojo telefonsko številko. Seveda sem jo dala in js sem vzela njegovo. Zdi se mi da sem mu všeč. Meni je Zayn najbol všeč od vseh, ki so v skupino 1D. Avtobus se je ustavil in mogla sem iztopiti. Vstala sem, nato pa me je Zayn primil za roko in rekel...

https://www.google.si/search?q=zayn&espv=210&es_sm=122&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=0rluUrbgLYaL7AawrYGgCg&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1517&bih=700#es_sm=122&espv=210&q=zayn%202013&revid=222010687&tbm=isch&facrc=_&imgdii=_&imgrc=SaIQEdCmJSytOM%3A%3B63H2ZdEi6DMlBM%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.desktopas.com%252Ffiles%252F2013%252F06%252FZayn-Malik-2013-570x3771.jpg%3Bhttp%253A%252F%252Fwww.desktopas.com%252Fzayn-malik-2013-570377-2.html%3B570%3B377
Next??
Kaj menite da se bo zgodilo?
28. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeext!!!!!
28. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
28. oktober 2013
u124372
u124372
next... am nwm ..sem misim da bi bila par,da te pelje do sole ... reku ti bo da si mu vsec i take .... ni od tega nic praf ...
28. oktober 2013
u124372
u124372
am sm moram ti povedat da ful col pises ... ta zgodba je zakon ... prva liga...
!!!!!
28. oktober 2013
Neext
28. oktober 2013
neeeext
pomojem jo bo povanu vn al pa kaj takega<33
28. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! povabu jo bo na zmenek
28. oktober 2013
Ana Grabrijan hvala da ti je všeč moja zgodbica. Se bom potrudila da še dans napišem kak next.
29. oktober 2013
Avtobus se je ustavil in mogla sem iztopiti. Vstala sem, nato pa me je Zayn primil za roko in rekel "všeč si mi". Ko sem to slišala me je kar naenkrat oblila rdečica, nisem vedela kaj naj rečem.Bilo mi je nerodno, zato sem se mu samo lepo nasmejala in odšla iz avtobusa.
http://weheartit.com/entry/84049368/gallery-ios
V šoli nisem kaj preveč sledila pouku saj sem bila med oblake ljubezni. Skos sem razmišlala o Zaynu in njegovih besedah "všeč si mi". Upam da mi ni zameril ker mu nisem nič odgovorila. Ko je bilo konec pouka sem se poslovila od Sophi in odšla na avtobus. Bil je poln samo en sedež ni bil sazeden, odšla sem do tja in tam je sedel Zayn. Nasmehnil se mi je in jas sem se nasmehnila nazaj. Nato pa mi je reklel:
Z: Prisedi.
J: Vela!
Vsedla sem se zraven njega.
J: Kako si vedel da bom prišla na ta avtobus.
Z: Veš, tudi jaz sem pred leti hodil na to šolo in vem kakšen razpored ma avtobu.
Nasmehnila sem se. Počutila sem se kad da sem v nebesih. Nakar pa sem spet zaslišala Zaynov glas:
Z: Ali imaš danse zvečer kaj časa?
J: Ja imam.
Z: No če je pa tako, te pa povabim na večerjo.
J: Velja, kdaj pa?
Z: Ob 8-ih bodi pred hišo, pridem pote.
J: Zmenjeno.
Avtobus se je ustavil in oba sva iztopila. Poslovila sva se. Ko sem prišla domov je mama že kuhala kosilo. Odšla sem v kuhinjo. In mama me je že začela spraševat: (mama-M)
M: Kdo pa je bil tisti fant?
J: Kateri fant?
M: Spencer ne sprenevedaj se. Sej meni se lahko zaupaš. Pa sej je že tudi čas da ti dobiš kakšnega fanta.
J: Dobro no. To je moj prijatel Zayn.
M: Samo prijatel.
J: Ja, samo prijatel.
Odšla sem v svojo sobo in takoj poklicala Sophi in ji povedala kaj se mi je vse zgodilo. Tudi ona je bila čisto vzhičena tako kot jaz. Prosila sem jo če gre zraven mene v trgovino da si izberem primerno obleko, čevlje in torbico za danes. Dobili sva se pred trgovskim centrom in js sm si nakoncu izbrala tole http://weheartit.com/entry/84024116/search?http://weheartit.com/entry/84024116/search?context_type=search&context_user=Adriana_ItalianGirl&page=25&query=%23dress
Z Sophi sva šle k meni domov. Stuširala sem se in oblekla. Sophi mi je naredila še lepo frizuro: http://weheartit.com/entry/83830687/via/LiaGirl
Kar naenkrat je ura bila 5 do 8-ih. Odšla sem do mame in jo vprašala:
J: Kakšna se ti zdim?
M: Lepa, a kam greš?
J: Ja, tisti prijatel me pelje na večerjo.
Mama se je samo nasmejala.
M: A tisti prijatelj Zayn?
J: JA.
M: Lepo obleko si izbrala. Tukaj imaš nekaj denarja če boš potrevovala.
J: Hvala.
Poslovila sem se od mame in v tistem trenutku je nekdo pozvonil. Bil je...

Next?
Kdo mislite da je bil pred vrati?
Ali vam je všeč moja zgodbica?
Ali kaj manka (npr. več slik,...)?
29. oktober 2013
Js se zelo opravičujem zaradi napak. Se bom drugič bol potrudla in bom še vse ekrat pregledala preden objavim.
29. oktober 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!
29. oktober 2013
ja itaka da neeeeeeeeeeeeext
zayn
jaaaaaaaaaaaa
super je!!!!
29. oktober 2013
next
29. oktober 2013
Neeext
29. oktober 2013
u138043
u138043
next!!+nova
29. oktober 2013
Next? Itak!
Kdo mislite da je bil pred vrati? Zayn
Ali vam je všeč moja zgodbica? Jaa
Ali kaj manka (npr. več slik,...)? Vse je prfektno!
29. oktober 2013
Bil je brat Oscar. Ko je vstopu me je kar napadel z vprašanji: (O-Oscar)
O: Od kdaj se pa mi zaklepamo?
J: Vedno. Kaj a si spet doma pozabil kluče?
O: Ja, sam sej ste vsi doma. Zakaj ste hišo zaklenli?
J: Glej, živimo v Londonu. Smo slavna družina, nikoli ne veš kje je kak ropar. Itak pa nimam zdajle čas da se s tabo prepiram. Odmakni se. Jaz nekoga pričakujem.
O: Spancer a maš zmenek?
J: Pa tut če bi ga imela to se tebe ne tiče. Odmakni se!
O: OK, saj že grem.
Ura je bila že 5 minut čez 8. Mislim da je pozabil na večerjo. odšla sem v svojo sobo in se že skoraj začela preoblačiti, ko pa je spet nekdo pozvonil. Odhitela sem do vrat, jih odprla in pred vrati je stal Zayn. Zelo sem se ga razveselila. Ko sem zapirala vrata sem videla da me moja sestra Sam opazuje skozi okno. Samo zasmejala sem se. Vsedla sem se v najlepšo limuzino na svetu.
http://weheartit.com/entry/32858782/search?context_type=search&context_user=BelieberGoo&query=limusina&sort=best_match
Njegove edine besede so bile:
Z: Oprosti vendar moj avto še ni bil popravljen, zato sem moral najeti limuzino. Saj mi ne zameriš?
J: Imaš pa smisel za humor. Kaj me pelješ, če smem vprašat?
Z: Smeš vprašat. Peljem te na morje.
J: Pa saj se hecaš?
Z: Ne, zakaj bi se.
Čez uro vožnje sva prispela do morja. Odšla sva do restavracije, ki je bila čisto ob morju. Ko sva se najedla je Zayn predlagal da se greva sprehoditi po peščeni plaži. Privolila sem. Sezula sem si sandale. Zayn me je prijel za roke. To se mi je zdelo tako romantično. Kar dolgo sva hodila po plaži, nato pa sva se utrudila in sva sedla. Kar naenkrat sta se najina pogleda srečala. Gledal me je v oči s tistimi lepimi rjavimi očkami. Najine ustnice so se kar naenkrat začele približevat. Poljubila sva se. Bilo je kot v pravljici.
http://weheartit.com/entry/84052817/search?context_type=search&context_user=Rouliiietta&page=2&query=love+in+the+sea
Nato pa sva se začela strasno poljubljati. Odšla sva plavat in bilo je zelo noro.
Čez nekaj časa sem zaspala v Zaynovem objemu. Zjutraj ko sem se zbudila nisem nikjer videla Zayna. Zaskrbelo me je. Vstala sem in na tleh videla listek. Na njem je pisalo...:

Next?
29. oktober 2013
next
29. oktober 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg