Forum
Železniška postaja Kings Cross. Hellie je začudena gledala od perona devet do perona deset. Le kje je peron devet in tir četrtine. Je presenečena pomislila Hellie. Tega ji nihče ni povedal. Takrat je opazila družino rdečelascev. "Percy pojdi prvi." Je rekla gospa, ki je bila očitno mama otrok. Najstarejši od njenih sinov je vzel voz za prtljago potem pa je stekel skozi pregrado med peronoma 9 in 10 in izginil. Ampak kako? "Fred pojdi naslednji." "Jaz sem George!" Se je razburil eden od rdečelasih dvojčkov. "In ti se imaš za najino mamo?" "Oh oprosti George." Dvojček je stekel proti peronu in rekel: "Samo šalim se. Jaz sem Fred." In hitro je stekel skozi pregrado, drugi dvojček pa mu je sledil. Oba sta izginila. Takrat je opazila črnolasca z očali ki se je odpravil proti družini rdečelascev. Tudi sama se je odpravila do njih. "Gresta tudi vidva na bradavičarko?" Je vprašala rdečelasa gospa. Pokimala sta. "Ampak zanima me..." Je začel črnolasi fant potem pa je utihnil. "...kako se pride na peron?" Ga je dopolnila Hellie. Fant je pokimal. "Ne skrbita." Je rekla gospa. "Tudi Ron gre prvič na bradavičarko." Najmlajši od rdečelasih fantov je bil videti star približno toliko kot Hellie in črnolasi fant, deklica poleg njega pa malo mlajša. "Samo pojdita med pregrado med peronoma devet in deset. Če vaju je strah kar stecita. Pojdita kar pred Ronom. Tako sta stekla in nenadoma se je presenečena znašla na peronu devet in tri četrtine. Ostali člani rdečelase družine so kmalu prišli. Nato sta Hellie in črnolas fant odšla na vlak poiskati prost kupe. "Jaz sem Harry. Harry Potter. Kdo pa si ti?" Se je predstavil črnolas fant. "Sem Hellie." Sem rekla. "Hellie James."
12. junij 2011

Hellie
12. junij 2011

Harry
12. junij 2011

Ron
12. junij 2011

Fred in George
12. junij 2011

Ginny in gospa Weasley
12. junij 2011
next?
12. junij 2011
kaj zdaj next????
14. junij 2011
next
15. junij 2011
še najmanj en next!
20. junij 2011
next
21. junij 2011
ok jutri najkasneje
24. junij 2011
next
31. julij 2011
u19911
u19911
zlajnano ):
31. julij 2011
S Harry-jem sta šla v isti kupe. Čez nekaj časa se je pridružil Ron: "Oprostita ali motim? Se vama lahko pridružim? Drugot je vse zasedeno." "Seveda lahko." Je rekla Hallie in Harry je prikimal. Ron je sedel in začeli smo se pogovarjat. takrat sta v kupe prišla neko dekle in nek fant. "Oprostite, ste videli krastačo? Neville jo je izgubil." "Ne." Je rekel Ron in fant in dekle sta odšla.
01. avgust 2011
next?
01. avgust 2011
next
01. avgust 2011
next
01. avgust 2011
NEXT

25. avgust 2011
next
01. september 2011
ok kasneje bom nadaljevala
03. september 2011
next? Rada bi nadaljevanje!
15. januar 2012
Nekaj časa smo se pogovarjali, ko se je Ron spomnil. "Saj res, sploh vaju nisem vprašal po imenih." "Hallie James," se je predstavila Hallie. "Harry Potter," je hitro odgovoril Harry. Ron ga je debelo pogledal in si natanko ogledal lase na njegovem čelu. Šele kasneje je Hallie opazila, da pravzaprav ni gledal las, ampak čelo. Na njem je bila brazgotina s strelo. "Si ti res Harry Potter? Tisti Harry Potter, ki je naj bi premagal saj vesta koga?" je vprašal. Hallie ni bilo nič jasno, Harry je pa hitro rekel: "Saj ne, da to dobro vem, saj veš kako je bilo. Tudi meni so povedali to šele pred enim mesecem. Ne vem zakaj me vsi nekako občudujejo, zaradi dogodka, ki se ga sploh ne spomnim... Jaz sem samo Harry." Hallie ju je zmedeno pogledovala, nato pa je hitro vprašala: "O čem pravzaprav vidva govorita?" Ron jo je začudeno pogledal in na hitro je rekla: "Tudi sama sem izvedela, da sem čarovnica šele pred kakšnim mesecem:"
13. april 2013
next
07. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg