Forum
Z mamo, očetom in mojim starejšim bratom Alešom smo se preselili v novo hišo, ker je mama izgubila službo v tistem mestu, kjer smo prej živeli - imenovalo se je Clayton. Kmalu smo bili v avtu in se pogovarjali, kako bo lepo tam, v novi hiši. Seveda je bila to velika zmota, zelo velika zmota...

A napišem?

Ali začnem zgodbo (upam, da bo vsaj kdo bral in komentiral)

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. september 2010
u8763
u8763
ja dej začni
27. september 2010
Bom:
Kmalu smo prišli do hiše. Bila je velika in zlovešča. Okoli nje so bila majhna črna drevesa brez listov.Notri je bilo še kar v redu, dobil sem svojo sobo, ki je bila veliko večja od prejšne, vendar v njej me je motilo to, da je imela veliko zlovešče okno, ki se nikoli ni hotelo zapreti. "Anže, pridi na večerjo!" je zaklicala mama. Aja, pozabil sem se predstaviti. Ime mi je Anže Hribar in star sem 12 let ter hodim v 6. razred. Moj starejši brat Aleš je star 19 let in hodi na faks, študira za direktorja neke firme (njegove firme), ki izdeluje paintball pištole in se imenuje COLOUR FAN d.o.o. Za večerjo smo jedli riž in svinjino. Bil sem utrujen, zato sem šel zgodaj spat. Mami, oči in Aleš so spodaj gledali film na televiziji. Sredi noči sem sse zbudil. Kar naenkrat se je zraven moje postelje znašel listek. Ves začuden sem ga pobral. Na njem je pisalo:

NEXTAM?
27. september 2010
JAAAAAAA
27. september 2010
u28640
u28640
Nexteeej. ^^
27. september 2010
še en komentar
27. september 2010
u23904
u23904
u ful hudo plis nexti
27. september 2010
u28640
u28640
Še en komentar si dobu, zj pa hitr nextii. (:
27. september 2010
Bom:
Na listku je pisalo: To je moja hiša! Izgini iz nje, ali... Na koncu je bilo razmazano nekaj rdečega. Saj ne more biti kri? Sem si mislil. No, zato sem to noč slabo spal. Naslednji dan sem šel v svojo novo šolo, ki je bila v bližnji vasi, z imenom FORT WAY. V razredu sem spoznal novega best frienda z imenom Adam. Tudi on je rad imel košarko in skupaj sva igrala še dve uri po pouku. Ta dan (bila je sreda) sem imel na urniku slovenščino, geografijo, matematiko, glasbo in angleščino. Naša razredničarka (ime ji je bilo Anita) nas je učila geografijo. Bila je zelo prijazna. Kmalu sem moral itit domov. Ko sem prišel pred hišo je na mojem balkonu stala neka neznana čudna deklica in se smejala. Vendar ta smeh je bil mrzel, hladen in ogaben in strašljiv....

NEXT?
27. september 2010
u28640
u28640
Next. ? ^^
27. september 2010
nextam?
27. september 2010
Ja
NeXTxy
27. september 2010
plis za še en komentar pa nextam
27. september 2010
Nextam:

pred hišo je prišla mama in deklica je izginila. "Mami! Na mojem balkonu je stal duh!" sem hitro začel razlagati mami. "Ah, Anže prveč filmov gledaš, včeraj bi moral itit spat bolj zgodaj, ne pa da si z nami gledal začetek filma," je rekla mama in se mi nasmehnila. Bil sem razočaran, ker mi ni verjela. "Zdaj pa naredi nalogo in mi pomagaj pripraviti špagete za večerjo", je še pristavila in odšla v hišo. Špageti! Špageti z bolonjsko je moja najljubša hrana! sem si mislil. Hitro sem stekel v hišo, naredil domačo nalogo in šel mami pomagati pripravljati špagete. Bila je odlična večerja. Pred spanjem sem še malo bral svoj najljubši strip LUCKY LUKE in šel spat. Starši in Aleš so gledali neko grozljivko z naslovom BATTLE PHASE OF THE SWEET AMBER. Vendar ponoči se je spet začelo...
27. september 2010
Next?
27. september 2010
u28640
u28640
Ojaa. (: Next.^^
27. september 2010
še kdo?
27. september 2010
next plis
27. september 2010
Nextam:
Ponoči se je okno seveda spet odprlo in zaprlo. Tedaj se je nekaj zaslišalo. "Izgiiiiniiii iz moooojeeee hiiiišeeee!". To je bil globok in zlovešč glas. Ves sem se tresel v postelji. Hotel sem se udobno namestiti, vendar ni šlo. Nisem mogel zaspati. Hotel sem poslušati svoj Mp4, amapk ni imel baterije. Ta glas se je ponovil vsaj trikrat, ko sem končno zaspal. Vprašan sem bil Zgodovino in dobil sem cvek. Doma me je mama kregal in zato en teden nisem smel ven. Bil sem zelo žalosten. Ko je končno minil en teden, sem imel zelo zelo čudne sanje. sanjal sem, da je naša hiša zgorela in, da je Adam postal hudoben ter je začel požigati vse stvari, kar jih je videl. Zjutraj sem bil že spet neprespan. Na srečo nisem bil vprašan geografije, ampak je bil vprašan Adam in dobil je čisto petko. Blagor njemu, sem si mislil.Ko sem se vračal v hišo, sem se spotaknil in padel. Nad mano se je dvignila visoka senca. Senca je bila....
27. september 2010
NEXT?
27. september 2010
u28640
u28640
Neext. (:
27. september 2010
še en komentar pa nextam
27. september 2010
Senca je bila Adam. "Hej, živjo Anže!" je rekel Adam in mi pomagal vstati. "Bi se šla košarko k šoli?". "V redu, samo mami grem povedat," sem veselo rekel. Z Adamom sva se vso pot do hiše veselo pogovarjala o košarki, najljubših igralcih in takih stavreh. Ko sem mu končno pokazal, kje živim, je razprl oči in zavpil: "NE DRUŽI SE VEČ Z MANO! TI TI SI PREKLET, TA HIŠA....!". In je hitro stekel stran. Upal sem, da se je hecal in da me čaka za grmom, ampak za grmom ga ni bilo. Žalosten sem se odpravil spat.
27. september 2010
jutri nextam
27. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg