Forum
"Tam je!" je zaklical Matej. Aja pa jst sm Kristina. Stara sem 13 let. Vsi me kličejo Kika al pa Krist.
Matej je moja simpatija že 2 leti.
"Ulovila sem ga!" sem zaklicala. Seveda smo se vsak odmor lovili in vedno sem nastradala jst. Kot vedn. Skos...jst jst jst jst! Učitli sprašujejo, odprejo redovalnco, seveda uprašana..jst.
Uglaunem zarad Mateja živim. Obožujem ga :$ res je najbolši. Poleg mojih bff seveda. To so pa Maja, Saša in pa seveda sam moja Pika. Super se razumemo. Hah ... bolš da ne omenjam mojih staršeu -.-''' Mal še pa se bom ubila. Dej nemorjo ti skos tooook težit no -.- Zadnič naprimer. Mi je mama pr kosilu začela težit kak se obrašam do nje pa blablablabla... in si je začela težit za na konc: vse se plača, vse se vrača. joooo kok sm bla jezna -.- Pač ja mam zaj**** lajf....kwa češ. Aha najbrž se sprašujete zkaj.. pogubljena v krsti...jaa....js sm mrtva.... dobesedno mislim, in če hočte vam lahka povem kk se je to zgodilo...
HAHAHA...aja pa se opravičujem pozabila sm da sm ubistvu mrtva že 70 let. Še vseeno sem mlada in zato se mi zdi, kot da se je vse zgodilo še včeraj.
21. oktober 2012
next pliiis
12. november 2012
bom ju3 nextala ;$
13. november 2012
oki,komi čakam da boš
14. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg