Forum
Ime mi Je TeyLin. Stara sem 16 let.. In utapLjam se v nesrečni Ljubezni... Mojo zgodbo boste zvedL u nadeLjevanju..

A neJ Napišem.??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. september 2010
Glaune VLoge.. Jst~TeyLin (16 let)
..My BF~ Sarcha (16 let)
PoL jiH bo pa še več.. oK Začnimo:

''TeyLin Zubdi se že.!!!'' Že na use zgodi mi začne težit.!! mami kdo pa drug... OMG.!! ura Je že 8:14.. ŠoLa pa se m začne ob (:30.. groza.. Kukr hitr sm se zrihtaLa In šLa u šoLo... U šoLo hodn z busom... Pred šoLo me Je že čakaLa Sara.. Bla Je že ZeLo neučakana.. Hitro sva steKle k pouku... (ker Je bLa ura že 8:35.. K sva pršLe u razred naJu Je učitLca tko k ponavad spet NadrLa.. ZagroziLa nama Je da bova nasLednič dobiLe podpis... Midve pa sva se samo smeJaLe ker pr nJeJ to nikoL ne veLa.. x)) hh Tkrt pa Je u razred ustopu.....
14. september 2010
*8:30
* (ker Je bLa ura že 8:35..)
Sorrči za NapaKe..
14. september 2010
Neext.??
14. september 2010
u24232
u24232
next
14. september 2010
u19580
u19580
next
14. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiii
NuJnoooo!!
14. september 2010
...NaJLepši dec ever.!!! JoooJ... spet sm zrdela.. UčiteLjica Ga Je predstaviLa.. .Ime mu Je NeJc... Piše se Gregorc.. In str Je 16 Let... tko k Jst x)) hahaha.. S Saro sva si ceL pouk pošiLjaLe SporočiLca o nJem.. Ko sm pršLa domou Sm razmišLaLa samo Še o... seJ veste komu.. Nikakor nism mogLa nrdit naLoge ker se mi Je vse zdeLe kot nemogče... Čeprav sem biLa v šoLi vsako Leto odLična.. Čudno ampaK tudi zaspati nisem mogLa... začeLa sem razmišLjati.. misLim da sem se zaLjubiLa. .=)) Ko sm končno Lahko zaspaLa Je biLa ura že 3:00.. Zato sem meLa zJutraJ pdučnJake.. =S KonČno pot v šoLo..
15. september 2010
u19580
u19580
next
15. september 2010
u18082
u18082
NeXtTii
PŁisss
15. september 2010
u28148
u28148
Neextaaj
16. september 2010
nextaaaaaj plis
16. september 2010
Sorry sam nimam domišLiJe.. .a bi še kdo z mano pisu.?? pa neJ mi Pliss na zasebca odgovori.. )
16. september 2010
u19580
u19580
next
16. september 2010
u28148
u28148
Tam je! Kako je lep, kako je dobro oblečen...O, ne! Meni se bliža, kaj naj rečem? "Hey Teylin! Eno zabavo bo pri meni tukaj imaš povabilo" Dal mi je povabilo. OMG najbolj cute fant me je povabil na zabavo! Zraven je prišla neka punca, ki sem jo večkrat videla. "Hey Srči moj" je rekla in ga poljubila. A on ima punco? "Teylin mogoče neveš kdo je to, a to je Samanta, moja punca" mislim, da se bom zjokala...Klofnila sem ga in stekla domov. Zaklenila sem se. Jokala sem in jokala. Sploh nisem morala nehati...
17. september 2010
ZazvoniL mi Je teLefon. KLicaLa me Je neznana števiLka.. ponavad se ne ogLašam če Je neznana števiLka.. ampak zdeJ mi Je bLo itak za use useen In sm dvigLna.. Pogovor. (Jst-J Neznanc-N)

J.: Ja, prosm.
N.: gLeJ.. oprosti ampak nwm zakaJ si me kLofLna..
J.: Tega ti nism nameravaLa povedat ampk si mi ušeč.. in mi ni bLo naJbL ušeč, ker te Je tistqa ''Samanta'' Kr kušnLa.. drgač pa bravo, ker maš že 2. dan na novi šoLi punco.!!
N.: Uff. toLe Je pa biu govor.. HvaLa drgač.. Nism vedu da sm ti ušeč.. Ampak ni me treba tepst če se mava midva s Samanto rada..
J. Pa deJ zginn.!!
.
.
.
.
Kakšn prasc.!!! Ampak na žaLost čustva ne mineJo kr v trentuntku... --> Še zmeri mi Je ušečč =// ... sam nevem če bi šLa na nJegovo zabavo.. HvaLa bogu bo ta zabava šeLe poJutrišnjem.. zato Lahka še mau premisLmm..
17. september 2010
*U pogovoru Je biu neJc
.. sm pozabLa napisat.. =SS =SS
17. september 2010
u27744
u27744
dj hitr next!
17. september 2010
u26652
u26652
neext!
17. september 2010
u28148
u28148
A ne bi blo čudn, če bi šla na zabavo od enga, ki sm ga klofnila? Kaj bi mu sploh kupila, če bi šla? Drek na palc? Zdej sm pa mal kruta...."Teylin! Nekdo te je prišel obiskat!" me je klicala mama iz spodnjega štuka. Sigurn je Sara, Yey, usaj povem ji lahko za moj problem.. Že prihaja...O ne! To je Nejc! Notri je prišel! OMG kaj naj rečem? "Pogovoriti se morava..." "Bejž stran! Nočem te vidt!"
"Nič ti nebom naredil!! Ali sva lahko usaj frenda?"
Solza mi je tekla po licu, ko je to videl me je objel...Ceu dan je biu pr men...
18. september 2010
NaJpreJ 3 komentarJe poL pa nextava. .
18. september 2010
NeJ kdo komentira.. =SS pa pozitivno pLiss..x))
19. september 2010
u28148
u28148
Teylin~Meee

Nejc~♥

19. september 2010
u28148
u28148
Ops!
Pomota
To je Nejc

19. september 2010
FuLL hude Slikce.!!! ))) hihihi
a boš ti nextaLa.. k Jst nimam zdeLe domišLiJe.. =SS
19. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiii
PŁissssssss
19. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiTaaa
PŁissss*
19. september 2010
PostaLa sva Best frenda... Čeprou bi bLa rada Jst keJ več.. OkoL 2o:oo Je mogu domou. ObJeLa sva se in Šou Je domou.Zazvonu mi Je teLefon. KlicaLa me Je Sara.. FuLL sm meLa sLabo vest ker zadnJe čase nimam časa za nJo.. =(( NaJin pogovor Je poteku tkoLe. (Jst~J, Sara~S)
J. ŽivJooo.!! Kako si..?
S: sLabo... Lihk zarad tega te kLičem..
J. LeJ res fuLL sorry ker si zadne čase zame samo stena.. =(( REs fuLL oprosti.
S:Ja za toLe se gre Ja... GLeJ med tem k si ti misLna samo na unga NeJca sm Jst sLišaLa kako si me oprauLaLa.. zato res nočem bit tvoJa BFF.
J: KaaaaaJ.?! Kdo ti Je reku da sm te oprauLaLa.. =S
S: Monika mi Je povedaLa.!! Tkoda ne deLi se.!!!
(Monika Je naJvečJa važička u razredu.. In zato naJbrž Lahko skLepate da Je moJa sovražnica)
J: točno veš kakšna Je Monika.!! Ampak če vrJameš te kuri poL pa tut Jst nočem bit s tabo veČ BFF. AdiJOOOO.!!!
S:AdiJooo.!

.=((((( Kakšna koza da gre vrjet TeJ kozi.!! ''Tok-tok''
Ja kdo Je.?? Mami sm... A grem Lahka napreJ.?? Ja.. =SS (upam da ni sLišaLa naJinga pogovora s Saro.. )

Veš da sm direktna oseba zato ti bom naravnost povedaLa..
''SlišaLa sm pogovor med tabo pa med Saro.. In misLm da Je biu zeLo otročJi.!!''
''Vem.. =//...''
''SeJ vem Da Je Monika hinauska sam morš drugič maL bL pazt na prJatLe..''
'''Ja mami zdeJ pa peJt vn prosm''

Groza.!!!!! zakaJ se to men dogaJa.?? -__- SlišLa Je čistt ceu pogovor.!!!!!!!!!!!! ZdeJ me Je pa prou strah Jit Jutr u šoLo... med tiste hinauke k me itak nobena ne mara.!!! Upam da po ''Punca'' Od neJca zboLeLa.. =SS
NasLJedni dan v šoLi: (se nadaLjuJe.)
20. september 2010
u26898
u26898
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!?!
20. september 2010
Še 2 comenta poL pa nextam..
20. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg