Forum
u35768
u35768
hey , v tej zgodbici gre za eno dekle , ki ima 15 let in ji starši ne morejo privoščiti stvari , ki jih imajo njeni prijatelji.Ana(ime dekleta) hoče biti pevka,ampak se nihče ne strinja z njo,vsi ji govorijo da nima posluha za glasbo...Ampak enega dne se bo pojavl čolvek,ki ji bo spremenil življenje! (Oprostite,jaz nisem iz Slovenije pa mogoče bodo jezikovne napake nekjer!)

next ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. januar 2011
u34333
u34333
nexti
26. januar 2011
u34817
u34817
neeeext
26. januar 2011
u34333
u34333
đina noče nadaljevat je pa men poslala del zgodbe da ga dam gor:
Rada sem pela,ampaka se nihče ni strinjal z mano.To me je vsakič prizadelo.Vsako svobodno sekundo sem pela.To je bilo moje življenje.Moja najboljša prijateljica Maja je hotla postati igralka.Z njo se tudi dogajalo isto.Starši pa prijatelji se niso strinjali z njo.Obe smo rada poslušala Justina Bieberja in brale knjige.Enkrat me je poklicala.M-Maja A-jaz

M "Heyy , imam presenečenje za tebe!"
A "Heii , kakšno , kaj je bilo?!"
M "Kristijan nas je povabil na zabavo jutri ob 19h , pri njemu domov!!!"

A "Aha , ok...Boš šla?"
M "Seveda da bom , v njega sem zaljubljena od 4 razreda!!Ti ne boš šla ali kaj?"
A "Ne vem , nisem prepričana...Nisem dobre volje..."

M "Aha , to je jutri, mogoče boš šla..?"
A "Mogoče...Čav , grem jaz spat."
M "Čavvv, lepe sanje!!"

Maja se v 4 razredu zaljubila v Kristijana.Kadar smo skupaj vedno govori o njem.On je bil najlepši fant na šoli.Nisem bila glih dobre volje.Nisem hotla na zabavo,niti jutri v šolo!!!Rekla sem "ZDAJ HOČEM SAMO NJEGA..!" in zaspala.
26. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg