Forum
u47880
u47880
Zgodba se gre o tem kako je Paty nesrečna v ljubezni....
In vedno ji spodleti, saj ji vedno Mary spelje vsakega fanta, ki ji je všeč
Ime glavne igralke:
Paty
Starost: 13 let
Slika:

Ime: Mary..[sovražnica od Paty]
Starost: 15 let
Slika:

Druge vloge pridejo pozneje.

Neext !?
13. maj 2011
NeexT !!
Wemmm , da bo zakon zgodbaa , ker ti nisii navajenaa pisatt dolgočasnee in bednee zgodbee ampakk naravnostt čudoviteeee !!!
Zato , čimprejj NEXT !
13. maj 2011
u47880
u47880
Neee..
Ti 100x bolše pišeš..Veliiko boljše !!!!!!!
14. maj 2011
u47880
u47880
Sem Paty in sem stara 13 let. Zelo rada imam svoje prijateljice in sovražim Mary. Že zelo dolgo sem zaljubljena v Matica iz 9. razreda. Vsaki dan komaj čakam da ga vidim saj ne morem brez njega. Pa tudi zelo rada pogledam po drugih fantih kaj je za punce mojih let tradicija.
Bil je ponedeljek in sem zjutraj šla v šolo. Ko sem se vsedla na klop, ki je bila na hodniku šole sem videla Mary kako je objemala Matica in mu govorila da je zelo lep samo on je ni sploh pogledal. Saj tako se mi je zdelo.
Tudi zelo rada se družim z Simonom (od Matica sošolec in prijatelj), ki mi skos pravi, da morem biti z Maticom skup. Ampak ne morem biti če pa je tako sramežljiv pa še jaz si ne upam narediti 1. korak. Začel se je pouk mimo mene je šel Matic me pogledal in pomežiknil. Jooooj sem si pri sebi mislila.Pogledal me je in pomežiknil. Imela sem kar metuljčke v trebuhu. Bila sem presrečna.
Do konca dneva se nisva potem nič videla, ker je šel domov
Ko sem prišla domov sem prižgala računalnik in šla na Facebook. Kar takoj potem mi je začel pisati............

Next !?
14. maj 2011
u47938
u47938
ja
15. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg