Forum
Pisala bom o dekletu, ki je imela vse kar si je, želela 1.fanta, 2.svojo sobo v kateri ji ni nihče "težil", 3.veliko žepnino, 4.svoj motor in še bi lahko naštevali. Ampak..........

To vam lahko pove že naslov. Aja, pa pa podrobnosti izveste v nadaljevanju

Boste komentiral/povedal svoje mnenje???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

22. marec 2012
u59711
u59711
neeeeeeeeeext! super ampak ne hitet s pisanjem, npr... tkole... : Hej sem Alya! Stara sem 13 let. Gledam televizijo. Zmoti me zvonec. Pred vrati zagledam Jako. Vstopl je. Pogovarjala sva se. Odšel je... če veš ka mislm.... ;D sicer pa zaaaaačnniii
22. marec 2012
OKEJ
22. marec 2012
u59711
u59711
začnii
22. marec 2012
Next!
22. marec 2012
ZDLE ne bom doug pisala nimam velik časa
22. marec 2012
to bo moja prva zgodba tako da........
22. marec 2012
u59711
u59711
Jst bom devala slike ;DDDD
22. marec 2012
u59711
u59711
Sarah(glavna junakinja, ki pripoveduje zgodbo):

22. marec 2012
"A greš jutri z mano u kino" pišem Janu in sedim na postelji. Kmalu zaslišim glas iz dnevne sobe "Sarah z očetom greva jutri zvečer v opero, domov lahko povabiš kakšno prijateljico." Yes. Si mislim sama pri sebi in Janu hitro napišem sms "Po kinu pa lahko prideš tudi k meni, če ti je prav, mojih ta starih ni doma grata v opero" In hitro pošljem sporočilo. Ni mi bilo potrebno dolgo čakati, kmalu mi je odpisal "Itak, kje se dobiva?"
"Prid kar po mene pred hišo okol 17h" mu nemudoma odpišem. "Am mami ali bosta dolgo v operi?" Vprašam mamo v upanju. "Ne vem srček, veš ljubica po navadi se predstave zavlečejo.... A bova z očetom poskrbela, da bova pravočasno doma, vredu sonček?" Sovražim kadar mi mama govori sonček, srček in podobna sranja. Jaz sem skoraj polnoletna oseba z imenom Sarah!!!
22. marec 2012
A naj nadaljujem???
22. marec 2012
u59711
u59711

22. marec 2012
u59711
u59711
nadaljuuuj!
22. marec 2012
u59711
u59711
neeeeeeeeext
22. marec 2012
u64670
u64670
next..pa dej sliko od Jaana
22. marec 2012
u68206
u68206
next
22. marec 2012
u59711
u59711
Jan:

23. marec 2012
ju3 bom nadaljevala. Ok???
23. marec 2012
u64670
u64670
ok
23. marec 2012
u59711
u59711
neeext
24. marec 2012
u59711
u59711
neeeeeeeeeeeeeeeeeext nooooo! P.S.- chat ne dela, zato ti ne morm odgovorit
25. marec 2012
Oh joj, jutri pa šola katastrofa, ob petkih so sami brezvezni predmeti. Hvala bogu mi bo Jan polepšal večer.(Drugi dan v šoli) "Hoj Mia" pozdravim Mio, ko jo srečam na hodniku. Mia je moja najboljša prijateljica, je edina,ki ji vse zaupam, no skoraj vse poleg Jana. "Nekaj ti moram povedati" še dodam preden bi me lahko ona pozdravila. "Zdravo Sarah povej hitro... "Veš,...." Ji želim pojasniti a šolski zvonec me je zmotil. Kako sovražim šolski zvonec, pa še zgodovina je, najbolj dolgočasen predmet kar jih je lahko in preden bom lahko, Miji povedala, da je Jan sprejel, prošnjo za zmenek oz. za kino bo to že stara novica!!! Počasi se sprehajam do razreda medtem ko razmišljam o Janu. In spet zamudim... "Draga dama kdaj si boš zapomnila, da moraš biti pravočasna pri pouku zamudila si celih 3 minute in 44 sekunt!!!" Ja to je moja profesorica zgodovine in na žalost tudi moja razredničarka ˝Old mama˝ no tako jo kličemo drugače ji je ime Gertruda Milič, ime Old mama pa je dobila po tem, da je zelo stara, po mojem bi morala iti že zdavnaj v penzijo. Po tem, ko me je nadrla sem se usedla v svojo klop, pripravila zvezke in se začela dolgočasiti. Poleg mene sedi fant Joy,ki misli, da je faca v razredu. No moram priznati, da je včasih res smešen ampak je grd in vedno mu smrdi iz ust zato se ne rada pogovarjam z njim in poleg tega vsega, me osvaja! Zato mi lahko verjamete, da je z njim res grozno sedeti. Ura zgodovine je res dolllgggooočččaaasssnnaaa, ampak imam veliko za delati. Z enim ušesom poslušam ˝Old mamo˝, z drugim prisluškujem kaj se pogovarjajo na sosednji mizi z očesoma pa gledam na uro kdaj bo zvonil zvonec. In že zvoni hvala bogu. "Mia, Mia počakaj, počakaj!!!" Se na ves glas derem po hodniku in Mia se končno ustavi. "Zdaj me pa poslušaj!!!" Rečem in dvakrat globoko vdihnem."Veš Jan je sprejel povabilo na zmenek!" "Kaj, čudovito!" Nikoli si ne bi mislila, da bo fant šel na zmenek z mlajšo punco, torej imam tudi jaz nekaj možnosti!!!" Pripomni Mia z velikim veseljem. "Prav on te je povabil ven?" No ne čisto jaz sem mu napisala sporočilo, če gre z mano v kino, potem pa še k meni domov in sprejel je a ni čudovito!" Ji hitro odgovorim, preden spet zazvoni šolski zvonec.
25. marec 2012
u59711
u59711
neeeeeeeeeeeeeeeextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
25. marec 2012
Kak se vam zdi ???
this
or
this
25. marec 2012
u59711
u59711
25. marec 2012
neext
25. marec 2012
aja, pa hvala za zgorno anketo tist ku jo je izpolnu
25. marec 2012
u64670
u64670
next
25. marec 2012
Naslednja ura je matematika! Mogoče bom celo vprašana! "O, drek, šit, pismo oh ne" Tako začnem govoriti, ko sem živčna in se ne morem obvladovati in pomaga mi lahko samo Mia in nihče drug ona je tista, ki me lahko vedno potolaži poleg Jana vsekakor. "Ob misli na njega so vse skrbi pozabljene in vse je tako lepo..." Šolski zvonec me je spet zmotil, želela sem se skoncentrirati a ni in ni šlo, slabe ocene pa si ne smem privoščiti. Usedem se na svoje mesto in počakam, da v razred stopi profesorica matematike. Za njo nismo imeli nobenega posebnega imena ker je bila na zunaj popolna, zato pa je bila najbrž bolj "zatežena". Usede se na stol in začne gledati v redovalnico. "Danes bom spraševala" reče z važnim glasom. "Ja, nič novega mi niste povedali!" Mi je skoraj ušlo. Bila sem napeta, srce mi je močno bilo. Profesorica nas je pogledala in izdavila ime: "Mia, pridi k tabli!" Kako mi je odleglo, da nisem bila vprašana
ker bi, najbrž dobila "cvek!" Ampak na koncu je Mia dobila slabo oceno 1 nisem vedela kaj naj storim saj jaz nisem preveč dobra za tolažbo, Mia je veliko boljša, vendar sem se vseeno trudila "saj bo še vse dobro Mia sama veš, da bo popravila boš oceno pa bo." Sem jo poskusila potolažiti. "Ne bo, jaz si ne zakrivam resnice slaba sem, nič ne znam, za nič sem" me je nadrla nazaj. "Pojdi stran, sama vem, da sem za nič!" Nisem vedela kaj naj si mislim a občutek imam, da Mia misli, da sem jaz kriva za to, da je ona dobila slabo oceno, ker me je morala prej tolažiti. Zato sem se obrnila in odšla. Naslednje tri ure sem razmišljala le o Miji in nisem imela pojma kako ji naj pomagam. "Prav, zaprav zakaj bi ji pomagala, če me je nagnala stran takrat, ko me je najbolj potrebovala? Zakaj bi se sploh sekirala za njo, če je tako na hvaležna!" Odločila sem se, da bom Mio to nehvaležnico pustila pri miru od danes naprej. O tem sem razmišljala, dokler ni zazvonil zadnji zvonec. Odhitela sem na kosilo, brez da bi počakala Mio tako kot ponavadi. Usedla sem se za drugo mizo, kot Mia in nisem se več pogovarjala z njo tako kot ponavadi med kosilom. Sama sem odšla peš domov, brez Mie tako kot ponavadi in nisem se poslovila od nje kot ponavadi.Ko sem prišla domov sem razmišljala le še o Janu in najinem skupnem večeru, brez Mie. Kmalu mi je postalo dolgočasno brez Mie. Ampak se nisem vdala.
25. marec 2012
A naj nadaljujem ?
a) nikakor
b) vsekakor
c)če se boš bolj potrudla
d)še nisi!!?
25. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg