Forum
Tudi sama sem se odločila napisati zgodbo, če jo že usi pišete/jo.
Zgodba ni resnična. + Komentarji bi mi ogromno pomenili. Hvala!
Ime mi je Manja. Moji lasje so svetli oziroma blond. Imam sinje modre oči in temno polt. Imam mlajšega brata in zares SUPER fanta! Stara sem 16 let. Živimo v veliki hiši v predmestju. Imam veliko prijateljev vendar nevem koliko je tistih zares resničnih. Najbolj se lahko zanesem na mojo najbolšo prijatelico Nušo in fanta Jana. Obema res ni primerjave. Moja mami je manekenka oz. je bila, sedaj je stara 36. Moj oče pa je star 39. Po poklicu je zdravnik. Zelo si želi, da bi šla po njegovih stopinja, jaz pa si želim po maminih. Resnično si želim uspeti v modnem svetu. Želim nositi različne znamke in... No dosti zdaj o tem. To sem jaz in sem kar sem!

Boš prebral/a zgodbo ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. september 2011
Trije nexti za nadaljevanje
12. september 2011
Ok-ej! Zelo mi je dougčas, zato sem se odločila napisati nadaljevanje.
................................................................................................................

Nekega rosnega jutra sem odšla v šolo zelo vesela glede na to, da se pričenja šola. Seveda sem se veselila saj bom po 2 mesecih spet videla svoje sošolke in sošolce! Hodim v drugi letnik Srednje Šole v našem kraju. Upala sem da bomo imeli iste učitelje kot prejšnje leto. Saj so bili enkratni. Stopila sem v naš razred, WoooW! Koliko novih ljudi. Z očmi sem poiskala Nušo. Našla sem jo! Sedela je za najino običajno mizo. Probala sem najti tudi Jana vendar ga nikjer ni bilo! Pomirila sem se, ko sem zagledala uro. Bilo je še vsaj 15 minut do pouka. Pohitela sem do Nuše. Objeli sva se in se zaklepetali. Naenkrat je začel zvonit zvonec za začetek pouka. Razgledala sem se, Jana še zmeraj od nikoder! Postala sem panična " Jan ni NIKOLI zamujal"! Komaj sem čakala konec pouka. Nevem zakaj ampak čutila sem da je nekaj narobe. Nekaj povezano z Janom. Tisti trenutek sem si želela, da bi se moj 6. čut motil.
Jaz:

Nuša:

In Jan:

12. september 2011
Koment ?
................................................................................................................

Prišla sem domov in na mizi zagledala listek. Počasi sem prebrala vsebino listka. Nisem mogla verjeti. Bila sem sama doma. To se ni dogajalo pogosto! Bila sem neskončno srečna. Tedaj pa sem se spomnila na Jana. Le kaj se mu je pripetilo?
Poklicala sem ga, vendar številka ni bila dosegljiva. Le kje se potepa? Nisem se želela preveč obremenjevati s stvarmi, zato sem odšla na računalnik. Na facebooku sem kliknila Nušo. Povedala sem ji vse o Janu. Seveda je vse pozorno "poslušala"! Nato pa se je odločila da tudi ona pokliče Jana.
Naslednjega dne sem v šolo prišla prva. Nobenega še ni bilo. Nato pa je takoj za mano prišla Anja. Sovražim jo, ona pa mene še bolj. Nekoč sva bili BFF, sedaj sva se skregali zaradi Jana. Neskončno ji je bil ušeč. Sedaj ne poznam njenih čustev. Veliko žaljivk sem preterpela, vendar vem, da se mi bo enkrat ponudila odlična priložnost za maščevanje (Zdaj upam, da se moj 6. čut ne moti!). Nato pa je Anja prišla do mene. Nevem zakaj ampak sem se kar pripravila na žaljivke. Ampak ona je začela "Moje sožalje Manja. Sploh nevem kako si lahko v šoli!" Nisem vedela kaj govori še posebej pa ne o kom!
Nadaljujem jutri.
Anja:

12. september 2011
Popoldne sem opravila še nekaj telefonskih klicev. S prijateljicami smo se dogovorile, da odidemo v mesto. Hodile smo po trgovincah... naenkrat pa zagledam Jana. Imel je poškodovano nogo in roki. Najhuje pa je bilo, da je bil čisto rdeč. Vprašala sem ga kaj je delal. Povedal je, da je imel hudo poškodbo hrbtenice in ni vedel ali bo preživel ali umrl. Zajela sem sapo, da bi se pomirila. Naenkrat nisem mogla več zadrževati svojih čustev in izbruhnila sem v jok. Drla sem se zakaj mi ni povedal, čeprav je vedel da mu bom stala ob strani. Rekel je še da nikoli ne bo več normalno hodil. Nisem mogla verjeti, vendar sem se zjokala sredi trgovine. Ljudje so se nabrali okoli mene in me spraševali kaj je narobe. Jan je samo čisto zbegan pogledoval okrog.

Nadaljevanje, ko dobim bralce !
13. september 2011
nexxxxxttttt!
14. september 2011
nexti!
14. september 2011
nextttttt
14. september 2011
Uf Hvala za komentarje !
...................................................................................................................
Naslednjega dne sta se v šoli srečala najina pogleda. Zagledala sem se vanj, kako sem sploh lahko hodila s takim tipom. Niti na misel mi ni prišlo, da je to prikrival v moje dobro. Zdel se mi je neskončno nesramen! O tem sem se pri pouku pogovorila z Nušo. Rekla je, da ve ona le še manj od mene. Bila sem razočarana. Nuša je vedela skoraj vse o vsakemu. Npr. o Anji, da spi z ličili. Tega se je v bistvu domislila sama, saj je Anja prišla nekega dne v šolo kot panda. Vprašala jo je in Anja je pritrdila. To zdaj vejo vsi na šoli. Nazaj k Janu. Sama od sebe sem stopila k Janu in ga udarila. Sama sebi sem se čudila, kako sem lahko to storila. Jan je od presenečenja obnemel. Vprašala sem ga zakaj mi ni povedal. Saj ve, da mi lahko zaupa. Jan je zbegano pogledal nato pa odgovoril: "To kar se mi je zgodilo ni bila nesreeča. No... bila je nesreča zame. Nekdo je to načrtoval in mislim, da ga dobro poznaš!"
14. september 2011
go on....neXt
14. september 2011
Še dva nexta!
15. september 2011
Nadaljujem. čeprou brez nextou !
...................................................................................................................
Ostala sem brez besed. Nisem vedela, če bom z Janom sploh lahko govorila!Zdel se mi je tako ČUDEN!! Niti pogledati ga nisem mogla. Nevem kdo bi mu lahko storil kaj takega.
Danes popoldne sem govorila z očetom. Pogovorila sva se na štiri oči. Nevem kaj sva govorila vendar vem, da mi je bilo potem hudo in stekla sem v bljižni park. Začelo je rositi in padla sem v nezavest. Zbudila sem se v temni sobi. Zbudila sem se in se razgledala. Ugotovila sem, da nevem kje sem in kako sem prišla sem. Vaaau ne morem vrjeti pred mano je bil zapakiran čisto nov Apple!! pohitela sem ga odpreti, vendar naslednji trenutek nisem prepričana, da je to tako super ideja. Vendar bilo je prepozno. Zaslišala sem korake.Zaškrtala je ključavnica. Nisem vedela kdoo bo vstopil....
23. september 2011
next!
23. september 2011
Ušipnila sem se mislila sem, da sanjam. Ne nisem sanjala bila sem ša kako budna in čakala kdo bo vstopil. Odprla so se vrata in pred mano je stal fant z masko. Vprašala sem ga kako mu je ime. A on ni odvrnil nič. Vprašal me je samo, če mi je všeč nov Apple.
Seveda si nisem upala odgovoriti. Tip je bil ves v črnem in zagrenjen ( na videz : tečen ).
Odgovoril mi je, da bom tu preživela naslednji dve leti. Pomislila sem, da bi pobegnila. Ne to ne bo vredu. Kje bi sploh lahko poegnila. Vendar 2 leti? Je mislil resno ?! Joooj kaj naj storim, upam, da me že iščejo! Kje sploh sem ? Zadnje vprašanje sem spregovorila naglas. Tip me je slišal. Odgovoril mi je, da on nima nič pri tem. In, da ne sme povedati kje sem. Kaj sem pa mislila ?! Da mi bo ugrabitelj govoril kje sem? Oh, jooj!
24. september 2011
next
27. september 2011
Uf.. oprosti, ker že dolgo nisem pisala.
Minila sta dva dneva. Tudi naslednji dan, potem, ko sem dobila Appla, sem doobila čisto svoj TV. Sploh nisem verjela. Tukaj mi je postajalo celo všeč. Ah kakšne neumnosti pa govorim. Bilo je grozno. Po poročililh sem videla, da me že iščejo. Upam, da me bodo hitro našli. Še sama nisem vedela kje sem. Nato pa je vstopil fant z masko. Kot, da bi vedel o čem sem razmišljala je odgovoril: " Si v gozdu. Če ne boš ubogala in,...
11. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg