Forum
u155122
u155122
Vedno, je mama govorila da je ljubezen velika stvar. Vsako dekle pa ima tistega enega, kateri, ji bo vedno pomenil veliko. Moje ime je Elizabeth, sem pa iz revnejše angleške družine. Ker, je v angliji razcvet premajhen, se je oče odločil da odpotujemo v Ameriko - dežela odprtih vrat in toplih dlani. Po poti na ladji, je moja mama strašno zbolela in umrla, nekaj dni pred prihodom v Ameriko, sicer v Bostonsko pristanišče. Z očetom sva se sama odpravila na podeželje izven Bostona, nekaj km proč sva prišla na neko kmetijo. Oče je rekel, da tukaj živi njegov prijatelj, s katerim sta nekoč bila zelo dobra prijatelja, on je že pred leti odšel v Ameriko, ker so ga angleži nagnali, ker si je večinoma časa delal norce iz angleških vojakov. Škoti, če so le bili škoti je z njimi vedno dal kaj na zob - piva je lila v neznosnih potokih.

Na kmetiji se pasejo kokoši, nedaleč stran par krav in trije konji. Odšla sem v sobo in si uredila stvari, hiša je bila velika, razkošna. Imela je 4 sobe, velik dnevni prostor, lastno knjižnico in poleg tudi veliko kuhinjo. Zraven hiše pa je stal velik hlev, na okoli pa gozd, spodaj reka in most. Više pa so se gnetle gore in visok hrib izza katerega prideš iz smeri Bostona in New Yorka. Od hiše, vshodno pa je bilo srčkano manjše pristanišče, v katerem je bila pripeta velika razbitina velike ladje. Okolica, se mi zdi prijazna, veliko je jelenjadi, pri jezeru više pa so celo medvedi, pa ribe. V okolici so tudi tri kmetije. Z očetom bova nekaj časa ostala tu, kasneje pa bova srečo našla v Bostonu, New York je preveč polen ameriških vojakov, nas angležov pa ne marajo preveč...

Next?

(Zemljevid Bostona - leto 1770)

16. februar 2014
next
16. februar 2014
u163755
u163755
http://www.igre123.com/forum/tema/wild-horses/67618/1
Vračam oglaševanje!
16. februar 2014
u163755
u163755