Forum
u70734
u70734
Hei. Pisala bom ne resnično zgodbo.

Sem Maja. Kličejo me Ma. Stara sem 11 let in hodim v Osnovno šolo. Nimam BFF! ;( Obožujem Majo Keuc. Zame je ena najboljših pevk v Sloveniji.

Ko smo nekega torka sedeli v razredu, je potrkalo na vrata.
Vrata so se odprla in skozi vrata je prišel starejši moški. Vsi smo prestrašeno pogledali.
Mislili smo, da je pripeljal kakšnega novega sošolca. A ni bilo tako.
Nekaj je zaropotalo in čez vrata je vstopila.......

NEXT?
18. januar 2012
u64528
u64528
next ja!!!
18. januar 2012
u70734
u70734
Okej, NEXT!

Nekaj je zaropoalo in čez vrata je vstopila .......... Maja Keuc!!!!!!!!! Tisto je bil njen pomočniik. Zazrla sem se v njen obraz, ona pa je pogledala mene. Zelo sem bila presenečena, toda njen pogled je bil mimogrede. Usedla se je zraven moje sošolke Ane. To je blizu mene! Ko je bil odmor, sem k njej stopila le jaz, saj drugim Maja Keuc ni nič posebnega.

J - jst
M - Maja Keuc

:::::::::

M - Živijo, kdo pa si ti?
J- Jaz sem Maja. In ti tudi kajne?
M - Pozdravljena Maja! Ja, prav imaš! Sem Maja Keuc znana Slovenska pevka, ki je Slovenijo predstavljala na Eurosongu 2011 v Nemčiji in jaz sem osvojila 2. mesto na Slovenije ima talent.
J - MAJA!??????????????????? Kaj pa delaš tukaj??? Nisem mogla vrjeti, da si tukaj. Tvoja največja oboževalka sem!!!!!
M - Ja, malo sem prišla pogledat po Slovenskih šolah. Tukaj bom kot neka večja učenka.
J - KOLIKO časa, pa Maja?
M - Mislim, da zelooo dolgo. Tukaj so me poslali, da bi pomagala vaši učiteljici. A povem vam, da se bova tudi midve zelo zabavali.
J - SPLOH ne morem vrjeti!!!!!!!!! Ravno v naš razred???????
M - He, he Maja. To po tvoji zaslugi. Tvoj oče je zelo znan, in prosim me je, ko sem iskala službo pomočnika v 6. razredih v Sloveniji, se je tvoj oče oglasil, ker je povedal, da si moja ogromna oboževalka. Tako sem zdaj tukaj.
J - MOJ oče??? SUPER! Maja, bi prišla danes po šoli malo k meni na obisk?
M - He, he Maja. Z veseljem. ( se je še nasmehnila Maja. )
NEXT? RABM VSAJ 3 OD RAZLIČNIH OSEB.
18. januar 2012
u74453
u74453
nexttt
21. januar 2012
next
24. januar 2012
u70734
u70734
oki.... next
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

In Maja je prišla k meni domov. Zapela mi je veliko pesmi in igrala klavir. Tudi jaz sem ga igrala. Doma ga je imela moja sestra, Maja Keuc pa je to super znala in me naučila pesem Vanilijo ali No one na klavir. "Uau! sem si mislila. Maja je le mani pomagala v šoli imela pa jo je tudi ona. Študirala je na faksu za doktorat. oz. magister. Tudi tam sem jaz lahko pogledala, kaj vse tam jemljejo. Maja Keuc je imela ogrooono nastopov in povsod sem šla z njo.
Maja pa kar neko soboto zgodaj zjutraj dobi pismo. Kliče me in mi pove:

"Draga Maja!

Oporsti, toda jaz bom morala za 1 mesec v London. Imam koncert v Angliji in upam , da se ne boš jezila.

Tvoja Maja K."

Takoj sem se nečesa domislila. Stekla sem k Maji domov, pozvonila in odprla je njena mama. Vprašala sem, če lahko stopim do Maje. Seveda mi je dovolila. Videla sem Majo in jo vprašala.:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
NEXT?
24. januar 2012
u74453
u74453
next!!!!!
30. januar 2012
u78785
u78785
AJDE NEXTY
02. marec 2012
u77699
u77699
ajde next
02. marec 2012
u70734
u70734
oki.

================================================================================

Videla sem Majo , in jo vprašala: " Maja ... " komaj sem izrekla njeno ime, že me je prekinila. " Maja, prosim ne bodi jezna. Nekaj ljudi me pozna, novinarji, najbrž skoraj cela Slovenija. Ne morem tako. Tako je, če si malo bolj popularen ( saj ne da je fulll popularna,ampak čist malo ) . " je povedala Keučeva Maja. " Maja. Imam idejo. Grem lahko s tabo v Anglijo? " Maja se je zazrla vame. " Am ... kako to misliš. Kaj pa šola, krožki ?". Takoj sem ji povedala nazaj : " Maja, saj mi lahko urediš, da grem za en mesec v London, Anglijo? Zaradi šole, namreč? " Lepo sem jo pogledala in nasmehnila se mi je.
" TOOO ! V London grem! Kakšen koncert pa imaš? " sem jo takoj vprašala še na podrobnje. " Koncert gor ali dol, tudi ti boš pri tem veliko sodelovala ... "

NEXT? Mlao krajši, ker vas velik ne bere.
02. marec 2012
u81575
u81575
nxt
02. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg