Forum
To je Cristina Sam:

To je Cristinanin fant Crist:

Cristinin brat Cklu:

Critinina sestra Cklio:

Cristinina mama:

Cristinin oče:

21. maj 2012
Cristina je stara 14 let njen fant 16,Cklio 14 in je Cristinina dvojčica in Cklu je star 16
21. maj 2012
"Cristina,Cklio zbudita se ura je 6:00"Se je zadrla mama iz kuhinje jaz in CKlio sma morali vstati med tem ko je še Cklu mirno spav.Ko sma z Cklio prišli v kuhinjo je mama vprašal kje
"KJe je Cklu?"Jaz pa sem ji odvrnila "Cklu še spi""Ja"Je pritrdila Cklio in potem mama "Cklu ustani nebomo te čakali"Cklu pa je le rekev"ja takoj"čreprav vem da
se mu ni ljubilo."Cklu danes pišete nesmeš zamuditi v šolo"je rakle mama strogo Ckluju:"ja vem" MIdvi z Ckliojo sma se samo zahihitala.
21. maj 2012
u90775
u90775
next
21. maj 2012
Cklu naju je samo grdo pogledu reku pa ni nič ko smo se nazajtrkovali smo vsi trije pobasali svoje torbe in šli na bus.Cklu je mene in Ckljo zajbavo.Po šoli sem šla k Cristu imela sma se fajn.Poljublajala sm se pol ure
21. maj 2012
dokler niso prišli Cklujevi starši.Končno me je predstavil svojim staršem "Crist gdo je ta punca"je začela njegova mama"to je Cristina""zdravo!"nje gov oče in mama sta me čisto ok sprejela končno so naju postili sama dokler ni prišel Cristov brat Jater"Crist?""ja Jaster?""pridi malo ven iz sobe""ok"neki minut sta bla zuni dokler ni prišel nazaj Crist."Kdo je to""moj brat starejši je od mene in se skos neki utika vame""Vem ja""kako'"Imam starejšega brata Ckluja""Cklu je tvoj brat""ja?""ker Clu je moj sošolc""Res""ja" malo sma se še pogovarjala potem sem pa šla domov.
21. maj 2012
next
21. maj 2012
zbudila sem se okrog 3:00 in nisem mogla zaspati nazaj ker sem skos mislila na Crista obšla me je tudi misel če me vara zato sem naslednji dan po šoli k njemu prišla nenapovedano odprl mi je jaster
oprašala sem ga kje je crist in odgovoril mi je da je crist v svoji sobi.Ko sem prišla v njegovo sobo je kar zaster mel v mene tako sem bila oblečena.
Obleka:

torbica:

sam je bil v sobi kar naenkrat sma si padla v objem in začela sma se poljubljati kar nisma se morala nehati zazvonil mi je telefon in moralasem iti domov Cristu sem rekla
"jutri je petek ali lahko prespi pri tebi?""lahko"dogovorila sma se in odšla sem domol"
naslednje jutro me je zbodi la mama
rekla sem ji "mami jaz grem spat po šoli k Clarai" to sem reklain odšla po šoli sem prišla domov samo po obleke in odšla sem k Cristu.Tam me je čakalo velikansko persenečenje kajti pri Cristu je bil mo brat Cklu,ko sem pozvo nila mi je odpr Cklu jaz sem kar zakričala "Cklu kaj pat tukaj???""Cr9istina k Cristu sem prišev pisat dn.IN če sem vprašat kaj ti tu?""k Cristu sm prišla naobisk" med tem je že prišel Crist "o ljubica"je kar bleknilpotem pa Cklu "opa tamala""danebi nobenu povedu da hodma""dvakrat opa"Crist"daj gremo noter"in smo šli ker sma jaz in Crist pozabla da je Cklu v bližini sma se začela poljubljati ko je kr naenkrat Cklu reku da gre domov js sm mu še v zadnm trenutku rekla da staršema nobenmu niti besede.

21. maj 2012
u90248
u90248
next
21. maj 2012
Potem ko je Cklu sov sma se začela stistakti in poljubljati vse je bilo zelo izjemno potem sma še nekaj časa ležala na njegovi po stelji in se gledala,potem sta prišla Cristo starša domov Jaster jim je sam reku da naj janu postijo primiro in res so naju.
Ko je bilo kosilo so naju oba poklicali starša ker bom jaz prespala pri Cristu nič nista rekla
Ampak kmalu so potem ugotovili da sma par tudi na to nič niso rekli.Večer je bil krasen z Cristom sma šla v cirkus ki je ravno takrat bil v bližini zabavala sma se.Ko sma prišla domov smase samo olegla v Cristovo posteljo in zaspala.Nasljedni dan ko sem prišla domol sta me starša peresenetila z kužkom ki je bil še mladiček bil je pasme doberman pominovala sem jo Sally.

Sally:

Takoj sem jo vljubilaotem sta mi povedala da ima rodovnika in da čez en teden gremo z njo na Evropsko ras tavo psov in da bo v katgoriji mladičev ker je stara 4 mesece.Večino dneva sem preživela z njo.
______________________________________________________________________________kAJ SE JE ŠE ZGODILO V NASLJEDNJEM NEXTU!
22. maj 2012
NEXT
22. maj 2012
u90248
u90248
next
22. maj 2012
7
D
N
I

P
O
T
E
M
22. maj 2012
Mama me je zbudila in opmnila da je pasja rastav in da mormo biti že ob 10:00 že tam pogledal sem na uro in videla da je 7:00"ojoj!Zakaj me nisi pre zbudila?!""Kaj pa je?""Sally mormo okopati in počesati!""zakaj misliš da sem vstala že pred 3urami?""si jo okopal in počesala?""Da""hvala mami"no potem sem se nazajtorkoval in oblekla.

imela sem oblečeno to:
Moja psička je bila po zadnjem obisku ve terinarja ok in danes jo bo na rastavi tudi pregledal veterinar.Zavsak slučaj.ko smo se peljali na rastavo je bila Sally v kletki.Ko smo prispeli smo prvo šli do veterinarja na pregled bilaj ok za rastavo na srečo sma trenirali kao se mora postaviti pri sodnikih.Blestela je v prvem krogu sma dobili zlat pokal,v drugem tudi zlat, pokal v tretjem enko kot v prvih dneh in razglasili so jo za evropsko prvakinjo v lepoti marsi gdo mi je zmago zavidal ampak kaj si naj če sma pa bili dobri.
22. maj 2012
u90775
u90775
next
22. maj 2012
u90248
u90248
next
22. maj 2012
u90775
u90775
next
22. maj 2012
Za pasjo evropsko prvakinjo je slišalo tudi klinološko društvo povabilo me je v članstvo na člansvo sem se odzvala.Nasljedni dan me je čakalo presenčenje moja sestra Clio se je poljubljala v svoji sobi z mojim fantom Cristom zakričala sem in stekla iz njene sobe.Vsoji sobi sem jokala dokler ni prišla mami in me začela tolažti in zraven je pricapljala tudi Sally ki me je zelo potolažila.Mami sem rkla2mami jaz grem Sally spehajat na igrišče.Prav?"da".
In na igrišču sem srečala ful luškang tipa ki pa je tudi zlišal zame po poročilih.Začel je on :
Tip : ŽIvjo!
Js : Zdravo
Tip : Ali ni tvoja psička evropska prvakinjaa?
Js : Ja
Tip : mimogrede jas sem Ckil
Js : Js sm pa Cristina in to je Sally

Pogledal me je v oči in v hipo sem se zljubila van bil je star 15.
22. maj 2012
u90248
u90248
next
22. maj 2012
next
22. maj 2012
Ckil

23. maj 2012
Ko sma z Sally prišli doml je Cklio predstavila Crista kot sojega fanta.Kmalo zatem ko smo začeli jeti sem jaz spustila vilico in nož in rekla vsm "JAz grem v svojo sobo".In potem sem od hitela v svojo sobo.Jkala sem nasrečo je bila Sally v moji sobi.Kamlu zatem je tudi Crist prišel v sobo začel je:"Živjo CCristina""kaj delaš v moji sobi?""prišel sem te pogledat kako kaj si""Ja ja!""ja res!"Kaj pa je bilo potem pred eno uro tisto z Clio!?""Puljubljala sma se!""On zdaj pa zgi iz moje sobe!!!!!!!!!!" No in končno je pred mano zaljala tudi Selly iz moje sobe se je pobrav kod da nič ni bilo.
Kasneje sem šla pogledat v potni nabiralni in notri je bilo piso od klinološkega društva .
PISALO JE::
VABIMO VAS DA SE UDELEŽITE PASJEGA EVROPSKEGA PRVENSTVA,KI BO V PETEK OB 8:00 URI.VAŠ PES BO PREDSTAVLJAL SVOJO PASMO.

L.P

Takoj sem šla v hišo pismo pokazat mami in rekla je da gremo.Okrog 19:00 ure sem šl na igrišče in tam sped videla kako se moj fant in Clio poljuljata tam je bil tudi Ckil.Ko sem mu povedala da grem v petek na državno prvrnstvo me je objel.
23. maj 2012
N=E=X=T
I YOUR STORY
28. maj 2012
bila sem pre srečna kar jokat sm se začela ampak ko sem zagledal se stro sem začela jokati od ne sreče ker mi je speljal fanta.
Sasledni dan v šoli je bil kot vsak drug.Po pouku sem zagledala Cklio kako se je poljubljala z nekim drugim tipom.Mislila sem si da skos vlači deugega kar je itak blo res.
28. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg