Forum
u87504
u87504
¸¸¸¸¸Kensi¸¸¸¸
Zadnja klop ven! Se je a nas zadrla učiteljica.Tokrat smo jo pa res razjeili.Sem si mislila.Z Jakom sva se spogledla in si pokimala jaz sem dregnila Nell ona pa Alexa.Jake je dregnil še Mika in Matta.
Dvignili smo klop ter jo vrgli skozi okno. Učiteljica je zakričala ter nas poslala k ravnatelju.V pisarni smo ravnatelju ter mu vse razložili.
(O:ravnatelj,n:nell,J:jaz)
Naš pogovor:
O:In zakaj ste vrgli klop ven?
Jaj je učiteljica rekla zadnja klop ven sploh ne vem zakaj se je razburila(sem nedolžno rekla)
O:mislila je ,da greste vi ven iz razreda
n:aaa lahko bi povedala bolj razločno.
o:za kazen bost po pouku nazaj v učinico prinesli klop in napisal bom sporočila vašim staršem.
ja saj nimo nič naredli
O:ne ugvarjajte gdč.Black

Živjo sem Kensi Black stara sem 15 . Zaradi svoje nagajivosti pogosto zaidem v težave (ne samo v šoli tudi doma). Imam dvojčico po imenu Nell in štiri starejše brate (po sarosti od najstarejšega do najmlajšega) Jake(1,Matt ,Mike (17) in Alex(16).Se odlično razumemo.Med odmori se družimo samo mi in na šoli a katero hodimo veljamo za čudake saj se ne družimo z drugimi učenci.
Vsi imamo na levi lopatici tatu volka ki tuli luno. S tem smo se že rodili. To je že znak našega rodu saj smo ...
Kensi Nell preoblečita se na trening moramo! zavpije jake.Z Nell se hitro preoblečeva v dres barcelone vzameva svoji žogi in stečeva skozi vrata. vsi me že čakajo.Jake naju pogleda in zavzdihne.
20. januar 2013
u120298
u120298
No sej je ok super je
21. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg