Forum
Jst: Kity
Bff: Pia
ostale frendice: Jessie, Marty, Anna
sovražnica: Larissa
sestra: Luchy
...
Bil je 6 december. Bližal se je moj rojstni dan in moj party ki je 10 decembra. Komaj sem ga čakala!! Ko sem prišla po stopnicah dol sem zagledala Luchy, ki je zgledala srtno resna. Še nikoli je nisem videla take!! Ko sem vprašala kaj je narobe je odgovorila: 'Kity ne boš vrjela kaj se mi je včeraj zgodilo!' Jaz vsa začudena vprašam 'Kaj?'. Nekaj časa je molčala, zdi se mi, da je iskala prave besede kako naj mi to pove in na koncu mi je le rekla: 'Dobila sem fanta!!!! Michael me je uprašau!!! Seveda sem odgovorila da ja.' Jooj pozabila sem povedati: Luchy že dolgo časa čaka kdaj bo dobila fanta in hotela je imeti prav Michaela. Vsa presenečena sem jo objela in čestitala. Vendar nisem bila vesela. Michael je na žalost....

A naj nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. marec 2011
Next ! Zelo dobra zgodbica !
26. marec 2011
NeXt
26. marec 2011

26. marec 2011
tnx .. ok bom nextala...
nism bla vesela kr je Michael nažalost brat od Larisse moje sovražnice!!!!!! Vendar ji tega nism rekla ker čene bi se užalila. Ko sem prišla u šolo sem zagledala Jessie. Tudi ona je že vedla za Michaela in Luchy. Rekla mi je 'Kity ti maš res nesrečo ampak poskušaj se sprijazniti. Saj veš, da je Luchy hotela, da jo bo Michael uprašau.' To me je malo razvedrilo. Rekla sem: 'Saj se bom sprijaznila Jessie, ampak samo zaradi Luchy ker jo imam rada.' Potem, ko sem prišla u garderobo sem zagledala Larisso!!! 'Kakšna packa je tvoja sestra, da se je morala zaplesti prau z mojim bratom!!!' mi je takoj rekla Larissa ko me je videla. To me je strašno razjezilo in sem zavpila: 'Moja sestra ni nobena packa!!! Ti si packa, ki hodiš s fanti, ki ti sploh nišo všeč!!!! Michael in Luchy se imata rada, da veš!!!!!!!!! In sploh se ne sekiram če bom s tabo u sorodu, če se bosta poročila!!' To sem se pa zelo debelo zlagala. Niti u sanjah si nisem želela biti u sorodu s tisto aušo!! Ona je nato utihnila. Zdi se mi, da je pomislila na to, da bo mogoče moja sorodnica. Nato sem šla skupi s Pio in Jessie u razred. Prišla je učiteljica in povedala, da sprašuje. To sploh ni bilo čudno saj smo navajeni, da vsako uro sprašuje. Jaz imam pri njej že 6 ocen pa smo komaj novembra!!! Poklicala je Anno pred tablo. Zaželela sem ji srečo in stiskala pesti za njo. Potem je poklicala še......nextam čez neki časa
26. marec 2011
pardon tam je napaka....ni novembra ampak decembra
26. marec 2011
u39401
u39401
nextii
26. marec 2011
bom jutr
26. marec 2011
NEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
27. marec 2011
NEXT N -------- E ---------- X ----------- T N --------- E ------- X ---------- T
27. marec 2011
ok
no poklicala je Anno in Daisy. Daisy je moja Bff tako kot Pia. Daisy je tudi punca od fanta u katerega sem jz zaljubjena: Kennyja!!! Vendar ona tega ne ve, zato je nimam pravice sovražiti. Zelo jo imam rada, ker je moja Bff in nikoli je ne bo moja sovražnica, ker je to že Larissa. No učiteljica ju je uprašala in obe sta dobili 4. Daisy je bila zelo vesela Anna pa malo manj. Anna je zelo pametna in ima skoraj use petke. Obema sem čestitala, ko je bilo konec ure sem videla Daisy in Kennyja kako se objemata, vendar nisem bila tako neumna, da bi pokazala ljubosumje. Nato je bila malica imeli smo krof mojo najljubšo malico. Medtem, ko smo malicali je prišla k meni Pia in najin pogovor je potekal takole:
P-Pia, J-jst
P: Kity neki bi rada zvedela od tebe.
J: Kaj pa?
P: Ne zdaj tukaj. Po malici pridi na stanišče in se bova tam pogovorili.
J: OK, samo povej mi za kaj gre.
P(videla je kako prihaja Daisy): Za osebno zadevo gre. Se vidiva.
J: OK. Bye Pia.
D(Daisy): Čau Kity.
J: Čau Daisy. A je kaj narobe?
D: Ne ni. Jz sem hotla to uprašat tebe.
J: Zakaj?
D: Nevem. Zdi se mi, da si ljubosumna name, ker hodim s Kennyjem.
J: Nee kje pa!! Prau lep parček sta. Pa še moja Bff si pa te mam fuul rada.
D: Ok js tud tebe.

Vsi so se odprauljali iz jedilice zato sem se odpravila tudi jz na WC, da bi poiskala Pio. Ko sem ustopila je bila tam Pia, ki je jokala. Ko me je videla mi je rekla.....komente pliss pa nextam
27. marec 2011
nexti..plisssssssssssss!!!
27. marec 2011
N-------------------------------E ------------------------------- X ----------------------------------T
N-------------------------------E ------------------------------- X ----------------------------------T
27. marec 2011
N E X T
E
X
T
27. marec 2011
FUL dober pišeššš !
27. marec 2011
Aja pa še to : koliko je stara ta kitty ?
27. marec 2011
tnx tnx
Ko me je videla mi je rekla je najin pogovor potekal takole:
P-Pia;J-Jst
P: Kity čakala sem te. Pogovoriti se morava.

Bila je bleda kot vampir oči je imela rdeče in zvenela je zelo čudno. Še z letala bi se videlo, da je nekaj narobe.

J: Kaj pa je narobe?
P: Saj ni važno. O nečem drugem se morava pogovoriti.
J: Ne Pia. Vidim, da imaš eno veliko težavo in mi je nočeš zaupati. A sm tvoja bestica al nism? Dej povej mi kaj je s tabo.
P: OK naj ti bo. Ravnokar sem videla Daisy in Kennyja kako sta se poljubljala. Imela sem občutek kot, da bi mi nekdo nož zasadil u srce.

KAAAAAAAAAAAJ??!! sem si mislila. Pa saj Pia je u Kennyja!!!!!!

J: Pia ti si u Kennyja!!! Zakaj mi tega nisi povedala?!?!?!
P: Bala sem se, da bi prišlo do nepravih ušes. Saj veš tudi stene imajo ušesa...
J: Pia nekaj moram tudi jaz tebi priznati.
P: Kaj?
J: Ne ne ne. Zdaj ni pravi čas. Preveč si žalostna. Bom potem, ko si boš opomogla. Pridi greva k pouku.
P: OK greva.

Ostale 4 ure pri pouku so bile čisto peklenske. Že, da ne maram šole vendar tako mučno še ni bilo. Nikakor mi ni šlo u glavo, da je Pia zaljubljena u Kennyja. Tako sem bila vesela, ko je končal pouk, da bi skori zavriskala pred celim razredom. Potem, ko sem šla skupaj z Marty domou (z Marty sva sosedi) sem si malo opomogla od tistega šoka. Potem je bilo kosilo. Bila je pašta (testenine) z sirom moja priljubljena jed, vendar sem pustila več kot pol krožnika. Mama je uprašala, če je kaj narobe. Rekla sem, da je bil krof za malico zato nisem kej preveč lačna in, da bom pojedla do konca za večerjo. Nato sem morala iti domače naloge. Komu se je zdaj ljubilo delati domače naloge?? Namesto tega sem šla na računalnik. Prijavila sem se na fb (facebook) in videla sporočilo od Kennyja!!!!!!!!!!! Napisal mi je......nexam pozneje
27. marec 2011
next. ful dobr pišeš!
27. marec 2011
->N-i-k-a
28. marec 2011
->N-i-k-a-: Tnx
Anna94: stara je 14 in pol
Ok gremo nazaj k zgodbici...Dobila sem 6 obvestil inbox (sporočilo) od Kennyja!!! Seveda sem šla najprej pogledat inbox od Kennyja. Napisal mi je:
Heei Kitty!
Neki bi te rad uprašau. Daisy mi je rekla, da se ji zdi, da si ljubosumna. A si res? Sej lepo je vedeti, da si vame, ampak Daisy bi bila zelo prizadeta, če bi jo pustil. Pobralo bi jo!! Res te imam zelo rad < 33. Ti si najboljša punca u razredu (če ne štejemo Daisy). Resno!!! OK se vidiva ju3

By: Kenny loove u < 3333

OMG!!!! Tip ve, da sm u njega. Nisem vedla al naj to zanikam al naj povem resnico?? Pa še RAD ME IMA!!!!!! Mogoče je res malo pretiravau, ko je reku, da sem najboljša punca u classu ampak sem tako kriknila, da sem zbudila svojo mačko, ko sem prebrala to!!!! Takoj sem mu odgovorila:
Heei Kenny
OK sm vate!! PA KAJ?!?!?! Sej nism edina. Ampak nisem ljubosumna, ker nimam te pravice!! Daisy je moja bestica in jo mam fuul rada. A sem res najboljša punca u razredu?? :$ tnx. Čene pa js tudi tebe lovam < 3333

By: Kity

Potem sem šla pogledat obvestila:
1.Marty lajkala sliko
2.Marty komentirala sliko ('lepa si' je napisala) ('hvala < 3' sm odgovorila)
3.Daisy je objavla neki na mojem zidu ('LOVE YA!!') (to sm kopirala in ji nalepla na zid)
4.Jessie je komentirala moje stanje...
5.Jessie lajkala stanje
6.Pia je komentirala svojo sliko...

Ko sem pogledala obvestila sem začela pisati Pii po chatu (klepetu). Pogovor je potekal takole: J-Jst, P-Pia
J: Heei Pia < 3 neki ti morm povedat
P: Hey < 33 kaj pa?
J: Lej prosim ne bit žalostna, ker ni nič slabega. Oprosti, če te bom prizadela.
P: OK, kaj pa je narobe??
J: Piaa.....tudi js sm u Kennyja!!
P: Kaj res?! Potem sem imela celo prau!
J: Kaj?!
P: Tudi zaradi tega sem se jokala u šoli. Ampak zdej vem, da ni nič takega, če si u nekoga zaljubljen. To je lepo samo, če ti fant ljubezen vrača.
J: Strinjam se. Zdej pa grem byee love u < 33
P: OK by love u too < 33333

Šla sem malo gledat TV: Ko pridem dol vidim Luchy in Michaela!!! Res je bil malo podoben Larissi ampak samo po videzu... Ko sta me videla sta mi je Michael....komente prosim pa nextam
28. marec 2011
next!
28. marec 2011
NeXt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ZELO ZELO ZELO ZELO ZELO ZELO ZELO ZELO ZELO ZELO ZELO ZELO ... dobra zgodbica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. marec 2011
N-------------------------E-----------------------------X----------------------------------T
N-------------------------E-----------------------------X----------------------------------T
PLIS PLIS!!!

TO JE TAK DOBRA ZGODBA
28. marec 2011
netai...plisssssssss!!!!!!
28. marec 2011
hualaaa

No, ko sta me videla mi je naš pogovor potekal takole:
J-Jst; M-Michael; L-Luchy
M: Čau Kity. Mislim, da že veš zame in za Luchy
J: Ja vem. Prau vesela sem, da sta končno par. Nausezadnje je že skrajni čas. Ampak zjutraj nisem bila tako zelo vesela, ker ne maram Larisse.
L: A zato nisi bila tako vzhičena, kot sem mislila da boš?!
J: Ja ampak Larissi sem že pokazala...
M: Ja Larissa me je danes zelo razjezila!! Rekla je, da nimam okusa za ženske!!!! Takoj sem ji odvrnil, da naj gre nekam in, da mi da mir!!
J: Prau si naredil!!
L: Ja. Sovražim to, da me nekdo opravlja. Še posebej ne takšna smrklja kot Larissa!!
J: Dobro lepo se imejta jaz grem gledat TV. Bye!
M in L: Čau čau!!

No prižgem mojo nadaljevanko 'Isa ljubim te!'. Ko je končala je bil čas za večerjo. Hvala bogu saj sem bila že zelo lačna!! In hvala bogu sem morala pojesti pašto od kosila!!! Najedla sem se in odšla brati knjigo. Berem knjigo 'Princeskin dnevnik: Zaljubljena princeska', ki je zelo dobra knjiga. Brala sem jo 1 uro in pol, potem sem se šla tuširat, umit in se oblečt u pižamo. Navsezadnje je bila ura 23.30!!!! Hitro sem se umila in šla spat.
Zjutraj sem se zbudila zelo vesela, saj je bilo samo še 3 dni do mojega partyja!!!!! Kot ponavadi sem najprej zajtrkovala potem sem se umila, oblekla, uredila, počesala... in odšla u šolo. Kot po navadi sem šla z Marty. Vendar se je zgodilo nekaj zelo zelo čudnega!!! Ko sem videla Daisy sem jo objela, nato je prišel Kenny in se mi vrgel okrog vratu!!!!!!! Daisy ni bila videti čisto nič jezna. Ko me je izpustil sem rekla: 'Kaj naj bi to pomenilo? Saj še nimam rojstnega dneva.' Toda ona dva sta se samo zasmejala in potem je Daisy rekla: 'Vemo Kity vemo, ampak učiraj si imela zares grozen dan, zato sva ti hotela danes z objemom polepšati dan'. 'Hvala vam. Saj ni bilo tako grozno ampak useeno.' sem rekla in oba 2 objela. Potem sem objela še Jessie in Anno. Pie pa ni bilo u šoli. Bila je pa Larissa!!!! Ko me je videla je že odprla usta, da bi me začela žaliti, vendar sem jo samo ingnorirala in objeta z Jessie šla mimo nje. Potem sem zagledala ravnateljico!!! Bila je bleda kot mavec in precej preplašena. Rekla je, da moramo usi takoj u telovadnico, saj se je zgodilo nekaj strašnega. Vsi so začeli 'Ja spet bo neka pridiga, sej ni nič posebnega, samo "spametovati" nas hoče...' in podobno. Vendar jaz nisem tako razmišljala, saj še nikoli ni imela takega izraza na obrazu kot ga ima zdaj!!! Ko smo bili usi zbrani u telovadnici je ravnateljica rekla.......komente pa nextam!!!
28. marec 2011
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
28. marec 2011
next...fuuul dorro katka ....
in next kr je razurljivo
29. marec 2011
next!!!
29. marec 2011
ok bom nextala...prej nism utegnila ki sm komaj zdej prišla iz šole.....
Ko smo bili usi zbrani je ravnateljica rekla: 'Učenci umirite se prosim in mi prisluhnite!!!!
Vaša sošolka Pia je u bolnici. Povozil jo je auto. Izgubila je veliko krvi in 2 rebri ima zlomljeni!! Zato vas prosim, da danes ubogate učitelje, ker so pod hudim stresom zaradi Pie.' Ko sem to zaslišala sem mislila, da bom dobila srčni infarkt!!!! PIA JE U BOLNICI!!!! POVOZIL JO JE AUTO!!!!! O moj bog. Moja najboljša prijateljica!!!! Joooj zakaj se to dogaja rauno meni?!?!?!!!!! Zakaj se to ne dogaja Larissi???!!!!! Pa učiraj sem imela katastrofalen dan, zakaj mora bit danes še 2x hujši???!!!!!! Ko so usi odšli sem ravnateljico zasula s kupi uprašanj. Seveda sem jo uprašala tudi u kateri bolnici je, da jo bom šla obiskat. Rekla je, da je u bolnici u Izoli (usi vemo kje je Izola??). Ko je bilo konec pouka sem odšibala domou in povedala mami kaj se je zgodilo Pii. Takoj je postala usa histerična in zaskrbljena. Obljubila mi je, da me pelje u bolnico, da jo bom lahko obiskala. 'Hvala mami!!!' sem rekla in jo objela. Ko smo se pripeljali do bolnice sem uprašala eno od zdraunic u kateri sobi je Pia Fox. Povedala mi je, da je u drugem nadstropju na terapiji in, da je ne smem motiti. Tako sem šla čakat pred sobo, kjer je imela terapevta in čez približno 2 dolgočasni uri so me sprejeli, da bi jo obiskala. Vendar nisem bila edini gost. Tam so bili še Piina starša, Piin brat (Alex) in Piina prijateljica Miranda. Pia je bila videti normalna samo na obrazu. Telo je imela obvezano u roki je imela tranfuzijo (fuuuuj) zato je nisem gledala u roko. Rekla mi je, da ima čez 5 minut operacijo in, če bo uspela jo bojo odpustili že pojutrišnjem!!!! Torej bo lahko prišla na moj party!!! Yes!! Yees!!! Yeeeees!!!! Poslovila sem se od nje in šla domou, saj moram še vabila za party napisat!!! Ko smo prišli domou sem najprej pojedla kosilo, ker ga prej nisem jedla. Nisem bila pretirano lačna. Pojedla sem in šla na računalnik pisat vabila. (Če vas zanima kakšno je bilo vabilo mi povejte ) Na hitro sem poslala prijateljem itd. Pripljižno čez 3 minute, ko sem poslala vabila sem dobila prošnjo za prijateljstvo.......nextam potem, ko pridem s kina!!! xD
29. marec 2011
hahah..ja itak xD
29. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg