Forum
Eto. Odločla sn se,da začnem pisat zgodbo. Mam napisano sicr že eno celo knjigo; Lost in Paris, nastaja druga Dekle z rdečo mašno; Tuki bom pa pisala pč krajšo zgodbo in tko. Upam,da bote bral :'3 Huala usm :'3

Kratka usebina;
26-letnica Estefania se preseli v Španijo. Ker je Američanka se tam stežka znajde.Latino svet se ji zdi precej čuden. Ko pa spozna 10 let starejšega dolgolasega gospodiča kateremu je ime George, se ji zazdi,da je dobila prijatelja. George si sprva ne more priznati,da mu je 10 let mlajša Estefania prirasla k srcu. Estefania živi v harmoniji in veselju,poveže se z ljudmi a nekaj prekine njeno srečo. Ker Estefania dela v baru kot natakarica jo njena direktorica želi izkoriščati. Na kakšen način? Spremljaj zgodbo; Huala usm ki boste bral
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Estefania:

George:

A boš bral/a? (:

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

10. avgust 2012
Okej; Let's start.
✪ 1 . DEL ✪
''Grozno...grozno....pregrozno....Ne vem. Še sama ne vem čemu sem tako razjarjena! Oh ja seveda! Polno oblek leži na postelji, kovček pa je še vedno prazen. Čudi me čemu se sploh tako razburjam.'' Sama nad seboj je stresala jezo. Bila je nervozna. Po dolgem času bom spet videla svojo sestrično Margarito, si je v mislih ponavljala Estefania. Estefania- 26 letna hčerka ''neznanih staršev'' (ta dva sta dekle zapustila, pri babici,ko je deklici štelo le 2 leti) se je odločila,da stanovanje v katerem je živela z sedaj že pokojno babico Rosalio proda in se z prihranki odseli k sestrični. ''Denar imam. Potni list prav tako. Pogrešala bom tole stanovanje v katerem sem vsako jutro zavohala vonj po kavi in rogljičkih. Pogrešala bom babičine nasvete. Kar ne morem verjeti,da je ta zares odšla tja gor...Med angele. Saj vem,da me čuvaš.'' Je pogledala navzgor Estefania in se nasmehnila. Verjela je,da jo babica opazuje in čuva. Pogledala je na uro in živčno stekla iz stanovanja. Tako je. Zamuja. Komaj je še ujela zadnji vlak. Težko ji je bilo...saj zapušča svoj ''nori'' Las Vegas. Na vlaku je nemoglo strmela v daljavo. Z vsako postajo in postanki je bila daleč stran od LV. Pot ni trajala dolgo. Kmalu je prispela. Na želežniški postaji je kar mrgolelo ljudi. Bila je skeptična. Le kje je njena sestrična? Morda jo čaka zunaj vrveža? Hja....Očitno jo bo treba poiskati. Sama z velikim kovčkom se je precej samozavestno odpravila proti izhodu. Ko se vrveža niti slišalo ni več se je počasi usedla na klopco in si oddahnila. ''Super je spet počivati.'' si je mislila sama pri sebi. Njena čustva so bila mešana. Bila je malce...zmedena...Nato pa je začutila,da se je nekdo dotaknil njene leve roke? Predramila se je in zagledala Margerito;

M: Margerita
E: Estefania
--------------------

E: Margerita! Prava dama si že...Kmalu te ne bi prepoznala!
M: Sestrična...spet ciljaš v prazno kaj? {smeh} Očitno si si zamislila nov stil.
E: Ja precej nov stil življenja. Ne želim več samotariti. Čas je,da se zaposlim. {kisel nasmešek}
M: In,da si najdeš kakšnega ''šarmerja'',ki bi ti ukradel srce.
E: Margerita predrzna si veš? {smeh} In kaj je s tabo?
M: No...Lahko bi se temu reklo le prijateljstvo?
E: Oh ne! Vse mi boš povedala. Margeritaa je v nebesih {posmehovanje}
M: Hej ti! Bomo videli kdaj boš ti v nebesih...
Obe sta se med potjo zelo zabavali. Estefania se že dolgo časa ni tako nasmejala...vsaj na takšno temo. O zvezi niti ni razmišljala. Vesela je bila le,da se zanjo začenja novo življenje.
................................................................................................................
Next? (:
10. avgust 2012
Ok. Nextam.

Margerita je pred bela vrata postavila Estefaniin kovček. Estefania se ni in ni mogla prenehati zahvaljevati.
M: Stefe..sedaj pa dovolj no. Veš,da sem vedno tukaj in,da ti bom vedno pomagala kajne?
E: Hvala ti Margerita. {sramežljiv pogled}
M: Stanovanje je majhno vendar,ker sva sami mislim,da ne bo težav.
Estefania ni rekla ničesar. Vstopila je in vanjo je planil val toplote in vonj po kavi. Ta je stala na pultu v majhni prisrčno beli kuhinji. Estefanii je malo Margeritino stanovanje priraslo k srcu. Takoj je začutila občutek,da ima nov dom in,da zopet nekam spada. Počutila se je nekaj vredno. Margerita ji je razkazovala stanovanje in tolmačila tisoč in eno stvar o malem mestecu ali bolje natančno ulici kjer bo sedaj stanovala. Estefania pa je ni spremljala. Bila je popolnoma drugje. Skrbelo jo je kje bo našla delo. Težave si ni upala zaupati Margeriti,da ne bi izpadlo,da je preveč zaskrbljena. Hotela je,da se njeno življenje sedaj odvija brez težavic in padcev. Margerita je opazila,da je Estefania ''odklopljena'' in jo takoj predramila:
M: Stefee!!
E: Ja...Mislim...ja kaj si hotela reči?
M: Menda ti nisem razlagala zaman kaj? {začuden a sila smešen pogled}
E: Oh kje pa samo...veš..služba...
M: Oh..tukaj se pa res ne rabiš bati zaradi zaposlitve..dobiš jo na vsakem koraku...Če si le pripravljena delati.
E: To pa zagotovo.
Vsedli sta se na sila udoben kavč in popili kavo. Pokramljali sta in Estefania je pozabila,da sedaj ni več doma v starem stanovanju ampak v Španiji pri Margeriti. Odmislila je misel,da v njenem prejšnjem stanovanju sedaj že živijo drugi ljudje. Je pa bila vesela,saj ima sedaj še nekdo drug streho nad glavo. Margerita ji je nato predlagala naj se zvečer udeleži zabave z njenimi prijatelji,ki tako zelo želijo spoznati to ''legendarno Margeritino sestrično'' se je pošalila Margerita. Estefania je prikimala in rekla '' Z veseljem se ti pridružim. Samo ne puščaj me same.'' Margerita ji je zagotovila,da je niti za trenutek ne bo izpustila izpred oči. Stefe je takoj odleglo.

Next? Nasledn pride ju3 zvečer :** Next? (: huala usem ki berete/bote bral;
10. avgust 2012
Ok. En next še bo. Ostalo ju3. huala res usem,ki berete.

Estefania se je pripravljala večerno zabavo. Bila je nervozna. Spoznala bo veliko novih ljudi. Margerita jo je mirila,da bo vse potekalo v najlepšem redu zato ni razloga,da bi se česarkoli bala. Stefe je bila pomirjena. Margerita jo je le prijela za roko in stekli sta iz stanovanja. Ne daleč stran od ''penziona'' kjer sta živeli se je že slišala zabava. Margerita si je za piko na I. na obraz nadela le še nasmeh in z Estefanio sta stopili v družbo. Margerito so vso pozdravljali,vsi so se z njo rokovali. Estefania je dobila občutek,da bi ljudje radi izvedeli kdo sploh je. Margerita jo je komaj predstavila vsem prijateljem. Stefe se je kar vrtelo od vseh teh rokovanj in pozdravov. Nato je rekla Margeriti,če lahko odide na samo. Potrebuje malo svežega zraka. Margerita ji je odvrnila: ''Le pojdi. Vem kako ti je. Ne moreš se kar privaditi na novo okolje in ljudi v enem samem popoldnevu. Vendar povem ti sestrična. Le enkrat se živi zato ne zapravi večera.'' Stefe se je le nasmehnila. Rekla ni ničesar. Vsedla se je poleg vodnjaka in opazovala kako se telesa ostalih ljudi vrtijo v ritmih glasbe kako se slišijo glasovi,ki pojejo zelo znan komad . Stefe je bila znova zatopljena v razmišljanje:''Tukaj sem. Babica pomagaj. Naj mi bog,da moč,da se bom znašla. Počutim se tako osamljeno. Tako,tako samo. Všeč so mi ljudje tukaj vendar čeprav sedaj vedo kdo sem...me vendarle ne poznajo tako,dobro kot moji pravi prijatelji. Američanka v Španiji...pha..ni to smešno? Vendar....če dobro pomislim...Se bom že znašla. Saj zmorem!''

Nasledni next pride jutri(: Next? :3 {huala usem ki berete}
10. avgust 2012
u68138
u68138
NEEEEEEEEEEEExxxxxxxxxxxT!!!!
10. avgust 2012
u68138
u68138
Kdaj bo neeeeeeeeext??
10. avgust 2012
zvečer k pridm dam :3
10. avgust 2012
ps: zdj sm pr prjatlci :3 zvečer bo res doug next(:
10. avgust 2012
EVO NEXTAM :3

Po dolgem razmišljanju je Estefania na rami začutila toplino. Mislila je,da je Margerita a ni bila. Ozrla se je in bil je dolgolasi moški z temno rjavimi očmi. Zazrla se je vanje. Njen pogled pa ni in ni hotel odvrniti pozornosti od njega. Ta se ji je nasmehnil in brez sramu začel pogovor,saj je videl,da je dekle,ki je stalo pred njim onemelo.
G-George
E-Estefania

G: Pozdravljena {khm..} mlada gospodična...kaj pa vi tukaj mlada dama...in to kar sami v temi?
E: {bila je kakor led} Jaz...am...Malce sem se odmaknila. Potrebovala sem malce miru. In ti?
G: Se mi je kar zdelo,da boš to rekla. Jaz? Tudi jaz se rad umikam iz trušča. Kakšno naključje kajne?
E: Seveda (sramežljiv pogled)
G: Drugače pa...Zdravo...Jaz sem....(za trenutek je utihnil) Jaz sem...George (prijazen pogled)
Stefe se je malce pošalila in odgovorila;
E: I know who you are....Uno Americano... (nagajiv smeh)
G: Opa...Španka torej?
E: Ne ne...pozdravljen tudi ti. Jaz sem Estefania. Danes sem prispela sem. Po rodu sem tudi jaz američanka. Iz Las Vegasa prihajam.
G: Las Vegas? Jaz sem iz Arizone...Glede na to pa,da tukaj skoraj nobenega ne poznam sem želel navezati stik....
E: Zakaj ravno z dekletom? (radovednost se je iz minuto v minuto povečevala)
G: No..upam,da te ne moti. Mislil sem,da si želiš pogovora. Tukaj si stala kakor,da bi se ti zgodilo nekaj groznega. Osamljena si bila videti. In mislil sem....
E: Je že dobro George. Vidim,da si imel dober namen. Hvala ti. Ne poznam te dolgo vendar...Moram reči,da si prijetna družba...
George je v sebi začutil toplino. Dekle,ki mu je to reklo mu je ogrelo srce. Zakaj čuti metuljčke v trebuhu že prvi večer? Kaj se mu dogaja? Menda se ne zaljublja.... Estefania pa je bila presenečena,da je dobila prijatelja. In to nasprotnega spola:3
G: Pa bi se mi pridružila na pijački? Zagotovo bi obema dobro delo.
E: George...si vedno tako prijeten?
G: Če sem v takšni družbi že.

George se je obrnil in Estefania je odšla za njim. Ne dolgo potem sta v rokah že držala sočna koktejla. Klepetala sta o marsičem in Margerita je presenečeno gledala saj je Stefe dobila prijatelja. In to tako hitro. A ni se imela časa ozirati na sestrično in njenega novega prijatelja saj se je vrnila nazaj na plesišče k svojemu dolgoletnemu zaročencu Alexu.

M: Oh Stefe...
Estefania se je takoj obrnila. Margerita ji je nasmejano rekla
M: Se opravičujem,če vaju prekinjam...Domov grem Stefe..utrujena sem.
E: Oh...Margerita tudi jaz grem.
M: Ne ne..lahko ostaneš...
G: Bom jaz poskrbel,da boš prišla varno domov.
M: Super ideja. Drugače pa George hvala ti. Veš nova je tukaj in....
Stefania jo je takoj prekinila:
E: Margerita...saj sem dovolj stara...In od kod se poznata?
M: George je Alexov najboljši prijatelj.
E: Kaj res? O potem smo pa povezani.
G: Prav zares. Margerita tvoja sestrična je zelo prisrčna in nadvse zabavna družba.
M: Vidiš Stefe?? Le čemu si bila tako sramežljiva? (smeh)
E: Jaz pa sramežljiva? (postalo ji je nerodno)

Nič nista rekli...Margerita je z Alexom odšla do stanovanja. Pripomnila je še:
M: Saj ne boš nič huda Stefe če me danes ne bo domov? Z Alexom si bova privoščila nočno kopanje.
E: Oh ni problema. Uživaj. Enkrat se živi saj veš.
M: (pomežiknila ji je in že je odpeljal motor na njem sta bila Alex in Margerita)
E: Kmalu se bo poročila...zaročena sta...uf koliko sem jaz zamudila.
G: Prav nič nisi zamudila razigranka. (širok nasmešek)

Estefanii je postalo nerodno in George je to opazil. Nasmejal se je in odšla sta. Še sama nista vedela kako sta se znašla na plaži. Oj, tako prijeten je tale sprehod...Obema je prijalo. Georga je mikalo,da bi jo vprašal sledeče.....

G: Koliko let šteješ gospodična?
E: Uh... 26...Pa ti?
G: Ti pa si mlada...(nasmeh) Jaz? Huh..Veliko pred tabo. 36 jih imam.
E: Kaj? Ne izgledaš... (sramežljivo)
G: Hvala za kompliment. (pomežiknil ji je)
Estefania tega pomežika ni mogla izbiti iz glave...saj ji je samo pomežiknil...le kaj je tu kaj takega? Ah dobro..Estefania pač. Prav prijetno ji je bilo v družbi Georga. Čeprav je bil ta le 10 let starejši je to prav nič ni motilo. Zdel se ji je dobra duša...Ima prav poseben šarm,karizmo in izgleda zelo odločen...Estefanii je takoj postala zelo všeč njegova osebnost. Samotna duša. Svobodnjak. In prav je tako. Počutila se je varno,ko je hodila ob njem po plaži.
10. avgust 2012
Nextam;

Prišla sta do vrat. George je obstal z rokami v žepih in rekel;

G: A tukaj torej stanuješ? To si je pa treba zapomniti (nasmeh)
E: Ja tukaj...Brez skrbi lahko prideš kadar želiš (sramežljivost)
G: Torej...Ja. Sedaj grem.

Približal se ji je in jo poljubil na čelo. Estefania ni bila prav nič jezna. Nasprotno. Še sama ne ve zakaj je ob tem tako uživala. Prijateljstvo pač...si je mislila. Nasmehnila se je njegovemu stavku: Lahko noč Estefania.
Stefe mu je le pomahala in vstopila v stanovanje. Sama ni mogla več ničesar, zato je padla na posteljo in zaspala.
George se je nasmejano vrnil v svoje stanovanje v drugem penzionu- ta pa je bil na drugem koncu ulice. Videl je,da v Estefaniinem stanovanju luč nič več ne gori in se obrnil. Še sam je vstopil v svoje stanovanje in na stol poleg postelje lenobno odložil ključe. Hotel si je privoščiti požirek vode a je tudi njega premamil spanec in zaspal je kar na kavču.

Stefe pa je komaj čakala jutro,da Margeriti pove vse kar se ji je zgodilo od njenega odhoda naprej.

Next?
11. avgust 2012
u68138
u68138
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEExxxxTTT NuJnO!!!!!
11. avgust 2012
Evo nextam;

M: Estefania! Daj no zbudi se! Ali res ne vidiš koliko je ura? Poldne bo kmalu zvonilo,ti pa si še vedno v postelji! Takoj se zbudi no! Menda ne boš prespala celega dneva.
E: Margerita. Kdaj si se vrnila?
M: Že ponoči. Ob treh sem bila že v postelji. Nimaš boljšega od nočnega kopanja z svojim najdražjim.
E: To ti pa verjamem. (kisel nasmešek)
M: In kaj sta počela ti in George?
E: Kakšno vprašanje pa je sedaj to? Kako kaj sva počela? Sprehajala sva se.
M: Koliko razburjanja sestrična...saj nisem mislila nič drugega...
E: Oh, saj...Oprosti...občutljiva sem...
M: Le čemu..saj nimaš razloga.
E: Seveda... (širok nasmešek) In vse ti bom povedala...Oh koliko ti imam za povedati.
M: Točno tako. Tako se govori (smeh)
E: George je prav prijeten...Občutek sem dobila,da je on tisti....tisti prvi pravi prijatelj tukaj.
M: seveda. Saj sem si mislila,da se bosta ujela. Že eno leto je tukaj in se še zmeraj ni navadil,da je sedaj v Španiji...Američan je.
Estefania jo je prekinila....
E: Vem. Povedal mi je.
M: ooo? Lepo kajne?
Estefania je nadaljevala : Sprehajala sva se po plaži. Bila sva samo midva. In ko sva se poslovila me je poljubil....
M: Kaj? Sestrična ali st....
E: Nehaj! Prijateljsko na čelo. Za lahko noč.
M: Aha...
E: Margeritaaa...prosim nehaj namigovati na napačne stvari...
M: In kaj bi bilo tukaj napačnega? Oba sta že dovolj stara...Ti si lepa...
E: Margerita..

Nekdo ju je prekinil...Zazvonil je zvonec. Prišel je Margeritin zaročenec Alex; Vendar ta ni bil sam....
M: Koga ima sabo?
E: Nimam pojma...Odpri in poglej...reci,da me ni..saj veš ni mi lagodno spoznavati nove ljudi vsak dan...
M: Ah daj ne pretiravaj...Če ne boš bila tukaj...bom rekla,da te je sram.
E: Margerita!

Margerita je ni poslušala...šla je odpret Estefania pa se je skrila v kopalnico.

Next?
11. avgust 2012
u68138
u68138
NEEEEEEEEEEEExxxxxTT!!!!
12. avgust 2012
u30718
u30718
next
12. avgust 2012
Evo nextam :3

Skrila se je v kopalnico. Zjutraj pa res ni bila pripravljena spoznavati novih ljudi. Nato je zaslišala Margerito,Alexa vendar tiste druge osebe ne...ta je bila tiho....

A: Alex
M: Margerita

A: Si sama? Kje pa je sestrična?
M: Hah...Nisem sama..Estefania je...malce...no...v kopalnici je. Pozdravljen George! Kaj pa se tako tiho držiš (smeh)
G: Margerita; saj nisem tako tiho; samo razmišljam...Kje pa je Estefania?
M: A pogrešaš jo a?
George ni rekel ničesar. Pogledal je v stran in se nasmehnil. Alex,ki je njegov najboljši prijatelj je vedel zakaj George nasmejano čaka v tišini.
A: No prijatelj (smeh)
G: Kdo se oglaša ha...
Margerita,Alex in George so se nasmejali. Stefe pa se je gledala v ogledalo. Ali sem vredu?...Dobro saj to ni pomembno. Oblekla je čipkasto obleko in se končno pokazala.
M: Očitno jo moram iti poklicati!
je smešno rekla Margerita.
A še vstala ni, že se je izza vogala prikazala Estefania. Margerita je obmolknila..Prvič je videla sestrično tako pogumno in tako...drugačno...
Alex - Margeritin zaročenec pa je opazil nekaj...Georgov pogled:

Estefania je to opazila. Kaj pa tako gleda? Kar sram me je. si je mislila...Vsedla se je poleg njega. Pomotoma sta se njuni roki dotaknili drug druge. Estefaniin pogled je obstal na njih. George se je delal kot,da ni nič. Roke pa ni odmaknil. Stefe je začutila toplino. Alex in Margerita sta se spogledala in videla sta kako oba gledata v dlani. Alex je nato pripomnil:
A: Midva greva. (pomežiknil je Margeriti- ta se je nasmehnila)
E: Kam pa? Mislim..a
M: Daj no! (nasmeh)
Poslovili so se. George in Stefe sta ostala sama...Ker je bila Stefe preveč sramežljiva je George videl,da je najbolje,da nekaj reče. Sicer pa tudi sam ni mogel zdržati v tišini.
G: Pa drugače? Kako kaj?
E: Kar gre (nasmeh) Sta z Alexom najboljša prijatelja?
G: Ja. Je edini prijatelj,ki sem ga do sedaj spoznal tukaj. Saj veš...Sem Ame..
E: eričan...Američan..tako kot jaz...tudi jaz sem američanka...in sestrična Margerita je edina,ki je moja najboljša prijateljica..vse ji lahko povem..no in sedaj ti...poznava se komaj nekaj ur vendar mislim,da...
G: Vredu je. Tudi ti si posebnica v mojem življenju.
E: Posebnica?
G: Ja. Oprosti če sem te zmedel z izrazom vendar...prijetna oseba si. (nasmeh)
E: Oh...Joj (bala se je,da je zardela..ali je? oh pa menda ja ne :$)
G: pa tvoja družina? Kje so starši? Kako to,da nisi v Las Vegasu?
E: Edinka sem. Starši pa...Oh grozno je govoriti o tem...Ni jih več. Sploh ne vem kje so ali...sploh obstajajo?? Dali so me k babici...sama sta odšla ...ne vem kam..nočem ju videti. Nikoli. Če me nista marala...aah...groza..babica pa pred kratkim je um...(Ni mogla več zadrževati solza...Ni mogla nadzirati čustev in videla je,da je Georgu prav tako žal kakor njej. Je slučajno razumel njeno bolečino?) Estefania je planila v njegov objem. George ni dojel...Končno jo je nežno objel.
E: Oh George to boli. Prekleta usoda!
G: Pššt..Pomiri se. Vse bo vredu. Žal mi je zate. Tako dekle si res ne zasluži vsega tega vendar hej! Praviš,da si močna kajne? In jaz vem,da si v očeh ti piše.
George jo je miril z zelo nežnim glasom. Objel jo je še močneje a zelo nežno. Naslonil je glavo na njeno. Estefania sploh ni sledila trenutku. Vedela pa je,da je v njegovem objemu.
E: George hva..
Ta jo je prekinil;
G: Estefania. tukaj sem,ker te razumem. Nič ne de. Karkoli mi lahko zaupaš. Vedno
George ji je obrisal solze. Estefania se ni zavedala kaj se je pravkar zgodilo. Videla je,da se je George zazrl globoko v njene oči.

Next? :3 Kako se vam zdi?
12. avgust 2012
u68138
u68138
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEExxxxxxxxxxxxxxxxxxxTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

I LOVE IT STORY
12. avgust 2012
Thanks NEXT
E: George?
G: Ha? (predramil se je)
E: George...Mislim...
G: Kaj? Estefania? Kaj?
E: To ni bilo prav...mislim,da ne bi sme..
G: Hej! Estefania...kaj pa govoriš? Ni mi problem biti tukaj s tabo...Ponosem sem,da sem lahko nekomu v oporo.. (nasmeh)
E: Kaj res nisem pretiravala?
G: Če se samo stisneš k meni? Oh kje pa...daj no Estefania. (pomežik)
E: Awwwh; NehaJ George nerodno mi bo! ()
George se je zasmejal. Estefania prav tako.
G: Kaj, ko bi nehala posedati tukaj in se malce sprehoditi po trgu?
E: Dobra ideja. Kapitan George! (posmeh)
G: Hjaoo..

Ko sta bila na trgu je George Estefanii predlagal,da se raje podata na obalo. Stefe je predlog sprejela. Vmes se je posvetila jagodnemu sladoledu. George je bil videti srečen. Le kaj se mu je motalo po glavi?

E: George...ali kje delaš?
G:Jaz? občasno...ne delam kaj preveč x'D Občasno pomagam ljudem. Saj veš..samotarji radi uživamo življenje...pa ti?
E: Delala bom v bližnji kavarni. Za vsaj malo zaslužka. Saj veš. Margerite ne morem pustiti same v poslu.
G: Potem me boš pa vsak dan srečala na kavi (pomežik)
E: George??? Nehaaaaj. Sramežljiva bom
George se je nasmehnil in jo pogledal:
G: Ti pa sramežljiva? Daj no. Prej jaz ;
E: Ti pa si faca George...
G: Sem res?
E: Če to rečem potem si ane....(nasmeh)

Nekaj časa sta bila tiho le naenkrat pa se je Stefe začela smejati;
George ni mogel zadrževati smeha in je takoj vprašal;
G: Kaj pa spet je spet no?
E: Ti si tako smešen George. (komaj ga je gledala v oči)
G: kaj pa je?? (bil je začuden in še sam je komaj govoril saj sta se oba preveč smejala)
E: Tvoji lasje George...Na tvojih laseh George... (x'D)
G: Kaj??
E: Čakaj...Nekaj imaš na laseh;

Estefania se je iztegnila,da bi odstranila list drevesa,ki se je pomotoma znašel tam ''gor'' na Georgeovih laseh. Namreč...bilo je zelo vetrovno.
E: E to...Imam ga. Ha! Zelena pač ne paše tvojim lasem George.
G: Zelena?? O.O kaj je bilo gor?
Stefe se je vsedla nazaj a očitno preblizu Georgeovega obraza. Tako blizu mu še ni bila. Zagledala sta se drug v drugega. Kar nekaj časa je minilo,da sta se oba predramila.
Estefania je mirno in tiho rekla;
E: Samo list iz drevesa...George...
G: Estefania?
E: Ha?
G: A ti lahko rečem Stefe? Tako...skrajšano? (še vedno jo gleda-oba šepetata)
E: Ti kar.
Prav nič je ni motilo.
Od daleč pa sta prihajala bližje Alex in Margerita. Ta dva sta videla kaj se je dogajalo. Margerita je bila videti navdušena;
M: Alex?? Glej Estefania in George. Poglej ju!
A: Misliš,da ...
M: Vidim...
A: Misliš,da je to kemija?
M: Ah kaj...še več...Mislim,da mu je všeč..
A: To se na daleč vidi...
Prijela sta se za roke in hotela iti mimo.
Estefania je opazila,da sta ju Alex in Margerita videla. Saj ni bilo nič samo...Margerita ji bo celo noč težila...spet ji bo morala razlagati marsikaj...tečno x'D
A: Prijatelj! Kar na sončku.
G: Oj ti! Malo sva klepetala. Pa vidva?
M: Ravnokar z prekrasnega kosila.
Alex je Margerito poljubil, Estefanii se je to zdelo romantično in nasmehnila se je.
G: Tega sem vajen. Golobčka (se je pošalil)
Vsi so se smejali...medtem pa sta se pogleda Estefanie in Georga ponovno srečala. Margerita in Alex sta pri njima opazila neustavljivo kemijo.

Next? Kako se vam zdi? :3 huala usem,ki berete
12. avgust 2012
u68138
u68138
NEEEEEEEEExxxxxxxxxxxxxxTTTTTTTTTT
Cool zgodbica jeeee
12. avgust 2012
Heh; Huala (: Ne bere jih lih velik ampk bom useeno nextala (: Huala usem tistim k berete :3

George ni mogel umakniti pogleda iz Estefaniinega obraza. Stefe se je le smehljala medtem pa sta si Alex in Margerita pomežiknila in se odmaknila.
George in Stefe niti opazila nista,da Margerite in Alexa ni več poleg njiju. Ko se je Stefe predramila se je vprašala
E: Ka..Kaj? Kje pa je Margerita...Mislila sem d...
G: Estefania..
E: George? Povej?
G: Estefania...Jaz...
E: George! Daj no?
Ta je bil kot ledeni kip. Ni se več brzdal. Iztegnil je roko proti Estefaniinemu obrazu. Dotaknil se ga je počasi in nežno. Stefe je vzdihnila in zaprla oči. Nenadoma jih je zopet odprla saj je mislila,da ne dela prav.
G: Hej...Estefania..Lepe oči imaš.
E: Oh George nehaj no x'D še sram me bo..
G: Le zakaj?
E: Poznava se komaj 2 dni in ...
G: A misliš,da ni možno,da moški opazi tako lepe oči? In,da so mu lahko zelo všeč?
E: To že...sevedaaa vendar...
G: Estefania! Si za ples?
E: George? Na kaj meriš?
G: Stefania...glej...povabim te na ples. Zvečer ob osmih. Tudi Margerita in Alex bosta menda tam. Glej. Če želiš priti...Pridi ob pol osmih k vodnjaku pri plaži. Čakal te bom. Če ne...
E: Seveda sprejmem..
G: Čakal bom. Ne pozabi. (zopet ji je pomežiknil in odšel)
E: Kaj je bilo to? se je sama pri sebi spraševala Estefania...Šment..Povabim me je na ples...Huh sedaj res ne vem kako se bom vzdržala...Kaj če se bo preveč razživela? Upam,da bo vse ok.
Še sama je odšla domov saj se je hotela čim lepše pripraviti. Hotela je premagati tisti čudni in malce sramežljivi strah...

Margerita se je hitro vrnila v stanovanje. Bila je videti presrečna in zelo razigrana.
E: Hoj ti...kaj pa tako veselo?
M: Vzemirjena sem....Danes je ples ob osmih...In Alex mi pripravlja presenečenje...
E: Kaj res??? Srečnica
M: Daj no! Pa ti? (delala se je,kot ,da nič ne ve)
E: Em...Tudi jaz grem. George me je povabil. (zasanjan pogled)
M: To! Vedela sem. Hjoooj celo jutro je bil nervozen mi je povedal Alex. Ni vedel,kako naj ti pove...oz..kako naj te povabi x'D
E: Kaj res? (nasmehnila se je in pogledala v tla)
M: Em...sestrična..saj veš,da mi lahko vse zaupaš...Ali...Ali ti je George...
E: Ne..mislim..no...ne vem kaj si mislila..vendar če si hotela reči ali mi je všeč...No...Jaz..Ah daj no ne sprašuj me takih stvari (smeh)
M: Seveda ti je. Niti spraševati mi ni treba (smeh)
E: Ampak poznam ga komaj 2 dni¨!
M: Še toliko bolje...Poznaš ga..
E: Ampak...
M: Nič ampak! Tako je bilo pri meni z Alexom. V enem tednu...joj to je bilo smešno..a romantično...
E: Ah¨! Jaz in George sva samo prijatelja.
M: ..... Obleci se!
E: Vendar jaz...
M: Menda mi ne boš rekla,da nosiš samo hlače??? x'D
E: Skoraj.. x'D
M: Že vem kaj boš oblekla. Najprej bom napravila nekaj iz tebe! (pomežik)
E: Zaupam se ti sestrična...Le glej :''P
Margerita se je čez dobre pol minute vrnila z obleko;

M: Dovolj preprosta...In dovolj romantična... (Nasmehnila se ji je)
E: Am...Si nora?'''
M: Ti ni všeč.?
E: Seveda mi je. Kako mi ne bi bila.
M: Obleci se. Potem pa sledi pričeska gospodična.
Estefania se nikoli ni videla takšne..Bila je presenečena. Šobila se je in zafrkavala pred ogledalom. Margerita se je pričela smejati. Ko ji je končno uredila še pričesko je Stefe izgledala popolno.

*ČEZ SLABE POL URE*

E: Margerita...George je rekel,da me bo počakal pri vodnjaku...
M: Če je to rekel..ne bo šlo...Naredi tako kot bom jaz rekla :3
E: Ampak obljubila sem mu če pridem...
M: Jaz in Alex bova poskrbela zanj. Hočem,da zasiješ. Jasno? In prišla boš sama...In počakal te bo pri nama. Alex je že vse uredil...
E: Čakaj?? A mi lahko poveš kakšne igrice se gresta? (smeh)
M: Vem,da bo Georgu tako všeč.
E: Ampak..
M: Nič ampak...Na našem plesu se tako godi vsako leto. Vsako leto vsaka posameznica prihaja po stopnicah do svojih izbrancev... to je ''point'' tega plesa.
E: Vendar George ni moj izbranec! (sramežljivo prepričevanje)
M: O pa je! Mirno in šla boš zadnja če ne upaš prva...
E: Joj...ko bi jaz to vedela..Georgov predlog je bil boljši hah :'D
M: Glej. Saj si razigranka kajne?
Objeli sta se. Stefe je bilo malce strah. Kaj si bodo ljudje mislili? Pa tako dober načrt sta imela z Georgom. No...saj tudi tukaj ni nič slabega. Odločila se je,da se bo opogumila...

M: Le pogumno!
Stali sta pred stopnicami. Margerita je zelo pogumna,da si upa...pa še vsi gledajo..Si je mislila Stefe...Še nikoli ni počela tega...sedaj bi morala razmišljati o zaposlitvi..ne o zabavah...vendar...pa poskusimo..si je vbijala v glavo malce skeptična Stefe...

G: Kje pa je Stefe? Menda me ne čaka pri vodnjaku? Saj si ji povedala?
M: Brez skrbi George.
A: Prijatelj! Prišla bo svoja soplesalka..
George je obrnil pogled proti vrhu stopnic. Prišla je Stefe. Več pogledov se je obrnilo vanjo. Prijela se je ograje in počasi stopila na prvo stopnico. Nekateri so ploskali, nekateri le gledali,nekateri pa brez vednosti plesali naprej. George je pristopil. Stefe ga je opazila. Nasmehnila se je. Ker ni bila zbrana in je tako nepremišljeno gledala se je spotaknila. Če ne bi bilo Georga bi padla. Margerita je bila pretresena. Alex se je nasmehnil : Nič ni. George jo ima.
Georgov in Estefaniin obraz sta se srečala. Gledala sta se...globoko v oči...
E: Jaz..
G: Pšt...
E: Zakaj ploskajo...slišiš? Kaj si mislijo*?
G: Ni mi mar kaj. Važno,da nisi padla na tla. (miren pogled)
E: Padla bi če..
G: Vem. Če ne bi bilo mene. Kar mirno.
E: Sigurno vsi mislijo,da sem neroda...
G: Kje pa. Zakaj bi nekdo vzdihoval in buljil kod ''tele v nova vrata'' če bi se jim zdela nerodna?
E: Ham...prav imaš..saj pa vendar nisem nič posebnega..
G: Tišina. Si. Najbolj posebna tukaj.
George je sklonil glavo. Estefania se ga je oprijela in se nasmehnila.

Next? Kako se vam zdi? Kaka mnenja? :3 huala res usem,ki berete pomeni mi veliko
13. avgust 2012
u68138
u68138
BEST STORY EVER
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt!!!!

13. avgust 2012
u87258
u87258
nism se usega prebrala sam ussen next!
13. avgust 2012
Hehe; Huala usem,ki berete NEXT GRE :3

Zaplesala sta. Alexa in Margerite ni bilo na spregled. George in Estefania sta se vrtela. Brez,da bi gledala kamor koli drugam...gledala sta se točno v oči. Stefe je glavo naslonila na Georgevo srčno stran. Lahko je slišala bitje njegovega srca. Georgu se je vse skupaj zdelo zelo prijetno. Čutil je toplino,ki je nikdar ni. Pol ure kasneje sta se vrnila tudi Margerita in Alex vsa izživeta in polna energije. Margerita je obstala,ko je videla Georga in Stefe. Alex jo je objel čez pas in zašepetal;
A: George uživa...
M: Woow; Tako kot Stefe.
A: Rekel sem ti...Aha...Margerita..
Potegnil jo je za roke...Ta je vsa nasmejana stala pred odrom,ko je Alex stopil nanj. Prevzel je mikrofon in naznanil ;
A: Sedaj pa prosim malce posluha. Pesem,ki jo bom sedaj zapel...je posvečena moji predragi zaročenki Margeriti. Samo zanjo. (pomežiknil ji je)
M: Alex (je bila presenečena Margerita. Gledala ga je zadovoljna z solznimi očmi)

George in Stefe sta se predramila. Stefe je bila videti zadovoljna,ko je videla Margerito tako srečno. George je zavpil;
G: Dajmo prijatelj;
Alex se je nasmehnil. Bend je pričel igrati in Alex je zapel pesem posvečeno Margeriti. Ta je bila presrečna. Jokala je od sreče. Ko se je pesem končala je Alex stopil do Margerite,jo objel in poljubil. Skoraj vsi ''ki so bili še prisotni'' so ploskali. Tudi George in Stefe sta ploskala.
E: Wao.
G: Pridi z mano.
E: George??
George je nežno prijel Estefaniino roko in stekla sta s plesišča. Ko sta se Margerita in Alex mirno vrtela v ritmu glasbe je George Estefanii prekril oči z dlanmi.
G: Vodil te bom. Nekaj ti imam pokazati.
E: Zaupam ti George.
G: Brez skrbi. Vesel sem,da mi zaupaš.
Ko ji je odkril oči je pred seboj pri pomolu zagledala jahto. Bila je majhna a prelepa;
E: Georgeee...je tvoja?
G: Ja..oče mi jo je zapustil.
E: Žal mi je za očeta..
G: Nič ne de..vsak gre ko pride čas..čeprav si tega ne želimo. Sprijaznil sem,se da me še vedno gleda od tam gor (nasmeh)
E: Saj te.
G: Pridi pomagal ti bom.
Stefe se je oprijela njegove dlani. Je bilo vse le presečenenje in ji Margerita zato ni omenila jahte? Morda res...a bolje tako. George jo je povabil,da sede poleg njega. naslonila sta se nazaj in leže opazovala zvezde.

Next? kako se vam zdi? huala usem ki berete; means a lot
13. avgust 2012
u95154
u95154
next
super se mi zdi
13. avgust 2012
u94182
u94182
neeeext
13. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani