Forum
Žiujo!

Sm neža, drgač sm stara 13..čudno je da nemaram kjig, sama jih pa zlo rada pišem
No drgač sm nova tuki in je tole moja prva zgodba na tem forumu. Upam da vam bo ušeč.
Ko bodo usaj 4 next-i pišem naprej <3

V tej knjigi se bom predstavljala kot Kelly..
PREDSTAVITEV OSEB:
Živijo! Sem Kelly Mc' Calls in sem stara 16 let. Ker mi moje ime nikakor ni všeč, bom v tej zgodbi kar Kells. S starši živimo v hiši, v mestu Adamsville(v Alaski).
Imam nadvse tečno starejšo sestro Chrisstie, še sreča, da nima lepšega imena od mene!! Naj vam povem, da moja sestra ni kaj prida in da je čisto preveč obsedena s svojim fantom. Resno! Predstavljajte si, da imate sestro, ki vam 25 ur na dan govori, kako perfekten je njen fant, ter oh in sploh. Jaz tega nikakor nemorem prenašati. No, kadar jo pa seveda rabim za kakšne druge zadeve, mi pa postane kar pri srcu, no seveda jo imam rada, ampak res malo preveč pretirava o svojemu Jared-u..no, dosti o njej.
Medtem, ko ima Chriss fanta, jaz tičim v moji sobi ''foreveralone'' in se sprašujem, kdaj bom srečala princa na belem konju. Imam pa svojega psa, ki sem ga poimenovala Spiky.

Na sliki sva jaz in moja sestra:

(jaz sem z razpuščenimi lasmi)

Moja soba:

Sestrina soba:

Naša hiša:

Moj pes Spiky:

Next-am?
26. december 2012
u112645
u112645
next
26. december 2012
u74711
u74711
next
26. december 2012
u116985
u116985
next
26. december 2012
še 1 next!
A lahk mal reklame nardite da lahk napišem..pa kr je že kr pozno ga dobite verjetno ju3 kr bo mal dalši))))))
26. december 2012
nexteeej<3
26. december 2012
Naslednega dobite jutr kr ga dans nmorm napisatD
Drgač pa hvala, kr berete
26. december 2012
u116985
u116985
nzk
26. december 2012
Sm se odločla, da bom napisala, ker me jutri ni doma. Tole je napisano na telefonu, zato se opravičujem za napake, pa če bo kak šumnik manku.

Bil je zadni šolski dan. Kot zmeraj, sem se tega dneva zelo veselila, saj smo z.druzino nasledni dan odpotovali na pocitnice. Komaj sem se vstala iz moje prejlube postelje. Bila je ta
26. december 2012
Spreglejte..po pomoti sem poslala poslji..sem na telefonuuuu
26. december 2012
next
26. december 2012
+nova bralka
26. december 2012
nexštiiii ^^
27. december 2012
Bil je zadnji šolski dan. Kot zmeraj, sem se tega dneva zelo veselila, saj smo z družino naslednji dan odpotovali na počitnice. Komaj sem se vstala iz moje preljube postelje. Bila je tako topla in mehka, res bi lahko še cel dan poležavala v njej. Ko sem se končno skobacala iz postelje, sem se šla uredit v kopalnico. Kot ponavadi sem uporabila majhen nanos pudra, rjavo senčilo za oči, barvico za oči in črno maskaro. Odišavila sem se z parfumom od Escade, to je bil že od nekdaj moj najljubši parfum.
Ko sem bila zadovoljna z mojim izgledom, sem si lase spela v preprost čop.
Naslednja na vrsti je bila Chriss, ki je bila zmeraj najldlje v kopalnici, no, danes še posebej, saj je bil zadnji šolski dan. Sama sem mislila vzeti ključe od avta in se odpeljati v šolo. Ko je sestra odprla vrata iz kopalnice, je pridišalo po enim zelo znanim parfumom. Ugotovila sem, da je uporabljala moj parfum. Celo stekleničko moje preljube Escade. Mislila sem, da bom znorela: ...
Nextam? 4-je next-i pa pišem naprej
27. december 2012
nnneeexxxttt
27. december 2012
u74711
u74711
next..!
27. december 2012
Še 2 next-a punce? Pa hvala ker berete? Vam je všeč?
28. december 2012
next+nova bralka+cool zgodba!
28. december 2012
u112645
u112645
next
28. december 2012
next
28. december 2012
''Chriss???!?! Kako si upaš dotaknit mojega parfuma. OK. Razumela bi malo, ampak ne cele stekleničke!!'' sem jezno rekla sestri
''Zadnji šolski dan je in morem izgledati popolno..pa ja nočeš da tvoja sestra smrdi po šoli?''
''Saj imaš svoj parfum? Poleg tega sem danes uporabila tvojo maskaro za oči'' (v resnici je nisem, to sem ji rekla da bi ji vrnila za to kar mi je naredila)..
''Kaj? Kako moreš? Ali bom morala še moja ličila skrivat pred tabo? Že tako ali tako imam svoj nakit zaklenjen v sefu!!''je jezno rekla Chriss
''Haha. Ubistvu je sploh nisem uporabila. Drugače pa..KUPILA MI BOŠ NOV PARFUM. ISTEGA HOČEM. Pa me ne zanima koliko te bo stalo. In prosim ne me spet tožit mami, ker če ne ji bom jaz rekla za vse kar vem!!''
No, ko sem ji to rekla je utihnila in usedle sva se v avto. Prižgala sem si svoj mp4 in poslušala One Direction. Naj povem, da sem obsedena z njimi, kakor Chriss s svojim fantom. Končno smo prispeli. Mama nama je dala vedno vsaki 10€, da si vsaka lahko kupi nekaj za kosilo. Chriss je pridno varčevala denar, medtem ko sem bila jaz opustošena z njim.
Ko sem stopila iz avta, so me tam čakale Jess(Jessica), Sarah in Cath(Cathrinne). Objele smo se in odšle v telovadnico kjer smo imeli zaključek. Ravnateljica je kot vsako leto nakladala ene in iste besede in meni jo je bilo prav mučno poslušati vsako leto. Po urah govorjenja je ravnateljica nehala govoriti.
Naš razred se je odločil, da gremo po šoli v kino(no, ne vsi). Odločili smo se za Paranormalno 4...

Pišem naprej? 4 nexti..
28. december 2012
u112645
u112645
next
28. december 2012
nneeexxxtttt
29. december 2012
Tkle je punce. Kokr vidim tte zgodbe ne bere velik uporabnikou, zato jo bom začela pisat, ko bom vidla da berete! Na žalost:/
Če bote oglašvale bom tut več napisala kr verjemte, da bo še velik zanimiuga notr.
See ya
30. december 2012
neno:c
31. december 2012
neextt+nova bralka
04. januar 2013
neeeeeeeeext
04. januar 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeext
05. januar 2013
nnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxtttttt
nnuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjnnnnnnnnnnnnnnoooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
05. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg