Forum
Sem Nika. Sem dekle, ki se rado druži in zabava... Rada imam svoje prijateljice. Fanta zaenkrat še nimam, ampak upam, da see bo use uredilo. Imam oba starša in sem edinka. Imam pa najboljšo prijateljico po imenu Katja. Naj vam jo malo opišem: je najbolj popularna na šoli, vsak dan ima drugega fant, ima oba straša, je edinka, rada hodi na zabave, se druži z mano ipd. No naj vam nekaj razkrijem.. Katja je zelo prijazna do mene, do drugih se pa vede ko kraljica.ampak pač imam prednost... No še nekaj malenosti o meni: Torej sem popularna, ker se družim s Katjo in uživam v tem. Aja pozabila sem vam povedati,da se se preselila na to šolo. In da živim u središču Londona.
No to bi bilo za začetek use...
*******************************************************************************************************************************
2 nexta za začetek?
23. april 2012
next
23. april 2012
še 1 next ?
23. april 2012
next
23. april 2012
od druge osebe sem mislila maknakec... o.k.? tak da prosm če loh še od 1 osebe next?
23. april 2012
next
24. april 2012
o.k. nextam ! aja pa napišite če pišem dobro al ne ? !
**********************************************************************************************************
Drin! Drinnnn ! Zazvoni budilka. Sovražim jo! Torej vržem jo skozi okno saj smo bogati in dobim usak teden drugo. No počasi se grem obleč, vzemem poletno oblekico saj je že maj in je uzuni že vroče ko v najhujšem poletju... No,torej zagrabila sem poletno oblekico in šla se naličit. Šla sem na zajtrk ampak ni bilo še nič narejeno,ker kuharica še ni ustala... Sovražim jo! ker vedno zamuja. No,torej odšla sem ven in šla do Katjine hiše ampak je še ni bilo uzuni. Zato sem šla pozvonit. Odprla mi je in bila je popouna. No, odšli sve do šole in tam je videla svojega sedanjega fanta in me uprašala kolk ur sta že skupi. Odgovorila sem ji: 45ur,14m in 5 secund. Odgovorila je: OJOJ! To je rekord za njega! in odšla ter ga pustila. Šli sve u šolo in se pogovarjali. DRING! DRINGGG! zazvoni šolski zvonec. Usi smo že u razredu na svojih mestih. U razred ustopi učiteljica z enim dekletom.. Bila je... AMMM... poznam jo!¨zakričim. Usi obrazi so uprti vame jst pa zašepetam:upsi! Usi si oddahnejo in zagledajo novo sošolko. Aja, povedati vam morem zakaj jo poznam. No, rekla sem,da sem se presilila in n prejšnji šoli nisem bila rauno priljubljena, saj sem se bolj čudno oblačila in se nisem družila z nikomer. No, tam je pa bila tudi ta sošolka (oz. bolje rečeno važička), ki je bila glauna na ussej šoli in zdaj je prišla Brina (nova sošolka) na to šolo. In kot vedno je bila lepo-zlobna...Ko smo imeli odmor je Brina opazila, da se dosti družim s Katjo. In Brina je Katji povedala...
**********************************************************************************************************
Kaj je povedala Brina Katji ?
Vas zanima?
3 nexti pa boste izvedeli...
24. april 2012
next!!!!
24. april 2012
še 2 nexta ???
24. april 2012
u68138
u68138
next next next
24. april 2012
še 1 next ???
24. april 2012
aja pa ta zgodbica je izmišljena...
24. april 2012
next
24. april 2012
o.k. nextam...
Uprašanje: vam je zgodbica ušeč?
*****************************************************************************************************
Aja, povedati vam morem zakaj jo poznam. No, rekla sem,da sem se presilila in n prejšnji šoli nisem bila rauno priljubljena, saj sem se bolj čudno oblačila in se nisem družila z nikomer. No, tam je pa bila tudi ta sošolka (oz. bolje rečeno važička), ki je bila glauna na ussej šoli in zdaj je prišla Brina (nova sošolka) na to šolo. In kot vedno je bila lepo-zlobna...Ko smo imeli odmor je Brina opazila, da se dosti družim s Katjo. In Brina je Katji povedala, kakšna sem bila prej. Katja je prišla k meni in me uprašala,če sem res bila takšna. Odgovorila sem: Ja, priznam, bila sem, ampak zdaj nisem več... Samo zavila je z očmi in rekla: Torej,Nika... Konec najinega prijateljstva, Katja je bila verjetno vedno boljša od tebe... In je odšla. Bilo je konec odmora in konec pouka. Ko sem prišla domov semm prišla na facebook in videla: 3 prošnje za prijateljstvo; prva je bila Brina in sprejela sem jo,ker sem jo želela spraševati zakaj mi je to naredila? Drugi je bil moj sošolec >Luka (v katerega sen zaljubljena). Tretji je biu en David in sprejela sem ga,ker je meu luškano prikazno... Torej sprejela sem use 3 prošnje in odkorakala na posteljo in se skušala zbrati,da bi pozabila tisto, kar mi je naredila Brina. Zato sem se šla učit, ker ju3 pišemo SLO. Bila sem veesela, saj mi gre slovenščina odlično od rok. Ko, sem se naučila me je mama poklicala,ker smo imeli večerjo. Nisem rauno dosti jedla, saj sem vedno razmišljala o tistem dogodku danes v šoli. Mama me je uprašala kaj je narobe in odgovorila sem ji da nisem lačna. Samo je začudeno pokimala in odšla sem iz jedilnice.Šla sem spat,saj se mi drugega ni dalo delati... DRINNNN DRINNN ! Me zbudi budilka in mama mi je zaklicala: Nika, danes ti ni treba u šolo saj je ''štrajk''. Zaklicala sem okej in odšla na zajtrk. Po zajtrku sem se oblekla in odšla v park. U paru sem pa zagledala...
Koga je zagledala ?
25. april 2012
4 nexti ???
25. april 2012
aja pa napišite če pišem prekratke nexte... ?
25. april 2012
u85301
u85301
next
26. april 2012
kaya 123 bo ta zgodbica v redu ???
26. april 2012
še 3 nexti???
26. april 2012
next!! lahko bi mau dalše nexte pisala. po mojem je srečala davida la pa uni dve koki k sta skup pa to.....
26. april 2012
u68138
u68138
Daj next-i že enkrat
06. maj 2012
Po zajtrku sem se oblekla in odšla v park. U pakru sem pa zagledala nekaj podobnega Davidu (tisti s facebooka-morate si ga zapomnii,ker se bo dostikrat ponavljal v zgodbici).Ja,je on.

j-jst d-david

D: hay,ti si verjetno Nika?
J:Heii,ja,jaz sem Nika.Ti pa...?
David.Kaj me nisi prepoznala?
J:ammmmm,v resnici si malo...
D:Malo ''kaj''?
Jsramežljivo)lepši
D:Hh,ti tudi.Greva na sladoled? in pokaže na bližnjo slaščičarno.
J:Ja, samo nimam s sabo denarja.Bom skočila samo po denar.
D:Ne,ne,ne,jaz ti bom plačal sladoled,saj sem te navsezadnje jaz povabil na sladoled!
J:Ja.Hh.Ok.Greva?
D:Aja,saj res., iti morava.
Ko sva pojedla sladoled sem vprašala:Kaj greva počasi domov?že se temni.. David:ja,lahko.Te pospremim? Jaz:Ja,če želiš.
In že sva hodila proti moji hiši,se smejala in se pogovarjala.Ko sva prispela do hiše me ja vprašal. D: v katero šolo hodiš? J:V tisto (in pokaže na šolo,ki je v bližini).D:res? Jaz tudi.J:Hh.Mislim,da bom mogla počasi iti v hišo.D:Ja (in me poljubi na lice).začudeno sem ga pogledala.On pa se je samo nasmejal in odhitel.Rekla sem si sama pri sebi:Čudak...ampa luštkan.Šla sem spat. DRINNNNNNNNNN DRINGGGGG! Že spet budilka! Hitro sse oblečem in našminkam in že hitim proti šoli,saj mi je budilka zvonila pozno.Ko prispem v šolo pa me pred omarico pričaka...
Kdo pričaka niko pred omarico?
06. maj 2012
u68138
u68138
next next next David ????
06. maj 2012
nextala bom za niko-ksenijo ker je je ugotovila za koga se gre... sam naslednjič rabm več nextou da bom nextala,ker opažam,danihče več ne bere
******************************************************************************************************************
Ko prispem v šolo pa me pred omarico pričaka David.In to z rdečo vrtnico v roki.Rdečo vrtnico?pa saj to je moja najljubša roža...

POGOVOR:
J-jaz D-David
J David,kaj pa ti tu?
D: Prišel sem te pozdravit in ti povedat (me objame in zašepeta)a si mi všeč.

J:kaj res?
D:Ja.
J:Če želiš ti dam priložnost pa lahko poskusiva...
D:Ja! Z veseljem! In me poljubi

Vrnila sem mu poljub in že je zazvonil zvonc,ki je naznanil začetek pouka...Odhitela sva vsak v svoj razred in po koncu pouka sem odšla domov.Naredila sem nalogo in poklicala Davida,ter ga vprašala,če lahko pride k meni?Odgovoril je da ja in ko je prišel k meni
Next?
06. maj 2012
zamislite si ga sami:m črne lasi,postrižen je na emo,je mišičast,je kjut,pač vse dobre lastnosti ma...
06. maj 2012
to je David:

06. maj 2012
končno mi je uspelo...
06. maj 2012
u68138
u68138
N
NE
NEX
NEXT
NEXT