Forum
u35559
u35559
Nič ni res use je izmišljeeno! ; )
Nekega prelepega dne ko sem se zbudila, sem se umila,počesala oblekla v obleko. In odšla v šolo. Pred šolo je bilo veliko ljudi,večinoma mojih prijateljev. Pred šolo je bila tudi moja simpatija.
Ko sem ga gledala,so mi učke se kar topile od ljubezni,ter lepote. Vendar vedno ko me je zagledal, me je pogledal.. "Maščevalno" bi lahko rekli, nikoli nisem vedela zakaj. Vedno ko sem ga pozdravila se je samo delal norca iz mene. Vendar nekega dne ko smo imeli geografijo sem se usedela, tedaj je pristopila moja simpatija ter me uprašal:

"Lahko prisedem?" Jaz pa sem samo odgovorila : "Ehm, abebeba".
No,ko me je pogledal,sem si mislila,da mi bo naredil sramoto. Samo sem zardela. Na srečo je prišel učitelj,ter me rešil pogube od mišljenja ter zardevanja.

Nasledni dan,ko sem ustala ter se spet oblekla sem mislila samo na prejšni dan mislila sem si :

"Le kako sem lahko se tako osmešila pred svojo simpatijo! Jaz sem res neumna,nesmiselna ter moje use želje se mi ne bojo izpolnile,če se bom tako obnašala res ne bom dobila,moje simpatije,.
Timii,oh Timi,nailepšii fant na swetu *-* ah. Ko bi usaj vedel kaj mi pomeniš. Tvoja lepota,tvoj vonj,tvoj still. Use na tebi je popolno! Le kako bi lahko uzel zgubo."

Ko sem se oblekla sem odhitela k šoli. Pred šolo je bil Timi ter njegovi frendi ''Cooleri''

Anja,moja lepotička je priletela oz. privihrala h meni dejala mi je:

"Ejj! 'Tragedija' se je zgodila veš. Ane. Kr neka tragedija. Timi je zapustil svojo punco . Zdei se ne bo nek važla pred tabo. Smrkla neumna njen plastičen nos,umetni lasje :o a se hecaš! Prej ji je naredu tako sramoto eej! Veš kako se je zgodiilo?? "

"Jaa? Kaj se je zgodilo?.. Ablabla x$.??? Oh Anč ko te misaam :* Prideš danes h meni? "

Anč pa je govorila uso zgodbico,naš pogovor naprej je potekal tako:
"Pustil jo je,ko se mu je priliznila z unimi njenimi budalastimi manekenkami. Prišla je h njemu ter ga ogovorila tako "Heei ljubček smuček. Kako si mi?. (sledil je njen se hihitajoči smeh,takole je blo-->) hihihi.
On pa ni mogel poslušat njenega nakladanja pa se je "RAZPIZDU".
Rekel ji je: Ej mala čuj na kurc mi že greš. Ti tvoji umetni lasji umetni nos. Ti si cela umetna! Še ustnce maš. Rajš uzamem ''Najgršo'' osebo. Sej veš. Uno Laro. Larč je lepša od tebe,usaj ni umetna anee. Fux you bitch. Jaz sem zarad tebe sam zarad stave. A nix še razumela?. eh bitch je bitch."

ona pa je rekla samo:

"Ne morš mi tega naredit,najina ljubezen je "MOČNEJŠA" kot glupasta stava. Daj no vem da me u srcu ljubiš. Sej sem tvoj pliško miško,. Pa nos sem si zlomla ko sem padla z KONJA!"

On pa :
"Hej bitch,hodm z drugo veš. Veš kdo je to?.."

"KDO JE TA BITCHIE!"

In Anč se je vrnila v sedanji lajf.
Rekla je še da je ta oseba . Jaz da je rekel da me od nekdaj ljubi.

Anč je še dodala da to mogoče pomeni da mi lahko da možnost. Da hodva skup.

Ko smo imeli glauni odmor se je una plastična noskarica vlekla okrog Timija. Timi pa me je iskau da bi se znebu une pritlikavke.

Ko me je našel me je našel med omarcami . Sedela sem ob omarci z Anč ko sem se dvignila je prišel Timi.

Sej veste. Poljubil mi je una pritlikavka Maja pa je samo ostala tako usta je mela od glave =o.
Rekla mi je samo še : "Larč! Kako si lahko meni nardila. Tvoji miški! Da te ni sram!"

Čez nekaj časa pa me je Timi še uprašal...............
Neext!?
28. februar 2011
u35559
u35559
Jaz:

Anč:

Maja in njeni mediji.(sami plastični nosi)

(Prva je Annie 2 ki leži je Tinnie
3 ki stoji je na klopci je Maja,
tista ki sedi spodi na klopci je Sarah
in tista z uno biond frizuro je Taja)

Tuki je še Timi

28. februar 2011
u35559
u35559
Anč:

28. februar 2011
u35987
u35987
Next next next! (: CooooŁ . Giirl. Tinč BInč . Next čiim prej! "-"
28. februar 2011
u37830
u37830
daljee
28. februar 2011
u35559
u35559
Ok,še

koment XD.
06. marec 2011
u37830
u37830
nexxxttt
20. marec 2011
u41866
u41866
preberte mojo zgodbo naslov nova zgodbica
20. marec 2011
u35559
u35559
Timi me je uprašal,da če bi hodila z njim... Nato me je začudilo,da je mene to uprašal da če bi hodila z njim. Seveda .. nisem mu mogla kar reči.. Ja.. Lahko.. Zato sem morala premisliti.. Nato sem začela govoriti,da ne morem hoditi z njim..

PoGoVoR:

T-Timi
J-Jaz

J: Timii sei veš da bi hodila z tebooj.. Sam ne morem.
T: Zakaj ne.? Sej veš da te Ljubim. Pa da mam Tebe nairajši, pa te ne morem zapustiti..
J: Zato ker.. Jaz ..
Nato me je Timi prekinil z poljubom. Mislila sm si : Pa pizda no ko rabm neki povedat pust me da povem do konca. Tako sem ga odrinila ter mu hitro povedala da ga ne ljubim več. Da nimam tak filing kot prej. Da sem v drugega zaljubljena.

Vendar ta usebca ni vame.. Ker kdo bi se zaljubil v ''otročjo'' punco.
Tej usebci je bilo ime Nejc.
Nejc je med vikendom bil prost,zato me je povabil v kino. Rekel je da lahko tudi Anč povabim,ker bo on povabil nekega svojega frenda.

Mislila sem si ohh. Supeer to rabm tkoi povedat Anč. Anč je bila vesela. Komi sma čakali wiikend. Seveda je Anč prespala pri meni ;D. Ker usaki petek prespi pri meni. Zjutraj sma kot vedno ustale .. zajtrkovale,se umile in oblekle. Šle obiskat frendice ter malo po šopingih.. Nato pa v KiiNooo =p.

Seveda. Sva si kupile obleke ko sma šle po šoping ;D.

Jaz pa sem se oblekla tako kakor kaže na desni sliki

Ko sma prišli je bil tam Nejc.. Mislila sem si uu kok je pa dons čeden. Nato je prišel do mene ter rekel...

Next..?
Zdei usaj 3 kommente : D.
06. april 2011
u35559
u35559

ter take Jeans : D

06. april 2011
u37905
u37905
next!
06. april 2011
u39401