Forum
u30928
u30928
Osebe:
Ana-jaz,zdravnica
Aleš-moj mož,zdravnik,sodelavec
Grega-pacient
(med zgodbo bodo prihajale še nove osebe)
1.del-Nov pacient

Sem Ana Hamšek in že 13 let z možem Alešom delam v bolnišnici Amelia.Direktor mi je sporočil,da danes prihaja nov bolnik.Z možem sva se odpravilav službo.Takoj sva se odpravila v sobo 123 ,kjer je ležal pacient.Takoj sva ugotovila,da je hudo shujšan in dehidriran.Aleš je moral iti k drugi pacientki.Na polici je ležal vrč z vodo.Dala sem mu jo piti.Vprašala sem ga za ime,on pa ni niti trznil.Zavedala sem se,da imam zelo bolnega bolnika,ki je gluh,shujšan in zelo dehidriran.Vzela sem list papirja in na njega napisala vprašanje.Rekel je:/Grega sem!/.ko se je s čudnim glasom skoraj zadrl sem nekaj opazila.Iz ust mu je štrlel čuden bonbon,ki je zgledal kot droga.Iz žepa halje sem izvlekla rokavice,si jih nadela in vzela bonbon iz njegovih ust.Poslala sem ga v laboratorij.Ko sem hotela iti je nekaj zašepetal./Kaj?/sem ga vprašala./Kaj?????/je skoraj posnemal moj glas in se zadrl/kkkkaaaaaajjj?!!!!!!!/.Potem je iz njegovih ust prišel še en bonbonček.Začudena se opazovala dogodek in se spraševala,ali je slučajno duševno prizadet.Odšla sem k Alešu in mu razložila nenavaden dogodek.Aleš me je pogledal,češ,malo se ti je zmešalo.Skupaj sva odšla v sobo 123 in tam je ležal Grega,ki je pljuval bonbončke iz ust.Aleš je skoraj padel od začudenja.Potegnila sem ga vstran in mu rekla:/Vidiš??
Ali so ti po telefonu omenili,da je prizadet??/ /Ne!!/Groza sem si mislila.

Nadaljujem ko bodo 3 komentarji.
28. oktober 2010
u30928
u30928
no!!
30. oktober 2010
u30928
u30928
bi lahko komentirali??
prosim!!
02. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani