Forum
Z mojo frendico NaStEk sva se odločle napisat eno zgodbico.Upam da bo uspešna oz. da bo velik nextov .

Boš bral/a:

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. avgust 2013
neext
14. avgust 2013
Bil je ponedeljek.Prvi šolski dan.Že zgodaj zjutraj me je zbudila moja sestrica Karina,ki je veselo skakala po moji sobi in veselo pela,ker gre prvič v šolo."Kara!!!!Zbudi se!!!!" Brez besed sem vstala in se zaklenila v kopalnico.
No to sm js. Ime mi je Kara in sem stara 14 let in grem danes v 9. razred naše "preljube" osnovne šole.Ko sem se počesala in za silo uredila,sm šla v kuhinjo.Tam me je že čakala posoda mojih najljubših kosmičev in toplo mleko."Hvala ti,mami",sem rekla.

moja mami:

Moja mami oz. Klara, je stara 35 let in zeloooooooo prijazna. Po poklicu je arhitektka.Mojega očeta je spoznala v Španij ko se je šolala za arhitektko. Po šolanju se je preselila v Slovenijo, oče pa je bil ves čas med Slovenijo in Španijo saj je po poklicu pilot. Ne spomnem se ga dobro,ker je takoj po rojstvu moja mlajše sestrice odšel nazaj v Španijo, z mamo pa sta se ločila.

No,ko smo že pri družinskih zadevah,to je moja sestrica Karina,ki je stara 6 let:

Na mizi mi zvoni telefon. Danes me že tretjič kliče moja Bff in ubistvu moja edina frendica.

no to je Alisa (moja bff(tak mal za info)).
Končno se oglasim in jo pozdravim s sladkim in prijaznim HEEEEEEJ.
A=Alisa
K=Kara
A:Aleljuja končn si se oglasla...
K:JA NOOOOOOOOO...
A:nč ja no prmaji se do šole kr te tule čakam že 3 ure
K:ne pretiravi,prosim
Arideš?
K: itak čaw
A: papa
Zagrabila sm svojo torbo in si jo vrgla čez ramo. Za roko sem prijela svojo sestro in sva z raketnim pogonom odvihrali skozi vhodna vrata,kjer se nama je razprostrl pogled na našo hišo.
Naša hiša:

Z rumenim gumijastim čolnom sva morali najprej preveslati naš bazen-razburljiva pot v šolo,kajne?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
07. september 2013
Aja še Kara:

07. september 2013
Next pride naslednič.
PaPa
AnYa and NaStEk
<3
07. september 2013
Next????
08. september 2013
u151187
u151187
neeexxttt +nova bralka
kdaj bo?
11. september 2013
juter je nadaljevanje kr mam jz dons neke obveznosti
12. september 2013
No ko sm pršla v šolo me je že čakala tam moja najboljša frendica Alisa.Tam pa sm tud vidla svojo simpatijo.Ime mu je sky:

.
Ko sm pršla v šolo in šla pogledat s kom sm ugotovila da sm z njim,Karo,važičko Stello...
No to je Stella:

No lohk bi reku da je Stella glavna u šoli.Seveda misli da je neki več od ostalih kr je navijačiča in njen oče je odvetnik te šole.

Nadaljevanje sledi jutri,čakam 3 nexte!
14. september 2013
u151187
u151187
next
14. september 2013
še dva
15. september 2013
super!!!!!!!!!!!!
19. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike