Forum
spet js pišem zgodbo -.- ampak mi je res res bed in morm neki pisat.
to zgodbo posvečam moni,kristini in žanu hahaha ;D

Glavne osebe:
Js,Ines,16 let
Moni,16 let
Kristina,16 let
Žan,17 let

They are best friends.

No pa začnimo nakladat

Sem Ines, stara sem 16 let in živim v Ljubljani. Z starejšim bratom. Mama ne živi zraven, fotr pa tut ne. Imam fanta Blaža, ki se zadnje čase obnaša zelo čudno. Moji najboljši prijatelji so Moni,Kristina in Žan. Moni in Kristina sta tudi moji sošolki, Žan je pa 1 leto starejši. Skupaj se imamo najbolš.
----------------------------------------------------------------------------------

Neko popoldne sem prišla iz šole in vrgla knjige na mizo. Brat je kot ponavadi bil na faksu zato sem si kosilo mogla pripravit sama. Ko sem pojedla me je poklicala Kristina.
''Ej Ines! Pridi dans v kino.Itak je petek, pa Žan je reku da mormo it.'' reče čisto navdušeno.
''Ne no, upam da me Blaž pokliče.Prejšnji teden je reku da grema vn.''
''Pa daj no.Itak pa lahk gre z nami.''
''Bom vidla še.Vi kr idite in se zabavajte.'' rečem in prekinem. Vrgla sem se na posteljo in vzela v roke mobitel ter čakala da me Blaž pokliče, a nič. Čez 5 minut mi je zazvonil mobitel.
''Pikec končno si poklicu!''
''Kakšen pikec, ok sj vem da me maš rada ja.'' reče Žan.
''Omg Žan sorry nism vedla..Misla sm da je Blaž.''
''A še kr čakaš njegov klic?''
''ja.''
''Ah dej prid v kino ob osmih no.Če ne te pridemo mi iskat.''
''Ne no.'' rečem in se poslovim ter prekinem.
Čez 10 minut je spet zazvonil telefon....
04. marec 2012
u82175
u82175
nekstaš lahko ja :3
04. marec 2012
u59711
u59711
next
04. marec 2012
Ines:

04. marec 2012
Moni:

04. marec 2012
Kristina:

04. marec 2012
Blaž:

04. marec 2012
Žan:

04. marec 2012
Čisto navdušena spet ne pogledam kdo me kliče ampak se samo javim.
''Pikec si ti?''
''Ne.Daj a res ne misliš prit dans? Mormo ti povedat neki no.'' reče Moni.
''Pa a je tak težko razumet da hočem dans it kam z Blažom? Že 1 teden ga nism vidla.''
''Pa poklič ga ane.Pa prid dans v kino če ne pridemo mi po tebe!'' reče in prekine da nimam časa ugovarjat. Počasi sem se vdala in se začela pripravljat. Ko je bila ura pol osem sem šla od doma in prispela ob osmih do kina. Tam je že bil Žan ampak ni bil sam. Z njim je bil neki fant. Bil je nekaj posebnega. Še nikoli ga nisem videla, ampak je bil popoun *_*. Počasi sem se jima približala.
''O Ines si le prišla. Moni in Kristina prideta kmalu. Medtem ko jih čakamo pa gremo mi trije na sprehod.''
''Pa kakšn sprehod a si ti fukjen? Je že itak dost mrzlo.Če se pa teb da hodit po tem snegu pa kr hodi, ti noben ne brani!'' rečem in se kislo nasmehnem.
''Pa ka se razburjaš.Aja btw to je David. Moj bratranec. Star je enako kot ti in če boš pecala lahk kr začneš.''
''Daj vtihni in ne zajebavaj.Js mam Blaža! On je sam moj!'' zakričim in že mislim it, a me Žan prime za roko in me ne spusti. Kmalu zatem mi zazvoni telefon. Dobim sms od Blaža.

INES OPROSTI,AMPAK NOČEM VEČ BIT S TABO.KONEC JE.

Ko to preberem me David in Žan debelo gledata.
04. marec 2012
u82175
u82175
nadaljujjjjjjjj :3
04. marec 2012
Nisem spregovorila niti besede. Stekla sem ven iz kina in se tam zaletela v Kristino, poleg nje je bila Moni. Upala sem da nista videli da sem to bila jaz a mi ni uspelo. Seveda je Moni videla da jočem. Zvlekli sta me na wc in me tam spraševali kaj je narobe.
''Joj no povej že Ines.Kaj je narobe?'' reče Moni.
''Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaž!'' zakričim in še bol planem v jok.
''Konec ti je dal?'' vpraša Kristina.
''Ja.''
''Prasec zarukan! Mu bomo z Žanom pokazali svoje.'' reče Moni.

Zvlekli sta me ven iz wcja in tam je čakal Žan z svojim bratrancem Davidom. Ko mu je Kristina povedala kaj se je zgodilo je Žan sklenil da bo Blažu pokazal svoje. Poskušala sem bit boljše volje. Hodili smo po mestu in naleteli na Vesno. Vesna je zaljubljena v Žana. Ampak on v njo ne. Že ko ji Žan nameni majhen nasmešek, misli da jo ima rad.
04. marec 2012
u82175
u82175
nekst haha :'D
04. marec 2012
Takoj je objela Žana. Žan pa jo je porinil v sneg.
''Pa kaj ti je no? Na igrah uspem upecat vsakega, samo tebe ne morem dobit, pa si tak piki.''
''Dej Vesna, Žan je legenda za razliko od unih pedrov na igrah.In če se ti slikaš v tangicah še ne pomeni da bo Žan v tebe.'' reče Moni.
''Ti pa glih veš.''
''Haha vem.Midve z Ines to vse vema.In s tem prilizovanjem ne boš naredla nič.''
''Ja ma daj Vesna, speli se.'' ji reče Kristina in jo še ona vrže v sneg.
Odpravimo se naprej in sma se z Davidom celi čas gledala. Naleteli smo na Blaža..

aja pa še neki to je David:

05. marec 2012
u82417
u82417
Njeekšti... Legendarna žgodbicaa.!! Fuul dobl piššššš.!! < 33 :**
05. marec 2012
Poskušala sem da ne bi jokala. Približali smo se mu.
''O šupak.'' ga je pozdravil Žan.
''Šupak? Aha ti si torej tisti ki mi je prejšni tedn težiu na igrah zaka se ji ne javim na fon!''
''To ni važn.A veš da te je Ines hitro zamenjala že.''
Hotela sem dat pripombo a sta me Moni in Kristina ustavili.
''No dragi Blaž, naj ti predstavim mojga bratranca David ki je tudi nov Inesin fant.''
''Kaj? Je to res?' reče Blaž in pogleda mene.
David se umakne nazaj in Blaž jezen odide.
''No zdaj pa vidva počakajta tu, js, Moni pa Kristina pa gremo za Blažom da ga napizdimo.''
''Ampak....'' hočem ugovarjat ampak jih že ni več. Ostala sem sama z Davidom.
''Kaj Žan je vedno tak 'čudn'?'' me vpraša David in se nasmehne.
''Ma ja.To bi ti verjetno mogu bol vedet če sta bratranca.'' mu odgovorim.
''Ja ampak sem jaz najprej živel na primorskem.Zdaj pa sma se z mamo preselila k njim.Oče mi je umrl in mama noče bit sama tam.'' reče z žalostnim glasom.
''Aja..To pa ni lahko.Js pa živim z bratom.Drugač sm štajerka ampak sm se preselila sem k njemu ker je fajn tuki.Pa še Moni,Kristino in Žana mam tu.No pa Blaža sm mela.'' mu odvrnem in se spet skoraj zjokam.
''Aja baje bom vaš sošolc.Žan je tak reku.''
''Super.Zdaj pa js morem it.Brat je že verjetno doma.Čaw.''
''Ej Ines....'' reče in me ustavi.
''Ja?''
''Ah pozabi.Uživi.''

Hitro sem stekla do doma in po poti padla v sneg ker sem nerodna. Čisto mokra sem prišla domov in že me je klicala Moni.
05. marec 2012
u81991
u81991
Neeexty♥
05. marec 2012
u82175
u82175
nadaljuj :33333333
05. marec 2012
Oglasila sem se.
''Kaj je Moni?''
''A veš da te Blaž še vedno ljubi?''
''Haha bi rekla ja.''
''Ne resno.''
''Mhm.''
''Pa resno no,ne zajebavam se!''
''Daj nehaj.''
''In kaj sta govorila z Davidom?''
''Nič posebnega ker sm kmal mogla it.In a si lahko misliš,čisto mokra sem ker sem padla v sneg!''
''HHAHAHAHAHAHAHAHAH OMG.Štor en.''
''Ni smešno!''
''Joj no.''
Prekinila sem in šla v sobo,spet mi je zazvonil telefon.
''Pa kaj je spet a res ne morem met mira!''
Oglasil se je..
06. marec 2012
u82175
u82175
nekšššššt hh
06. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg