Uma Turqize
Uma Turqize
No odločila sem napisati eno zgodbo. Nevem pa če si jo želite videti. Govorila bo o ljudeh (otrocih), ki so posebni oz. imajo neke posevne moči. Deklica Emma, ki nas vodi skozi to knjigo je prav tako posebna. Ampak, da je posebna je izvedela šele pred kratkim in še spoznava svet nenavadnežev. Čez nekaj časa ugotovi, da njen novi svet ni le pravljica ampak v njem obstajajo tudi zlobni nenavadneži, ki želijo uničiti Emmo, njene nenavadne prijatelje in seveda skrbnico. V zgodbi izveš kako se Emma sooča z življenskimi težavi in kako premaga zlobneže. Si želiš videti to zgodbo? Glasuj v anketi!!!

(Za končno odličitev potebujem najmanj 20 glasov)

Naj napišem zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

28. julij 2018
Next
28. julij 2018
Uma Turqize
Uma Turqize
Ok, ker vidim, da glasovanje ne gre ravno dobro bom za zgodbo potrebovala še 2× Next in bom napisala zgodbo. Pa Next je lahko tudi od enake osebe
31. julij 2018
Uma Turqize
Uma Turqize
Next
31. julij 2018
Uma Turqize
Uma Turqize
Next
31. julij 2018
Uma Turqize
Uma Turqize
Hihihi
31. julij 2018
Uma Turqize
Uma Turqize
Ok, ker imam že 5× Next bom kar napisala zgodbo. Vidim pa da ste tudi veliko za resnične zgodbe. Prav naslednja zgodba bo pač resnična. Ampak zaenkrat bom napisala to. Naslednja bo pa verjetno moja življenska zgodba
31. julij 2018
Uma Turqize
Uma Turqize
NeNAVADNA
31. julij 2018
Glede na samo hitro obnovo in ime glavne junakinje sem prepičana, da gre za prirejeno verzijo knjige Miss Peregrine's Home for Peculiar Children.
Lepo, da si se odločila pisati zgodbo, ampak spomni se česa bolj izvirnega in svojega, sem prepričana, da ti bo uspelo.
31. julij 2018
Uma Turqize
Uma Turqize
Pobegli puran ja no prav imaš. Odkar sem gledala ta filem sem nora na te NeNavadne otroke in sem hotela narediti nekako podobno zgodbo, le na moderen način. Se bom potrudila narediti nekaj edinstvenega in hvala za spodbudo
31. julij 2018
Uma Turqize
Uma Turqize
Tukaj se lahko še pogovarjate o temi nenavadnežev in kej tazga ampak na tej strani nebom napisala nobene več zgodbice
31. julij 2018
No, saj lahko vedno pišeš nadaljevanje, kakšen fanfiction, samo drugič napiši iz kje si črpala navdih
In nikakor ne obupaj nad pisanjem, vsakdo ima za povedati kakšno zgodbo ^^
31. julij 2018
Uma Turqize
Uma Turqize
Definitivno jaz ne poznam besede obupaj. Si jo bom utipkala na SSKJ, da vidim kaj je to. Pisala bom še naprej ampak samo drugo zgodbo
31. julij 2018
Odlično, pošlji link ko bo pripravljena ^^
31. julij 2018
Uma Turqize
Uma Turqize
Bommm itak
31. julij 2018
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg