Forum
Jst sm se odločla,da bom pisala tole zgodbico na nenavaden način..v vsaki zgodbici predstavljajo uporabniki ljubezen za ljubeznijo ter popovn lajf..no v moji zgodbi pa ne bo use tako popovno.. mogoče vam bo za to bolj ušeč ker tudi sama rajši berem takšne zgodbice (; pa začnimo...
____________________________________________________________________________________
Naj se vam predstavim(: Moje ime je Lucy in sem stara 15 let. Moji starši so ločeni in živim samo z mamo ter mojim bratom Harryem (ne zgodba ne bo o 1D). Harry je star 20 let in ima punco Sarah.
Skupaj sta zelo srečna in se imata rada..Nameravata celo ustvariti družino in zelo sem srečna za njiju. Nisem vam še pouedala za moje življenje..Nisem le navadna najstnica temveč sem zelo posebna..Zelo mi je ušeč emo stil in ze kar nekaj časa poslusam rock ter metal..(: Seveda se se nisem čisto poslovila od pop glasbe ker mi je tudi ta zelo ušeč..Velikokrat sem depresivna in moje življenje se je čisto postavilo na glavo..mogoče je use le v moji glavi ali pa sem res tako nepriljubljena in me nihče ne mara.Kljub temu, da sem se spremenila in da imam sedaj bolj temačne misli še vedno spoštujem starejše in sem prijazna..Tega mi nihče NIKOLI ne bo uzel
To sem jaz:

Harry

Sarah

___________________________________________________________________________________
Zjutraj me je zbudila budilka..Vstala sem ter preverila facebook,instagram in podobno(:
Ko sem bila ze malo bolj zbujena sem vstala iz postelje ter odšla v kopalnico, da sem se zrihtala.Nase sem navlekla črne hlače ter bmth majico.(;

Odšla sem v kuhinjo kjer sem si pripravila malico za sabo saj nisem imela več časa zajtrkovati.

Nisem ravno dobra v delanju sendvičev ampak z vajo prideš daleč.
Hitro sem uzela torbo ter odšla..Danes je prvi dan šole in preselila sem se v novo mesto zato nikogar še ne poznam. Upam,da se bom z kom ujela a kaj ko vem,da se ne bom.:/
__________________________________________________________________________________
Za enkrat bo to to ker hocem videti če bo kdo sploh brau..ily all<3

boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. junij 2014
ja
15. junij 2014
hvala
prosim pouej se enmu da dam naslednji deu
16. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg