Forum
u127848
u127848
upam , da vam bo zgodbica všeč in še to ( prvič pišem )
__________________________________________________________________________________________
Sem Evie , stara sem 15 let in živim proč od velikega mesta. Živim v hiši in imam dve najboljši prijateljici Lee in Erin . Erin je 20 dni mlajša od mene , Lee pa 15 dni starejša od mene . Smo BFF.

Jaz:

Lee:

Erin:

to je moja hiša:

Zbudil me je klic Lee. Najin pogovor:
jaz: kaj je?
Lee: Evie a prideš k men domov ?
jaz: moram se še preoblečt in pojesti zajtrk zbudila si me.
Lee: o sorči ampak veš tut Erin pride !
jaz: kdaj pa?
Lee: čez 1 uro
jaz: ok
zaključili sva s pogovorom .
hitro sem ustala in odhitela v kuhinjo. Za zajtrk sem imela :

bilo je slastno . Hitro sem se oblekla .
moja obleka:

(glej samo obleko)
hitro sem odhitela do Lee-jine hiše tam sem že videla Erin in Lee .

Lee-ina obleka:

Erin-a obleka:

pozdravile smo se in šle v Lee-ino sobo . Uprašala naju je , če bi lahko prespale pri njej . Erin: bom uprašala zdi se mi , da mi bo mami pustila . Jaz: nevem samo mogoče se nam nasmehne sreča in mislim , da mi bo mami pustila ; ) Lee: meni mami že pusti : ) tako smo poklepetale in jaz sem poklicala mami (najin pogovor) :
jaz : mami ?
mami: kaj je Evie?
jaz: bi lahko.....
mami: povej že (neučakano)
jaz: bi lahko prespala pri Lee?
mami : no ja samo brez traparij
jaz: itak bo Erin tudi z nami
mami : samo pridi spakirat domou.
jaz : O hvala mami najboljša si !
zaključili sva. hitro sem se poslovila od Lee in Erin in odhitela spakirat . Med tem me je klicala Erin in povedala , da gre lahko prespat k Lee . Ko sem spakirala sem se poslovila od domačih in odhitela k Lee . Tudi Erin je že prišla . Lee nama je razlagala o .......
_______________________________________________________________________________________
1.) O čem je razlagala Lee?
2.) kako bodo doživele noč?
3.) mnenje?
4 next?
11. maj 2013
1.) O čem je razlagala Lee? nvmm
2.) kako bodo doživele noč? nwm
3.) mnenje? ful arska zgodba
4. ) next? Nnnnnnnnnnnexxxšt
11. maj 2013
1.) O čem je razlagala Lee? V koga je?
2.) kako bodo doživele noč? Nwm...
3.) mnenje? Cool
4 next? JAAA
11. maj 2013
u125064
u125064
1. nevem
2. nevm
3. najbolž
nexxxxttttttttt
11. maj 2013
nnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeexxxxxxxtttttttt
11. maj 2013
u127848
u127848
vaš next
usedli sva se na Lee-ino posteljo . Lee je govorila o skrivnostih katerih jih ne vemo celo ona in je rekla , če bi jih rade izvedele. seveda sva z Erin prikimali . Lee je govorila o stari knjigi na podstrešju . Z Lee in Erin smo se odpravile na strašno podstrešje. Ko smo se vzpenjale po stopnicah je Lee odprla podstrešno loputo , vstopile smo v temno podstrešje . Lee je prižgala svetilko . Svetile smo si v temi ko je prišla do skrinje ... Odprla jo je. In pokazala na pradedijevo knjigo.Noter so bile še druge stvari , ki jih še ne poznam. Usedle smo se na staro zofo ( kavč) . In Lee je odprla prvo platnico knjige , ki je bila polepljena z starimi neločljivimi slikami punčke. In pialo je NA LASTNO ODGOVORNOST! Seveda smo bile radovedne in smo obrnile list na drugo stran ... Pisalo je Klicanje duhov in izvedite resnico . NA LASTNO ODGOVORNOST! Navodila.....
POTREBUJEŠ : svečo (Belo) , ouija ploščo , dišečo palčko , papir , pisalo , prisotni 2 osebi. Ljudje , ki so resni in spoštljivi , očistite svoj um vseh negativnih misli , um mora biti čist in jasen .Osebe,ki so depresivne,nervozne ali pa imajo kakršnekoli druge psihične motnje ali pa so pod vplivom pomirjevalnih tablet ne smejo biti prisotne pri uporabi ouija plošče. Duhovom nikoli ne postavljaj uprašanj o svoji smrti ali drugih. NE IMETI PREKRIŽANIH NOG! Izreči naglas ( morate biti mirn) Z močjo višjih sil,duhov vodnikov in angelov so vsi sodelujoči uporabniki quija plošče v tej seansi zaščiteni pred vsemi negativnimi vplivi,energijami in zli duhovi. IZGOVARJA ENA OSEBA IN SE PRI TEM NE SMEJE ! in izgovori še to : ali je kateri duh prisoten,ki želi komunicirati z menoj?Trenutek kasneje izreci te prosim,da govoriš z menoj le preko ouija plošče.Ko boš pripravljen prosim premakni ploščico na yes(da) ali pa jo zavrti v krogu. in tako dalje..... je pisalo in pisalo . Nismo mogle preko sebe , da ne bi to poskusile .
ouija plošča:

Uzele smo belo svečo , ki je bila priložena v skrinji , postavile ouija ploščo in bile smo resne (malo skoraj ne) in Lee je izrekla : Z močjo višjih sil,duhov vodnikov in angelov so vsi sodelujoči uporabniki quija plošče v tej seansi zaščiteni pred vsemi negativnimi vplivi,energijami in zli duhovi. Malo kasneje je še dodala: ali je kateri duh prisoten,ki želi komunicirati z menoj? in je rekla še to rosim,da govoriš z menoj le preko ouija plošče.Ko boš pripravljen prosim premakni ploščico na yes(da) ali pa jo zavrti v krogu.
Nog nismo imele prekrižane in malo nas je bilo strah ampak je Lee namesto kateri juh je prisoten , hihihi in začele smo se smejati... komaj smo se nehale smejati smo slišale ...
4.) next?
12. maj 2013
u127848
u127848
ups Lee je rekla namesto kateri duh je rekla kateri juh
12. maj 2013
u125064
u125064
next
12. maj 2013
1.) kaj so slišale Evie , Lee in Erin? Nwm
2.) kaj se jim bo zgodilo nwm
3.) mnenje? CAAAAAAARRRRRRRRRSKA PA PRROSM VSE K BERETE DEJTE BOLJ DOŽIVETO NEXT ne samo next KER JE RES huda ZDODBA!!!
4.) next? NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
12. maj 2013
u127848
u127848
povejte gdaj naj napišem next k nimam velik bralcev
12. maj 2013
u125064
u125064
pišiiiii zzzzdddeeeejjjjj
12. maj 2013
u129907
u129907
next
12. maj 2013
PA DEJTE MAU BOL DOŽIVETE NEXTE NO!!
12. maj 2013
u129907
u129907
nnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxtttttttttttttttttttt next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next evo bolj dozivet next!!!!!!!!!!!!!
12. maj 2013
NEXT!!!
12. maj 2013
u87744
u87744
next, pa čist tko, a veš de imam jest sorodnico v ameriki in ji je ime Erin? next!
12. maj 2013
u127848
u127848
vaš next
zaslišale smo glas , ki se je smejal o.o zelo nas je bilo strah in kar naenkrat se je ouija plošča premaknila ! mislile smo , da je z nami duh in smo uprašale 'ali si z nami?' in ouija plošča se je premaknila na da (yes) . Stisnile smo se močno skupaj . o.o bilo nas je zelo zelo ..... strah in kar naenkrat je Erin izrekla nič nam ne naredi čisto prijazne smo oprosti , če smo te zmotile!!!! Kar na enkrat smo zaslišale mlad glasek , ki je rekel ne bojte se prijazna sem. Uf oddahnile smo si ampak nas je bilo še vedn strah zelo strah! prikazala se je podoba in rekla ime mi je Abby . Vsaka od nas se je predstavila.
Abby (duh) samo da je tema : https://pizap_gallery.s3.amazonaws.com/users/100000792182990/medium/pizap.com10.9245474915951491368376127749.jpg
Srce nam je še vedno bilo zelo hitro in močno, a Abby j bila mirna in prijateljska.
12. maj 2013
u129907
u129907
1.) kaj se bo zgodilo?nwm
2.) mnenje?zakon zgodba,nujno pisi naprej!!!!!!!!!!
3.) next? nnneeexxxxt nujno !!!!!!!!!!!!
12. maj 2013
u127848
u127848
Hwala AmyCandler! naslednji nexxxt napišem zate!
12. maj 2013
u127848
u127848
in hwala ♥ sωᴇᴇт_ɢıʀʟ :૩ , da teko spodbujaš zgodbo in vse ostale tudi zate napišem naslednji Next
12. maj 2013
u131737
u131737
Nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttt
12. maj 2013
u131737
u131737
1.) kaj se bo zgodilo?nwm
2.) mnenje?supr zgodba ever
3.) next? Itak,nexxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttt
12. maj 2013
next!!!!!!!!!!!!!!! super je!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
12. maj 2013
u129907
u129907
hvala
14. maj 2013
u127848
u127848
ah sej je ok asja jamar
14. maj 2013
u127848
u127848
dans napišm next
14. maj 2013
u127848
u127848
vaš next ( za AmyCandler , ♥ sωᴇᴇт_ɢıʀʟ :૩ in še posebej ze mojo BFF Erna333 ) in hvala Amy da zelo spodbujaš zgodbico in ♥ sωᴇᴇт_ɢıʀʟ isto!!!!
Bila sem zelo živčna in prestrašena saj sploh ne morem verjet , da se pogovarjamo z duhom oz. duhico? ... Abby je mirno rekla ne bojta se me zelo sem prijazna in nočem vama žalega , čutim vajino razbijanje srca , zelo sta se me prestrašili . kako je pa to izvedela? še jst ne vem. Abby (duhica) je rekla: bi bile prijateljice? Mi smo bile tako osuple , da smo samo prikimale. Kar naenkrat nam je pričela govoriti svoje šale in dogodivščine postale smo neke vrste prijateljice . Abby je začela malo stokati . Lee jo je uprašala zakaj stoka . Abby je samo uzdihnila in pričela govoriti.... Sem Abby in stara sem 15 nekega dne ...... ( začela je spet stokati) Mi ji nismo nič težile zato , ker piše da duhovom ne smemo dajati uprašanj o njihovi smrti. Abby je spet pričela govoriti: Takrat je prišel mimo avto mislm noter je bilo 4 ljudi ki so bili močno pijani.... OO sama nam bo povedala o svoji smrti????? Abby: Videla sem samo luči in kar naenkrat so šli skozi mene mislm kar čez mene in tako mislm tako sm tu kot duh mislim ...... Ojoj bogica !!! Abby: Mama in oče sta mi že prej umrla samo moja mačeha in očim sta zelo žalovala
No tako sem nekje v moji stari hišici ki je propadla zaspala in videla nekaj zanimivega! o.o kako ste me poklicale mislm videla sem kako ste klicale duhove in prišla sem k vam ; )
O bogica Abby samo zanima me če je imela fanta mislm če je že bila zaljubljena. Kar naenkrat je Abby pripomnila : Čutim , da vas zanima , če imam fanta ali če sem ga imela..... OMG. kako mi je prebrala misli????? Abby : ja imela sem ga mislim zelo sva bila zeljubljena !!! in , ko sem pristala tukaj ( umrla ) sem videla kako se joka mislim kako je žalosteen :'( srce mu e skoraj počilo ( od takrat ga nisem več videla ime mu je bilo Jake.
Jake ( Abby-in fant ) :

V rokah je držala sliko od njenega fanta . in se pritem nasmehnila : )
14. maj 2013
NEXT!!!!!!!!!
14. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg