Forum
Hey spet jaz nekateri me že poznate tokrat bom pisala z mojo prijateljico EMMILY. Zgodba bo govorila o ljubezni med mačko Lizo in človekom Jamesom. Za začetek pa si želiva dobiti 3 next te. Upave da vam bo zgodba všeč. Ker je ta zgodba prva, ki je tako zelo posebna in drugačna. No upam, da boste ob branju uživali vsi ne le midve, ki bove pisali.

Ali boš bral/a:

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

03. avgust 2017
Next
03. avgust 2017
I♥Stars&Music♪★
I♥Stars&Music♪★
Tako, ja. Sledite vzoru LoveAnimals
03. avgust 2017
I♥Stars&Music♪★
I♥Stars&Music♪★
03. avgust 2017
rockgirl
rockgirl
Next
04. avgust 2017
I♥Stars&Music♪★
I♥Stars&Music♪★
Se en Next!
04. avgust 2017
1 Next bo jutri ali v nedeljo
04. avgust 2017
ja danes ali jutri sory
07. avgust 2017
Next
07. avgust 2017
Hey prvi Next je tu jej

Živjo jaz sem James Bowen:

Moja zgodba se začne, ko sem dobil stanovanje od socialne delavke. Ravno sem bil pod prho, ko se je v nekaj začelo premikati. Najprej sem se ustrašil in se obrisal nato pa sem se odpravil pogledati kdo me tako zelo straši in plaši sredi moje prhe. Tako sem se odpravil v kuhinjo in zagledal mačko, ki je jedla moje kosmiče. Bila je tako lepa kot Garfilt .

A ni lepa???
Naslednji dan pa sem ji poskušal najti lastnika a neuspešno. Dal pa sem ji ime Liza.
Za nadaljevanje potrebujeve 4 Next-e
07. avgust 2017
A da ne pozabim če koga zanima kdo sta v resnici in zakaj sta tako posebna naj mi piše plis
07. avgust 2017
Next
07. avgust 2017
Next, ka lahka malo daljše nexte pišeš
08. avgust 2017
Next + nova bralka.
08. avgust 2017
ja lahka bom sory
08. avgust 2017
I♥Stars&Music♪★
I♥Stars&Music♪★
Prihaja Next!
Z moje strani
11. avgust 2017
I♥Stars&Music♪★
I♥Stars&Music♪★
~Liza~
Na okenski polici sem uzivala v toplih soncnih zarkih, ki so me prijetno greli. Uzitek ni trajal dolgo, saj sem kmalu zaslisala zvok prhe. Le kdo je tukaj? Odpravila sem se pogledat. Videla sem, da je pod prho clovek. Le kako lahko ljudje tako dolgo stojijo pod vodo? In zakaj? Ta vprasanja so se mi porajala v glavi, a skleda kosmicev, ki sem jo zagledala, je pregnala vprasanja iz moje glave. Ko sem ravno uzivala v kosmicih, me je presenetil clovek. Tujec. Ob pogledu nanje se mi je najezila dlaka. A disal je prijetno, kar sem ugotovila, ko je svojo smesno dlan stegnil, da bi me pobozal. Izmaknila sem se mu. A ni odnehal. Cez nekaj dni sem mu ze pustila, da me he ljubkoval. Velikokrat so me prisli gledat tudi drugi ljudje. James mi je bil bolj vsec. Ko so se me ljudje navelicali, je name pripel moder povodec, me fotografiral in se z mano odpravil na sprehod. A sprehodi z mackami niso vedno dobra ideja...
https://resizing.flixster.com/nFyL3zFEi4frEo0TZ1kXV9kNzw0=/300x300/v1.bjsxNDMxNzc5O2o7MTc0MzE7MTIwMDsxNTM2OzE5MjA
11. avgust 2017
I♥Stars&Music♪★
I♥Stars&Music♪★
Za nov del rabiva 5 Next- ov
11. avgust 2017
evo slika Lize:
11. avgust 2017
Next
12. avgust 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg