Forum
Stekla sem dol po ulici in se ustavila pri vodnjaku.Nikjer ni bilo nikogar.Vsedla sem se na rob vodnjaka in gledala na popisane stene.No, ime mi je Anne.Imam brata in stestro, ki sem ju izgubila.Ko so mi umrli starši so me dali v posvojitev, vendar sem pobegnila.Hotela sem najti mojo sestrico Misho in brata Kenndalla.A zdaj sem tukaj.Sredi ničesar.Zazrla sem se v globino vodnjaka in v njem zagledala...kovanec.Pravcat kovanec za 2 evra.Poželjivo sem ga zagrabila.''Nekaj pa le imam.'' sem zamrmrala.Vtaknila sem ga v žep in stekla proti bližnji slaščičarni.Na poti sem našla staro, a lepo ohranjeno torbo.Skomignila sem z rameni in jo pobrala ter stekla do slaščičarne.Tam sem si kupila majhen kolaček in sok.Sok sem popila, kolaček pa dala v roko.Nato sem stekla proti jezeru.Tam sem imela na drevesu nekakšno zavetje.Kolaček sem vtaknila v torbo in splezala gor.Udobno sem se namestila in planila na kolaček.Nenadoma sem na bližnji veji zagledala črno muco.Gledala me je s svojimi velikimi,modrimi,prijaznimi očmi.Nisem mogla kaj, da ji nisem daka malo kolačka.Elegantno je na svojih tačkah pristopicala do mene in pomljaskala kolaček.Dala sem ji ga še malo, ostalo pa sem dala v torbo, saj sem popolnoma pozabila na lakoto.
04. december 2010
u32322
u32322
NEXT
05. december 2010
u6488
u6488
next
05. december 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg