Forum
No, jst sm coco12 in mam pisateljske ambicije, in bi rada mnenje ljudi ki jih ne poznam in mi lahko rečejo da je moje pisanje zanič, medtem ko mi prijatljice govorijo kako je oh in sploh dobro. No takole je:
P.S.: Bodite iskreni!
---------------------------------------------------------
1.del
“Okej, kako sem postala igralka? Jah, zapleteno vprašanje. Veste nisem bila že od rojstva vsa navdušena nad njim, če sem odkrita je bil v mojem pogledu plehek. Ne morem tudi reči da me je nad le tem navdušil eden od sorodnikov, pa kaj še. Noben od njih ni prišel dlje od profesorja ali medicinske sestre. V bistvu me je navdušil Disney Channel, vem da se sliši neumno in vse to, ampak je res. Sem zaradi tega čudna?"
Vendar me je King še vedno gledal kot bi se z raketo odpeljala k njemu in bi mu povedala da ga bom v tem trenutku ugrabila in ga odpeljala na neptun. Lepo vas prosim on naj bi bil priznan voditelj?
No, vam ki bi verjetno bolje razumeli vse skupaj verjetno vam bom povedala vso zgodbo (no v bistvu si jo boste prebrali sami v dnevniku (cenzuriranem seveda) ki ga pišem že hm... dolgo).

Avgust, 1995, sedenje pred televizijo

------------------------------------------------------
No, to je bil začetek, Kašken se vam zdi razpišite se.

Jutri zaresno dobite 2.del tako da prosim samo komentarji za zgodbo, brez nekstov?

Kakšen se ti zdi prvi del (hočeš da nadaljujem)[imam možnosti]?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. avgust 2012
nexttt zanimiv odštekan začetekk hmmm komi čakam drugi del
vidim da bo zgodbica drugačna od drugih prosim če mi sporočaš na zs ko bo nadaljevanje ker včasih nea pozorno spremlam
04. avgust 2012
Pride gor naslednji del čez.... am pol ure približno

xxx
05. avgust 2012
----------------------------------------------

2.Del

Avgust, 1995, sedenje pred televizijo
Ah, ja, kaj ko bi jaz bila gor na oddaji, mislim verjetno bi vse ZASRALA, ker sem pač Isa (Daljše Isabell, a kaj ko je mami preveč prtegnena (oprostite za to neslovnično besedo gospod urednik in prosim ne zbiršite je) da bi mi dala navadno slovensko ime, da ne omenjam da si je priimek spremenila v angleškega(čakaj zakaj sem to potem sedaj omenila? UPS), mislim HALO katera mama ali će se bolje izrazim katera normalna mama naredi TO? Hm, vaša verjetno ne... Tako da sem sedaj Isa Night. UGH). No kje sem ostala? Ah, igralstvo, zanimiva reč(zvenim starinsko? Upam da ne..). A kaj ko nimam pojma od pojma kar se tiče igralstva. Mislim vsaj ne toliko kot Julia Roberts in Elizabeth Taylor. Nekaj pa le vem. Mislim da preveč MISLIM IN NIČ NE NAREDIM!!! No znam se premikati in govoriti hkrati, kar za dosti ljudi pedstavlja težavo (sploh moji sošolci). To šteje ne? Jah, mogoče bi mi nekega dne uspelo...(v prevodu ob svetem NIKOLI!!!)
Čakaj (preneseno)! Kaj pa če zadanem loto? Potem bi imela dovolj denarja za v Hollywood? Car-ica na 2! Ha, znam matematiko. No, nazaj na temo.

NAČRT ZA ZAČETEK IGRALSKE KARIERE: Napisala: Isa Night
1. Vso žepnino porabi za nakup Loto srečk za največji dobitek;
2. Gledanje vsej filmov ki kaj veljajo;
3. Gledanje vseh Loto žrebanj;
4. Nakup hiše in Nepovratne karte za v Los Angeles;
5. Grem na VSE možne avdicije;
Voila
Obvladam..v načrtovanju neizvedljivih načrtov!! (It happens(Sem črkovala narobe?)
------------------------------------------------------------

Tole je drugi del
05. avgust 2012
next
06. avgust 2012
nextt
06. avgust 2012
Okej, you want the 3rd part, you got it one

-------------------------------------------------------------------------
3.del

AVGUST(3tednepozneje), 1995, V TRGOVINI-NA KLOPCI
Ha! Kupila sem skoraj vse srečke kar jih je bilo v prodajalni (tudi tiste za praskanje) in sem trenutno na delu (praskanje,haha!). Do sedaj sem zadela.........1500 tolarjev. UGH! Potrebovala bi vsaj hm kakšnih 5000 milijonov dolarjev (tudi tolarjev se ne bi branila)???
No, tak je bil moj začetek, in tako sem se sploh zagrela za igranje, prevrtimo sedaj kolo časa naprej na leto 2000, še eno prelomnico v mojem življenju.

----------------------------------------------------------

No tole je 3. del ki pa je zeloooooooooooooooooooooo kratek, pride pozneje 4. del ko ga dokončam.
06. avgust 2012
nexttt
06. avgust 2012
sam mal
morem ga napisat , pride kmal
am, dejče ti je všeč povej še prjatlcam
06. avgust 2012
ni frke
06. avgust 2012
no ker tega noben ne bere očitno, sm se jst odločilada zgodbene bom več objavljala (pisala bom še

xx
07. avgust 2012
neext pa to hitr
07. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg