Forum
Etola. Spet sm js tu sam nism sama. ;D
še NEŽAA in HANAA sta z mano. ;D ♥
Skupi bomo pisale eno zgodbico. ;D
Če ti bo zanimiv beri&komentiri; če ti pa nebo pa ne beri&ne komentiri&mrš. ;D (:
Zmišlevale si bomo sproti; kr eni znajo žiucirat kr sprašujejo kaj se bo nprej zgodil, tko da P.L.I.S ne sprašuj&ne žiuciri. ;D
I THINK TJAT'S ALL! Enjoy. ;D

nej napišemo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

20. september 2010
upsaa. xDD THAT'S*** xDDD
20. september 2010
u24232
u24232
Ja ja jaaaaaaaaa
20. september 2010
je vreju? če ni loh novo nardimo. xDD
20. september 2010
u24232
u24232
najbolš, je, kr prvi del nared, alpa ti Hanaaaaaa
20. september 2010
men je useen ktera ga nardi. xD
20. september 2010
*pišeem* xDD
20. september 2010
u18082
u18082
Čakamoo Prwii DeŁŁ...)
20. september 2010
u24232
u24232
jej
20. september 2010
u24232
u24232
KAtjaa

dejmo
20. september 2010
u24232
u24232
jutr preber, letim
20. september 2010
a že grešš....
škoda bom jzzt še nadeŁjewaŁa...
20. september 2010
Heeiia. ;D Sem Vanessa. Vsi me kličejo Nena. To mi ni preveč všeč a sem se že navadila. Da se predstavim; sem srednjevelika najstnica. Stara sem petnajst let in hodim v deveti razred. Trenutno so počitnice oz. drugi dan počitnic. ;D Oujeaa. xD Ljubiim počitnice. (: No preidimo k stvari; imam dve najbolši prijateljici: Maggie in Noah. ;3 Hodita v isti razred kot jaz. Mamo se najrajši, res ju nebi dala za NIČ na svetu. Nikoli se še nismo skregale, dokler.....

Aaah. Spet sem se zbudila sredi noči, vsa prepotena in zmedena. Že tretji dan zapored me mučijo nočne more. -_____- Hodim po temnem gozdu, nekdo me lovi, tam so duhovi in volkovi in...in...Mama me je stresla. Kar ustrašila sem se je. Skočila sem z postelje in stekla v kopalnico. Ura kaže pol tri. Zazehala sem in se pretegnila. Mama je prišla za mano. ''kaj zdaj?'', je na pol zehnila. Zavzdihnila sem. ''greš nazaj v posteljo?'' Pokimala sem. NIsem bila dovoj naspana in niti nisem imela volje, da bi spregovorila. Tako sem v svoji luknjasti pižami šla nazaj v posteljo. Legla sem in roko položila na čelo. Obraz sem imela leden kot led. Kar naenkrat pa sem zaspala.
20. september 2010
etolaa. ;D

NEŽAA. ;O
sorii nism mogla hitrej. -.- xD
Hana. Next. xD
20. september 2010
u18082
u18082
PŁisss
NeXTTT
20. september 2010
bom......

ZbudiŁa sem se zjutraj ob 8ih...Kar zgodaj zame...Nisem hoteŁ razmišŁjati u učerajšni nočni mori zato sem se kar obŁekŁa in šŁa do kuhinje.. Tam ni biŁo nobenega.. Mama je biŁa v sŁužbi in brat pri prijateŁju. Očeta ni bilo saj je ßiŁ na sŁužeben potpwanju u Hawajih...Ahh bŁagor njemu...Jzzt morm bit pa tuki in tŁe od dougčasa umirat. Ampak,ker sem skŁeniŁa da se bo tega nehaŁo.(dougčasa) sem pokŁicaŁa Maggie...
J~Jzt
Maggie~M
_________
J: Haaaaj..my dear...a se keii dans dobimo...
M: Heii....Ja itaq Łubica seweda...
J:Kdaii pa?
M: Łahk se ob 13ih a bo oukeiii?
J: Bo...Bo....deii powej še Noahi pa se wimo....
M: U parku.?
J:Jap..oukeiii....PaPa..
M: PaPa..Łubica...
________
in že je prekinŁa...No in kaii bom jzzt zdeii deŁaŁa...do 13ih....Ahhh se bom že nečesa zmisŁiŁa...
20. september 2010
A bo....oukeii?
Next...?
Naj ena od waju nadaŁjuje..
20. september 2010
Nextii...
20. september 2010
Next
20. september 2010
Napreiii
20. september 2010
Ja itaax da je oukeei. ;D
že pišem. ;D
20. september 2010
Najprej sem si šla pripravit zajtrk. Ko sem se najedla pa sem šla v sobo. Vklopila sem radio in ga navila do konca. Poslušala sem svoje najljubše pesmi in seveda plesala. Hodim tudi na plesne vaje hip-hopa. Jutri je zadnja vaja v počitnicah. -.- Neee! Kako bom preživela brez plesnih? Umrla bom. xD Medtem ko sem plesala pa je zazvonilo pri vratih. Utišala sem radio in stekla po stopnicah dol do vrat. Hotela sem jih odpreti a sem se spomnila da je zaklenjeno. Aaaah. -.- -.- Stekla sem spet nazaj gor, pograbila ključe in že sem bila spet pred vrati. Odklenila sem in presenečeno zamežikala ko sem pred vrati zagledala Josha. (Hanaa. xD) Zameglilo se mi je pred očmi. ''eee. Oprosti, mislil sem da tukaj živi Stella.'', se je pričel opravičevati. Aaaaaa! Prvič je spregovoril besedo z mano. O: Če se ne bi držala za vrata bi tako ali tako menda padla. ''eee, ah. Am, saj ni nič.'' Blago sem se nasmehnila. ''Stella živi eno ulico desno.'', sem dodala. Nasmehnil se je, zahvalil in odšel. Zaprla sem vrata in na ves glas kriknila. JOSH je bil pred mojimi vrati. Josh! Stavim da se mi sanja.!! xD
20. september 2010
etolaa. xD

Next? ;O
20. september 2010
že spitee.? xDD
čakte bom še pixe dala. ;D
20. september 2010
Nenaa:

20. september 2010
Josh: http://media.photobucket.com/image/thecomputernerd01/kyuuketsuki_kyousuke_kitty/l_6253bb6b766949139a38eca58db6b863.png
20. september 2010
Maggie in Noah:

20. september 2010
če niso vreji loh spremenita. ;D
zdeii pa grem. Baaay. xD
20. september 2010
u24232
u24232
okej bom:

Vdihnila sem, saj sem zdajle res dolgo zdržala brez dihanja. JOSH je nil pred MOJIMI vrati..Oh...=) Pogledala sem na uro. Še 3ure, sem si mislila. "že vem!" sem rekla, nevem komu in odšla v computer room, v kateri sem večinoma jaz.xD Hja..
Prjavla sm se na FB in pogledala če je kej novga. NČ!!!
razn eno obvestilo, ker ie itaq usak dan, k je Noahh naredla eno sliko in se pogovarjata pol tm z Maggie.
BTW...Šla sm useeno pogledat in videla da ni to!!!
pisal je JOSH in to na MOJ PROFIL!!!!!!!!! Jeeeee!
pogledala sem.
pisalo je:

next?
21. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg