Forum
u73868
u73868
ta zgodbica je znanstvenofantastnična
upam da vm bo ušeč
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

bil je sončen dan.na nebu ni bilo niti enega oblačka in sončni žarki so me prijetno žgečkali po obrazu.ptice so pele prelepo pesem ki je naznanjala da je pomlad tu.sprehajala sm se po našem ogromnem vrtu in duhala cvetlice.bile so vseh barv.rdeče,modre,roza,vijolične in še bi lahko naštevala.naslonila sm se na mrzel kamnit steber.zapihal je topel veter in mi razmršil lase.pogledala sm okoli.nekaj se je zalesketalo v travi.približala sm se in zagledala verižico.bila je presprosta.navadna vrvica na njej je visel majhen zlat medaljon okrašen s različnimi vrsti draguljev in kamenja.obesila sm si ga okoli vratu in odšla proti domu.

a boš brau/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. april 2013
u70873
u70873
nexttt
30. april 2013
u73868
u73868
da vm predstavm junakinjo ker v zgodbi ne bom ker se trudm da bi pisala kokr knjigo in v knjiga ne piše: hoj jst sm bl bla bla stara sm bla bla in živim v bla bla no nazaj k junakinji.ime ji je Mia Rondial,stara je 17,živi Londonu.ampak ta zgodba se ne dogaja v sedanjosti ampak v srednjem veku.ona je plemkinja ima očeta,mamo,mlajšo sestro im mlajšega brata.uživite v branju!!
%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%%

odprla sm vrata in takoj zaslišala očetov jezen glas ''Mia!si to ti?'' ''ja'' sem mu odgovorila z zdolgočasenim glasom odgovorila ''kje si bila?kmalu bo kosilo!takoj se pojdi preobleči.taka ne moreš jesti kosila s lordom Givadijem.uredi se in pri kosilu se lepo obnašaj''mi je naročil in nisem imela izbire razen tega da se grem preobleči.odšla sm gor po stopnicah do svoje sobe in se zazrla v ogromno omaro.oblekla sm si prelepo rdečo obleko z zlatimi vzorci na njej.sprednje lase sm si spela v kito in jih združila v čop.izgledalo je kot da imam krono iz kit.dodala sm še malo zlatega nakita in bila sem pripravljena.gosa sta prišla.bila sta lord Givadi in njegova žena.bila sta razkošno oblečena.vsedli smo se z našo dolgo mizo.starejši so se začeli pogovarjti in vsi so jedli.nism sledila pogovoru.občasno sm prikimala in se zasmejala.vedno sm morala biti vljudna.ko se je kosilo končalo sm odšla na vrt kot običajno.rada imam naravo.na vrtu se sprostim.gledala sm nekam v daljavo.sploh se nism ozirala na čas.sonce je začelo zahajati zato sm se odločila da grem noter in se odpravim spat.

a je zlo bedn?
komentarji,pritožbe,vprašanja,pohvale...
next?
30. april 2013
u70873
u70873
nextttt
30. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg