Forum
strmela sem v deana, ki mi je nekaj nakladal, nisem ga poslušala, "Meli, a sploh posluaš?" je končno ugotovil, da nisem osredotočena nanj. "ne," sem odkrito odgovorila. zvzdihnil je, "torej ti povem še enkrat..." še vedno ga nisem poslušala, zastrmela sem se v njegove čudovite modre oči in zamaknjeno kimala. "torej se strinjaš?" "ha?" me je kar vrglo pokonci. "spet nisi poslušala? mislim,da bi morala..." "da bi morala kaj?" sem ga spodbudla. "da bi morala končati," "končati?" sem se začudila, on pa je pokimal, vem kaj si mislite, oh še ena bedna zveza se je končala.... ampak to ni bila nobena zveza. "kaj bosta pa rekle suzi pa sabina? tudi one so del tega," sem tiho rekla. "nimamo razloga, da v tem iščemo potuho..." "pa saj..." "ne!" je končal debato, "ni dobro,da tako vohunimo okoli, nevarno je," "ničesar nam ne bojo naredili.... moji starši so..." "in vseeno jim ne zupaš..... no vsaj ne toliko..... saj si se ti spomnila, da bi 'malo' povohunili, ne?" zavzdihnila sem. "to je bilo za zabavo.... ampak še vedno mi ni jasno, od kod jim ves ta denar...". sem se zamislila...

a nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg