Forum
u67561
u67561
Okej. Pri prejšnji so se mi slike neki zje*ale, a bo sedaj brez slik. Žalim slućaj!:*
Jaz -> Deja,13 let.
Moja najboljša prijateljica -> Evelina -> 12 let.
Moja življenjska ljubezen -> Luka -> 16 let.

Torej:
Evelino poznam nekej manj kot 2 leti. Spoznali sma se po msn.ju in postali na čarovnicah na Goričkem najboljši frendici. Lukeca sem tudi spoznala po msn.ju in postala sma si dobra frenda. Nato me je začel spraševati o zvezi, letih, kje sem doma....! Bilo mi je nerodno. On Ljubljana - jaz pa čist na drugem koncu. Ni mi bilo jasno kaj hoče, a sem pogovore nadaljevala. ~Evelini sem use zaupala. Ni bilo besedice, ki je nebi vedela kot o meni, Lukecu in o čemerkoli drugem.~
Z Lukcom sem se pogovarjala skoraj usak dan, imela sva kamero in tudi zdrkal si ga je pred mano.Jaz sem 2-3 rajcala in blo mi je ful ušeč. Malo mi je blo nerodno, a me je ful zanimalo in sem nadaljevala. Zavedala sem se, da se ne boma mogla videt, ker sma si predaleč. FUL me je zainterisiral in uprašala sem ga, če se lahko dobima. In ja. Odgovor: 'Potrudil se bom'...In ja, neki časa sma si pisala in ko bi u februarskih počitncah lani mogu prit je on šel na smučanje. Prejokala sem skoraj cele počitnice. A nič, maja u počitnicah letos se boma videla. To že vema....In ker sem jas ful potrebna to komej čakam....upam, da se mi bo uresničilo to, da boma imela spolne odnose. Že zdaj se samozadovoljujem z dildotom ...

~Nextej če ti je ušeč.
27. februar 2012
u17422
u17422
next! :*
27. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg