Forum
u44816
u44816
HeŁouzz!
Pisala bom eno zgodbico, ka so mi fffuul ušeč vaše. Pa ker sem brala to, pa ono(ni se mi jih dal komentirat) sem mal skombinirala in je ratala ta zgodba~izmišljena afkorzz.

Vse se je začelo tistega dne ko je moja BFF Hana imela brzdej in sem morala nujno na praty. Zvečer smo šli v disko. Blo je kuul. Ko pa je bila ura 11.30. me je po mobiju poklicala mama naj z mojo sosedo(Laro) prideva domov skupi. Rekla sem da itak sam kdaj in rekla je čim prej. Midve sva se seveda pripreljali s Hano, ampak Hana je imela preveč gostov, da bi naju peljala domov, le skomignila je z rameni. Ker ni bilo druge izbire sva jo ucvrle kar v počasnem teku proti domu. Nič se ni videlo, ko za sabo nisem več imela Lare. Ustavila sem se. Zaslišala sem Larin krik. Ustrašila sem se in naredila majhen korak naprej. Ampak ker sem hotela pomagati frendici, sem sledila kriku in prispela sem do Lare, ki je ležala ne tleh ter hudo krvavela...next?

Nadaljujem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. april 2011
u44816
u44816
Hana~17 let:

Lara(16 let in pol):

Jaz Maja(16 let in pol):

14. april 2011
u44909
u44909
Nextti
14. april 2011
u36412
u36412
Next please
14. april 2011
u37244
u37244
Next.
14. april 2011
u44816
u44816
Dihala sem kar se da hitro in jo s pogledom spraševala kaj je narobe, a ni odgovorila, samo dihala je in kazala tja nekam v gozd. Prijela sem jo za roke, ter jo odvlekla do nekega drevesa ob poti, ter tam iskala kaj kar bi ustavilo kravavenje. No, tuki sem "zasrala". Z mislimi sem bila čisto nekje drugje in sem se preveč oddaljila od Lare. Spet sem zaslišala krik, stekla sem nazaj, a Lare ni bilo več tam. Tam je bila le še luža krvi. Kolena so se mi tresla kot nora, ura je bila polnoč. Ozrla sem se v luno, če ni slučajno polna luna, da se to dogaja. Nisem hotela pustiti prijateljice same v gozdu z neznancem, zato sem pohitela v ta strašen gozd. Bilo je grozno, nič nisem videla, le luna mi je malček osvetljevala pot, zato sem morala buljiti z očmi v tla, da sem lahko videla. Ko sem videla da sem pretekla že več kot kilometer, sem se ozrla nazaj. V lunini mesečini sem zagledala senco. Obstala sem kot vkopana. Niti dihati si nisem upala! Stopila sem korak nazaj. In še en. In še en. Pok! Stopila sem na krhko vejico. Utihnila sem. Zaslišala sem dihanje, ki se mi približuje. Zagledala sem senco. Zagledala sem vrv in nato.................................omedlela.

next?
15. april 2011
u44816
u44816
ker je dc dam še nekaj slikic o meni:

15. april 2011
u37244
u37244
next!.
16. april 2011
u44909
u44909
next.!
16. april 2011
next
16. april 2011
u44816
u44816
Uuuu hvala za komente!! Ful sem jih vesela! Nextam...
-------------------------------------------------------------------------------

Odprla sem oči. Sonce na nebu je močno sijalo, hotela sem si pomencati oči a nekako ni šlo. Dvignila sem glavo in videla da sem zvezana. Ozrla sem se okoli in zraven zagledala spečo Laro. "Hej tečnoba vstani!" sem ji zaklicala saj me je ona zvlekla v to kašo.pogovor.
J~js L~lara

L-kaj je?!
J: Alo vstani
L: Ulp..nemorem?
J: SAJ TUDI JAZ NE! LE ZAKAJ SEM ŠLA NA HANINO ZABAVO?!
L: k-kaj se je zgodilo??
J: najprej sva tekli domov, potem si padla, potem te je eden zvlekel v gozd, potem sem šla za tabo, potem sem zagledala vrv in nato....
L: Oky oky
J: Zakaj si padla??!
L: Nekdo mi je pod noge vrgel kamenček!
J: Zihr ja. zarad enga kamenčka si tko hudo padla da si krvavela ko zmešana.

Utihnili sva, sonce je močno pripekalo, dokler mimo naju ni prišla stara gospa:
J~js G~gospa

J: Eh DOBER DAN gospa!
G: Dober dan deklici. Kaj pa počneta tukaj zvezani?
J: Ja gospa stopite malo bližje...ugrabili so naju!
G: Aaa! Kako??!
J: Dolga zgodba. Bi bili takoj prijazni da bi poklicali policijo? In gospa...sonce že tako pripeka da bi mi zaprijal kozarec vode...
G: Seveda,seveda! Takoj bom nazaj!

Gospa je odšla, skozi okno pa je prišel ta čudak. Na glavi je imel črno masko, ter srdito gledal. Ampak če pogledaš skozi njega...je cute fnt. Vsaj js tko mislim. Na pogled je imel kakih 18 let. Prijel je za vrvi na kateri sva bili zvezani in naju kar povlekel za sabo, vozadju sem zagledala gospo s kozarcema in telefonom, pomahala sem ji, kar je pomenilo: "UGRABITEEELJ!"Gospa se je prijela za glavo in izginila za vogalom, ugrabitelj pa naju je stlačil v tovornjak, kjer so bile mrtve duše. Smrdelo je po smrti, telo jim je gnilo...A TI ČUDAKI TEGA SRANJA RES NE ZNAJO SPRAVITI?!

next?
16. april 2011
u44909
u44909
nexttt
18. april 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg