Forum
To je moja 1 zgodba tu zato pliss bodte mal potrpežljivi.
TNXX

Bilo je konec šole in moja bff Taja me je vprašala,če grem z njo domvl, da se bova spopadli z blaznami. Rekla sem da.Prispele smo do njene hiše ter se najprej obmetavali s pokovko nato pa sva gledali grozljivko, bila je grozna, nisem si mogla predstavljat, kaj bi se lahko zgodilo naslednji trenutek.Kasneje sva se odpravili pred računalnik, ter gledali posnetke, pevk ter pevcev.Ura je bila že 18H zato sem poklicala mamo.
J= jaz
M=Mama
J=Pri Taji sem, mi lahko prineseš obleke, ker bom ta teden pri njej.
M=Naj ti bo, vsak večer me pokliči, da vidim,če je vse ok.
J=Prav.
.........................................
"Dovoli mi!" sem rekla Kaja me je pogledala ter rekla "Poglej skozi okno tvoja mama je že tu."
Stekla sem po obleke ter hitro šla v kajino sobo, ter se skrila za vrata(Z bazino v roki)
"BUUUU!" sem zavpila."Kajč skor bi se posrala od strahu!"je smeje rekla Taja.
Uzela je blazino ter me napadla.Spotaknila sem se ob torbo in padla na tla.ko sem se hotela ustati me je Taja potisnila na tla, ter me začela poljubljati.
Slekla mi je bluzo, pravtako pa tudi sebi.

Čudno sem pogledala ter jo uprašala zakaj.Pogledala me je "pliss.Greava pod tuš"je rekla.Strinjala sem se.Ko smo prišle v tuš kabino smo se slekle ter šle v bano.Taja me je poljubljala in uživala jaz pa sem bila malce zaskrbljena.Odinila sem jo stran ter se oblekla, nato pa odhitela vn.
Kaja:

Taja:

next?
18. junij 2014
Next najbolša
18. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg