Forum
Sedela sem na širokem zidu.Smehljala sem se v temo.Lasje so se mi bleščali v soju lunine svetlobe.Za sabo sem zaslišala korake.Ozrla sem se čez levo ramo.Tam je stala.Skočila sem iz zidu in previdno stopila do nje.''Kje je?'' sem se zaslišala zašepetati.''Tam'' je odvrnila in z kazalcem pokazala na levo.Ozrla sem se.Bil je tam.Črno las fant.Čeprav se mi je smehljal tega v temi nisem opazila.Potuhnjeno sem stopila do njega.Počutila sem se ujeto.Nič nisem mogla narediti.''Pridi'' je zašepetal.Njegove besede so mi šle v glavo.Sledila sem mu.Prišla sva na jaso.Tam so na klopi sedeli trije fantje.Pripeljal me je do njih.''Izvoli'' mi je dejal eden in mi podal kozarec.V njem je bilo nekaj rdečega.Kri.''Spij.In postala boš.'' je dejal eden.Zazrla sem se v globino kozarca.Globoko sem zavzdihnila in hotela spiti.Toda potem sem se spomnila.Ne moram tega narediti.Ne smem.Od strahu mi je kozarec padel na tla.Potem sem se obrnila in zbežala.Zdaj me ne smejo dobiti.Kar hitro sem prišla nazaj do Sussan.Še vedno je bila na istem mestu.''In..kako je bilo'Si postala vampir?'' me je vprašujoče pogledala.V sstrahu sem odkimala in ji razložila kaj se je zgodilo.Ko sem končala je Susan globoko zabzdihnila.''Zdaj...se jih ne boš mogla več znebiti.Vampirsko življenje ali smrt.Le te dve možnosti boš imela.Žal mi je.''.Od strahu sem kriknila.In zbežala domov.
18. oktober 2010
nexst !!!!!
18. oktober 2010
naprej
18. oktober 2010
naaaaaaaaaaaprrrrrrrrrrrreeeeeeeeeeeeeeeeeej
18. oktober 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg