Forum
nehite pisat zgodbic o 1D!
17. avgust 2012
u98305
u98305
ti maš res probleme! kaj ti je, če ne maraš 1D pa pol ne beri
18. avgust 2012
nimam nobenih problemov. nikol nism rekla da ne maram 1D, men so oni najbolš skupina in ne prirejaj zgodbe ki je ne poznaš.
18. avgust 2012
u98305
u98305
zakaj pa potem pišeš na svoje teme '' nehite pisat zgodbic o 1D'' ??
18. avgust 2012
ker mi grete s tem na živce.
19. avgust 2012
ti greš pa nam s temi temami na žiuce ,...
21. avgust 2012
ne gane me, ne gane me (vrjamm da naprej sama znaš?
22. avgust 2012
veš, ne poslušamo vsi takega sranja kot ti, ljubica
22. avgust 2012
js največ poslušam 1D, je zate to sranje? draga moja mislm da si se ti zdele še najbol 'zasrala' have a nice day :*
22. avgust 2012
no ljubica če poslušaš 1D, zakaj po njih sereš? DIRECTIONATOR! Pfft če bi bla prava fanica, te nebi motle zgodbice o njih . BURN! ;o
22. avgust 2012
sm kdaj rekla kej žaljivga o njih? NITI ENE BESEDE. k si tok pamtna, pa dej mi prosm povej kaj je blo tok grdga kar sm js rekla o njih? če sm njihova oboževalka, še ne pomen da mi morjo bit ušeč vaše zgodbice. problem baby?
22. avgust 2012
Glej nimam jst cajta da se kregam s takimi kot ti. če so ti ušeč te zgodbice nebi motle.
No glej če so ti res ušeč odgovori na ta uprašanja:

How many Rs?
Who runs the world?
My bad habit is getting _______ all the time
No! ________________________
Keep the eye on the _____ and find it
Who gets the girls?

če odgovoriš, pač odgovoriš, sam če ne, se ne delaj fanice
22. avgust 2012
če nimaš časa, nevem zakaj se matraš? so mi ušeč, in zakaj bi mi mogle bit ušeč? men niso ušeč zgodbice ušeč so mi oni, kaj je tle tok težkega za razumet? ne morm ti odgovort na ta vprašanja kokr jim ti rečš, ker ne poznam te pesmi la karkol to nej bi blo. mam svoj okus in prov tko poslušam glasbo k mi je ušeč, in njihovih polsušam samo 5 se ne silm z usmi njihovimi komadi, ker mi niso usi ušeč. pa ne nrdi te 'tapravga fana' če poslušaš uso njihovo musko sam zato ker je njihova in se delaš da ti je usa ušeč (sej ne rečm komu je mogoče res usa), ampak 'taprav fan' je tist k uživa v njihovi glasbi. pa tut če je to sam par njihovih komadov. nevem kok si stara se mi niti ne da it gledat, ampak glede na to da sklepam da si mojih let bi to pr teh letih lohk že vedla.
22. avgust 2012
mi niso ušeč** v prvi vrsti za uprašajm
22. avgust 2012
Kak si nora še hočemo pisat bomo pač pisale in nebomo tebe vprašale
22. avgust 2012
ne, nora nism, to ti lohk garantiram, piš, riš, kar hočš, mene ni treba nč sprašvt, sam povedala sm svoje mnenje. tko da no hate, pa lep večer
22. avgust 2012
Poglej, draga moja whatever:

To kar ti delaš, ni mnenje. to je SPAM spamaš forum s tem da nardiš miljon istih tem. to pač ni človeško -__-' in ja si nora se strinjam s Kαттү*Hσηєү ... ti nas kr neki tle napadaš, zato ker pišemo zgodbico o 1D hja WTF no člouk spametuj se kaj delaš -_- sm mlajša od tebe pa sm bolj odrasla glede taki reči. To da narediš miljon istih tem, pa pomen da nimaš lajfa ljubica. Pejdi vn, mal zalavfej, namest da tuki smetiš.

Lp-
23. avgust 2012
Sevede da je spam, ampak je hkrati tut moje mnenje. in če js to počnem kot človek pol to je človeško mislmda bi ti blo to loh že pri 7-letih jasn. ne nora nism, ker če bi bla, verjetn ne bi bla zdele tuki kjer sm, al se motm? js nism nobenga 'napadla' kokr ti temu pravš, ker ti bi lohka use moje teme lepo ignor, ampak hvalabogu jih komentiraš in ohranjaš na vrhu (hvala). mislm da glede mojga lajfa si se pa sploh najbol zmotila, ker sem trenutno najbol srečn člouk na svetu bi se temu lohka rekl, ker so se mi dejansko u zadnih 2 mescih uresničle use želje, ker pa vrjamm da te ne zanima moj lajf loh sam še zaklučm in ti spet ponovim da o tem kera je pametnejša ne mormo razpravlat ker se ne poznamo tok dobr. ne bi pa zdele še o spoštovanju do starejših, ker bi še trajal hahahaha
23. avgust 2012
Pa kako spoštovanje do starejših? Spoštovanje do starejših je če je kdo 10 let starejši, ne pa dve leti -__-' O tem pa da si srečna, ker se kregaš, pa kaže da nisi nihče drug kot depresivna osebca an? :* Ti men ne deluješ kot člouk ampak kot žival, glede na tvoje komente... zdej se lahko pa sladko j**** (:
23. avgust 2012
aha, a pol se js tle menm s 13-letnico, okej nova informacija. js sm pa upala na bol 'zrele' ljudi mislm da 'spoštovanje do starejših' nima nobenih starostnih omejitev draga moja ;D
nevem zakaj bi bla depresivna? kje si to najdla zdele tut ne vem, ker depresija nima čist nč s temle forumom. sploh veš kaj ej to? no sej se boš še učila čez 2 leti hahaha. tut znanje o biologiji ti šepa najbrž zato ker se še en učiš tega? sej bo letos na vrsto pršla... človek spada v kraljestvo živali, zato je bla tvoja pripomba da ti delujm kot žival ne pa louk čist brez smisla se bom js sladko jebala k bom sama hotla ne k mi boš ti rekla :**
23. avgust 2012
Lej jst sm stara 13, in sm bolj odrasla od tebe. To je res da letos šele dobimo biologijo, kar pa jst nisem kriva. Če bi bla pametna bi ti to vedla. Depresivna si, ker tukej smetiš po forumu in nimaš lajfa. Jst sm ti paa rekla da se LAHKO sladko j**** kar je predlog. Kok maš ti slovenščino ljubica? :*
23. avgust 2012
tut dojemljiva nisi preveč vidm, ker ti morm že 3. al 4. ponovit da ne morš vedt kaj si bolj od mene, ker me ne poznaš. razumš zdej to? bo treba inštrukcije? tut mislm da nism rekla da si ti kriva da še nimate biologije, tko da je nasledn tvoj stavk SPET brez smilsa. ne nism depresivna, spet nevem zakaj nej bi bla, ker depresiven člouk ne rata od tega ker komntira teme na forumu? al so to zdej eni novi vzroki za to bolezen po tvoje? ja, rekla si da se LAHKO sladko jebem, kar sm js vzela kot tvoje namerno DOVOLJENJE stavki se lohka jemlejo od osebe na več načinov, tko da drugič se opredeli, ker js nism nekdo k bi ti znou misli brat. slovenščino se pa rada pohvalm da sm emla useh 5 let odlično :*
23. avgust 2012
Poglej jaz že vidm, kako ti obupano čakaš da ti jst neki napišem, ker mi lahko neki pol u faco vržeš. teb je dolgcajt, in jst sm tvoja edina družba. Že zaradi tega ti ne pišem več, vedi lee da nisve končali
23. avgust 2012
obupano čakam? veš kva sm je že use nrdila u tem času? hahaha js ti nč ne mečm u faco, no ja ti, ampak so to sam odgovori na tvoje bedastoče js tebe sploh ne jemlem kot 'družbo', ker mi nisi ne prjatlca, ne nekdo s kerim bi se rada družla. sam odgovarjam ti, to ej vse no zdej vidš kaj sm mislna s tem da je še usak odnehu? priznej si še premala da bi se z mano neki hotla ment. lepo živlenje ti želim :*
23. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg